esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB, a mamy jakieś potwierdzenie, że te wydarzenia miały miejsce wczorajszej nocy?
0
@Jakchcesz, może nie obsrani, ale pierwszy raz wyjdą na boisko po przegranym trofeum i to jeszcze w ostatnich minutach. Ja nie jestem tego pewny w jakim zdrowiu mentalnym zawodnicy będą podczas tego meczu.
0
Ale Hakimi wyyebał w kosmos. Piłka już gdzieś krąży koło tej Ramosa.
0
@BorzyKrzys, taktyk.
3
Ależ huknął Odegard. Świetna interwencja Dollarumy.
Btw wysyp komentarzy o naszym bramkarzu porównując do obrony bramkarza innej drużyny? Nie mam pytań jaki kwas tu się wylewa czasem z ust użytkowników.
1
@Stinger_, a żeś zarzucił kopalnie lajków ;D
2
Pedri: "W rzucie karnym przeciwko Lamine'owi, który został uznany za faul, sędzia nie ukarał żółtą kartką Mkhitaryana, który już wcześniej miał żółtą kartkę. Zostałby wyrzucony."
Czy faktycznie Ormianin miał już wcześniej kartonik?
3
Jak ktoś tu ma jeszcze "kaca" po wczorajszym meczu to polecam intensywny wysiłek fizyczny. 25k kroków zrobione na tenisie i trochę lepiej, choć wpiertoliłem (gdzie w drugim secie było 5:1 dla mnie i przegrałem 7:6 finalnie) 2:1.
1
@michal26, trzeba szukać pozytywów, ale jest zwyczajnie w świecie cholernie smutno i przykro bo było tak blisko...
1
@AlwaysBlaugrana, oby, ale nie jest powiedziane, że rywale też nie będą mocniejsi lub my nie będziemy w takim gazie. Jeszcze chyba nie potrafię się do końca pozbierać po wczorajsze porażce.
0
@mrmiki, tylko, że w dwumeczu z Interem strzeliliśmy 6 bramek. Problemem jest to, że straciliśmy 7.
0
"Co Barcelona musi zrobić, żeby wrócić do finału Ligi Mistrzów?"
Tak na prawdę jest mnóstwo zmiennych i mam (oby błędne) obawy, że ten rok mógł być wyjątkowy, a w kolejnych edycjach może być już mega trudno... Jeszcze ten mecz z Realem w niedzielę. Ja nie wiem jak chłopaki pozbierają się po tym, mimo tego że dali z siebie wszystko i jestem z Nich cholernie dumny.
0
@BorzyKrzys, taktyk.
3
Myślałem, że dziś będzie lepiej. Nie jest.
2
"Brakuje mu wzrostu by być bramkarzem klasy światowej"
Tomasz Hajto 2 lata temu o Janie Sommerze.
0
@Derean, fakt. Usuwam :D
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Inigo niestety dziś ogromna skaza na Jego wizerunku. Jak gościa uwielbiam to próba oplucia rywala jest nieakceptowalna.
0
Polecam wywiadu z Wojtkiem posłuchać, właśnie teraz leci na c+
0
@Borneo, chyba dopiero co wróciłeś z Borneo.
0
Prawda jest taka, że gdyby nie Sommer to wchodzimy do tego finału z palcem w dupie, nawet mimo bardzo kiepskiej pierwszej połowy w naszym wykonaniu. Gargantuiczny występ Mediolańskiego bramkarza...
0
Nie można wiecznie dokonywać remontad, choć dziś nam znowu się to udało to niestety finalnie trafiła w końcu kosa na kamień. Brawo drużyna za walkę. Wielka szkoda, ale cóż. Najgorsze, że 120 minut w nogach, a w niedzielę finał o ligę z Realem.
0
@szymonekk, jak grającym Interem? W pierwszej połowie byli dużo lepsi.
1
Tak się zastanawiam czasem ile mają ludzie lat komentujący tutaj.
0
Wydaje mi się, że nasz Uszaty się potknął niestety i tam nic nie było. I tak trzeba go docenić bo gra świetne zawody. Zamknąć to w dogrywce, byle bez karnych...
0
Nie wierzę.........
2
Czy liczy się gdzie faul się zaczął czy skończył wg nowych przepisów?
0
Czemu to nie jest kartka. No zaraz mnie krew zaleje.
0
To się nie dzieje. Nie rozumiem jak to mogło nie wpaść.
0
Ależ to pasóweczką pięknie wsadził. Brawoooo