0

I po co ten wślizg znowu. Inigo...

0

Jaki kurfa faul pytam się?

10

To jest półfinał LM. Tu już nie ma ogórków, a mam wrażenie, że ludzie tutaj myśleli, że już jesteśmy bogami futbolu. Inter jest zwyczajnie lepszy dzisiaj, a nam póki co brakuje konkretów. Lewy musisz.

5

Wychodzi doświadczenie. Cubarsi musi być pewny takiego wślizgu.

0

Olmo nie może sobie tak przyjmować w tak newralgicznej części boiska. Turbo nonszalancja.

2

@PatrychoO, i koszulkę i właścicielkę ;)

2

Inter 15 zwycięstw z rzędu w LM u siebie. Massive.

1

Oby dziś bez jakiejkolwiek czerwonej kartki (tfffffu!)... Jak już mamy odpaść to 11vs11. Nie przeboleje tego uczucia, "a co by było gdyby".

8

@Luciano99 już przygotowuje się do tworzenia listy chwały i listy żenady. Baczcie co piszecie bo wielki brat patrzy.

4

@ShawnC, zagiąłeś.

5

Jeśli zagramy dwie połowy na dobrym poziomie, a nie tak jak z Realem w PK i ostatnio z Interem gdzie obie połowy nie były równe to jestem spokojny o wynik.

1

Czyli jednak Hansi sprzedał parę dni temu to, że Lewy nie zacznie od początku. Nie wiem czy to było odpowiedzialne i czy nie lepiej było zostawić Inzaghiemu zagwozdkę, kto wyjdzie w pierwszym.

0

@PizzerMan, podbijam ;)
Vamos!

0

@szymonekk, jakie są ceny w ogóle?

1

@adi7adi8, ja tam lubię Jego analizy. Moim zdaniem całkiem nieźle sobie radzi w tej roli.

0

@clyde, zupa gulaszowa na piersi z kurczaka ;)

1

@MesQueUnClub_87, 21:00 Inter Mediolan – FC Barcelona (CANAL+ EXTRA 1, serwis CANAL+)

Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żyro

0

"Hansi Flick: Robert Lewandowski czuje się dobrze, ale zacznie na ławce"

Czy dzień przed meczem sprzedawanie takiego info przez Hansiego nie jest błędem? Nie lepiej było wypowiedzieć się bardziej enigmatycznie by dać Inzaghiemu większą zagwozdkę co do naszego wyjściowego składu?

3

@MesQueUnClub_87, nasza strona w porównaniu do tych ścieków to jest złoto dziennikarstwa.

0

@BorzyKrzys, taktyk.

6

Ja Wam powiem, że czy jutro przejdziemy czy nie to i tak jestem dumny z tego zespołu co już osiągnął w tym sezonie. Wiadomix, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale półfinał LM to już i tak świetne osiągnięcie.

1



Klasyczek.

0

@Pitinho, ale to nic nie zmienia. Musieli wejść z ławki podstawowi zawodnicy już w 46'. Narracja była taka, że to TRAGICZNE Valladolid oklepiemy głęboką rezerwą i jak było widać grubo się pomylono. Zwycięstwo najważniejsze, a to czy ktoś się ze mną zgadza czy nie mam kompletnie w d.

0

Jordi Alba -> Messi > gol.

4

Jak tam Wasze rotacje? Dalej utrzymujecie swoją narrację?

2

No i po co Coco wygrywałaś z Igą skoro i tak dziś przegrałaś?

2

Niedziwnym jest, że Hansi jasno mówi, że Tek będzie grał w lidze mistrzów skoro Ter Stegen jest tam nie zgłoszony. Jestem ciekaw jakby Flick postąpił gdyby jednak Marc mógł grać w LM.

0

@FcPortoFan1999, to Stano będzie u Dupiarza na Jego kanale, ale transmisja będzie też w KZ podobno.

17

0

@zuang1995, to jest bardzo mądre pytanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?