0

@KrychaFCB, a mamy jakieś potwierdzenie, że te wydarzenia miały miejsce wczorajszej nocy?

0

@Jakchcesz, może nie obsrani, ale pierwszy raz wyjdą na boisko po przegranym trofeum i to jeszcze w ostatnich minutach. Ja nie jestem tego pewny w jakim zdrowiu mentalnym zawodnicy będą podczas tego meczu.

0

Ale Hakimi wyyebał w kosmos. Piłka już gdzieś krąży koło tej Ramosa.

0

@BorzyKrzys, taktyk.

3

Ależ huknął Odegard. Świetna interwencja Dollarumy.

Btw wysyp komentarzy o naszym bramkarzu porównując do obrony bramkarza innej drużyny? Nie mam pytań jaki kwas tu się wylewa czasem z ust użytkowników.

1

@Stinger_, a żeś zarzucił kopalnie lajków ;D

2

Pedri: "W rzucie karnym przeciwko Lamine'owi, który został uznany za faul, sędzia nie ukarał żółtą kartką Mkhitaryana, który już wcześniej miał żółtą kartkę. Zostałby wyrzucony."

Czy faktycznie Ormianin miał już wcześniej kartonik?

3

Jak ktoś tu ma jeszcze "kaca" po wczorajszym meczu to polecam intensywny wysiłek fizyczny. 25k kroków zrobione na tenisie i trochę lepiej, choć wpiertoliłem (gdzie w drugim secie było 5:1 dla mnie i przegrałem 7:6 finalnie) 2:1.

1

@michal26, trzeba szukać pozytywów, ale jest zwyczajnie w świecie cholernie smutno i przykro bo było tak blisko...

1

@AlwaysBlaugrana, oby, ale nie jest powiedziane, że rywale też nie będą mocniejsi lub my nie będziemy w takim gazie. Jeszcze chyba nie potrafię się do końca pozbierać po wczorajsze porażce.

0

@mrmiki, tylko, że w dwumeczu z Interem strzeliliśmy 6 bramek. Problemem jest to, że straciliśmy 7.

0

"Co Barcelona musi zrobić, żeby wrócić do finału Ligi Mistrzów?"

Tak na prawdę jest mnóstwo zmiennych i mam (oby błędne) obawy, że ten rok mógł być wyjątkowy, a w kolejnych edycjach może być już mega trudno... Jeszcze ten mecz z Realem w niedzielę. Ja nie wiem jak chłopaki pozbierają się po tym, mimo tego że dali z siebie wszystko i jestem z Nich cholernie dumny.

0

@BorzyKrzys, taktyk.

3

Myślałem, że dziś będzie lepiej. Nie jest.

2

"Brakuje mu wzrostu by być bramkarzem klasy światowej"

Tomasz Hajto 2 lata temu o Janie Sommerze.

0

@Derean, fakt. Usuwam :D

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Inigo niestety dziś ogromna skaza na Jego wizerunku. Jak gościa uwielbiam to próba oplucia rywala jest nieakceptowalna.

0

Polecam wywiadu z Wojtkiem posłuchać, właśnie teraz leci na c+

0

@Borneo, chyba dopiero co wróciłeś z Borneo.

0

Prawda jest taka, że gdyby nie Sommer to wchodzimy do tego finału z palcem w dupie, nawet mimo bardzo kiepskiej pierwszej połowy w naszym wykonaniu. Gargantuiczny występ Mediolańskiego bramkarza...

0

Nie można wiecznie dokonywać remontad, choć dziś nam znowu się to udało to niestety finalnie trafiła w końcu kosa na kamień. Brawo drużyna za walkę. Wielka szkoda, ale cóż. Najgorsze, że 120 minut w nogach, a w niedzielę finał o ligę z Realem.

0

@szymonekk, jak grającym Interem? W pierwszej połowie byli dużo lepsi.

1

Tak się zastanawiam czasem ile mają ludzie lat komentujący tutaj.

0

Wydaje mi się, że nasz Uszaty się potknął niestety i tam nic nie było. I tak trzeba go docenić bo gra świetne zawody. Zamknąć to w dogrywce, byle bez karnych...

0

Nie wierzę.........

2

Czy liczy się gdzie faul się zaczął czy skończył wg nowych przepisów?

0

Czemu to nie jest kartka. No zaraz mnie krew zaleje.

0

To się nie dzieje. Nie rozumiem jak to mogło nie wpaść.

0

Ależ to pasóweczką pięknie wsadził. Brawoooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?