0

@BorzyKrzys, taktyk.

2

Brawa dla Legii, ale szkoda Pogoni, dalej bez tytułu.

3

Wesoła gra w defensywie obu zespołów.

2

Skoro morderca mógł się wypowiedź w KZ to dlaczego nie mógł mówić Maciak?

0



0:50 - "Jestem naturalnie przystojny"

0

Dziś Iga totalnie nie dojechała z pracą nóg co przekładało się na mnóstwo niewymuszonych błędów, irytacje, co równa się gotowym przepisem na porażkę. Może po prostu dziś przede wszystkim była koszmarnie zmęczona? Nie zmienia to jednak faktu, że to nie jest już zwykły kryzys tylko widoczny zjazd. Jestem skromny wysnuć tezę, że Jej peak tenisa już był (i chwała Jej za te wszystkie piękne chwile) i teraz będzie to kręcić się w okolicach top5.

2

Spółka Polskie Elektrownie Jądrowe (PEJ) wraz z konsorcjum amerykańskich firm Westinghouse-Bechtel podpisały tzw. umowę pomostową (Engineering Development Agreement – EDA), która zapewnia ciągłość realizacji pomorskiego projektu jądrowego w ramach trwającej współpracy.

https://pej.pl/dla-mediow/aktualnosc/pej-i-konsorcjum-westinghouse-bechtel-z-umowa-eda/

Wreszcie coś się dzieje.

1

@Nightraider, czy ktoś z tą najgorszą drużyną w lidze gra rezerwami?

0

@Nightraider, w lidze do końca również gramy najważniejsze mecze sezonu. Jedna wpadka i porażka z Realem i przegrywamy mistrzostwo. Rotacje tak, ale nie rezerwowy skład.

2



Coming out.

4



Micah Richards, ten to jest udany ;D

1

Ostatnio Michał Gajdek mówił, że nasi kibice byli mega głośni w Dortmundzie i oby podobnie było w Mediolanie i ponieśli naszych piłkarzy.

0

@luki9v, połowiczna zgoda, ale taki skład może nie dać rady nawet z tragicznym Valladolid, a wtedy przy stracie punktów i porażce z Realem możemy przegrać mistrzostwo. Rotacje tak, ale aż takie nie.

7



Może dziś "niewidoczny", ale staty ma kozackie.

4

@blakkudium, przecież to oczywiste, że lista brudów jest okraszona bezalkoholowym. Na halne (lepsze byłoby w butelce plastikowej 1,5l) zasługuje tylko tabelka chwały.

0

Macie jakieś foty z mozaiki robionej przez kibiców przed meczem?

5

Kurczę tak teraz patrzę na bramkę Dumfriesa na 3:2 i Wojtek najpierw wychodzi i potem się cofa. Gdyby nie to, pewnie obroniłby ten strzał. Szczęsny top, ale dziś mógł się ciut lepiej zachować w pewnych sytuacjach.

1

@La Pulgaa, motywacją może być samo postawienie się jednej z najlepszych drużyn w Europie.

1

Obawiam się sporych rotacji na Valladolid, a Ci pewnie z naszym szczęściem zagrają mecz sezonu...

1

Oby tylko z Kounde wszystko w porządku, choć bez kontaktu z rywalem, więc może być jakaś dłuższa przerwa... ;/
Choć wydaje mi się, że Eric jest go w stanie dobrze zastąpić.

0

@clyde, dla mnie Ci pożal się Boże "kibice" mogli by dostać permanent bana. Z Realem było to samo "można iść spać" itp...

37

Chciałbym zaznaczyć, że gdyby nie duży palec to byłoby 4:3 dla Interu, a i przegrywaliśmy już 0:2. Doceńmy ten wynik. Nie można wiecznie dokonywać remontad. Mamy jeszcze rewanż. Vamos.

0

Nie ma spalonego. ;/

0

Kolejna bramka stracona po stałym fragmencie... Dramat... Z Realem to samo...

2

+ 1:50 doliczony był? Bo wydawało mi się jednak, że 2' doliczył.

0

No Igulec teraz to już musisz. Mega ważny gem.

2

@karolszymek, wszystkie możliwe studia na prędkości 1.75

40



Dobre :D

12



Areczek potrafi się ustawić.

3

Paryż jest niezwykle mocny. Jeśli spotkamy się z Nimi w finale będą ogromne ciężary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?