esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matko bosko. Wyjepałem się z radości.
1
Rafał dzizys... Który to już raz dzisiaj?
0
Jeszcze wchodzi czwarty nowy w ofensywie u nich, a u nas wciąż to same trio... Masakra.
1
@clyde, lepiej bym tego nie ujął.
1
Kużwa jego pitolona mać...
0
Real wymienił całe trio ofensywne. U nas wciąż te same i tak będzie do 120 minuty.
0
Schodzi Pedri i może być ciężko...
7
Niech się dzieje wola nieba już w tej dogrywce i tak kocham tę drużynę.
0
Kiedy emocje trochę zeszły to wydaje mi się, że byłoby nam trochę wstyd wygrać jednak po błędzie sędziego w ostatniej minucie.
2
Ja to widzę tak.
1. Brak karnego na Rafale bo nie było widać kontaktu.
2. Na Ferranie niewystarczający kontakt by zagwizdać.
0
Nie no kartka dla Rafała to już jest żart.
0
Niestety chyba gramy dalej. Szkoda kurcze. Już się witaliśmy z gąską...
0
Kuźwa chyba nie będzie...
0
O maj god... Co tu się dzieje...
0
Mam nadzieję, że pseudo kibice już śpią.
0
Kurtuła, wiecznie ten Kurtuła...
0
Śmietankowi się teraz cofną i będą groźne kontry. Oj będzie ciężko.
5
Idźcie w kime... Kibice jak z koziej dupy trąba.
0
Nasza trócja z przodu dziś trochę nie dojeżdża...
0
Świetny strzał niestety trzeba przyznać. Zbyt długo trwała nasza niemoc w tej połowie i brak wykorzystanych świetnych okazji...
0
Pedri jak go kocham to dziś druga kluczowa strata... ;/
0
Kurfa będzie możliwe czerwo... Ja pitole...
0
Rafał kurczę......
0
@clyde, nie no bez jaj. Widziałem gorsze sędziowanie.
1
@barcanawieki, to nie jest karny wg przepisów.
2
Super, że prowadzimy, ale troszkę martwi brak stwarzanych klarownych sytuacji. Może za dużo oczekuję, ale śmietankowi są jeszcze do ukąszenia kilka razy.
0
Trzeba coś strzelić jeszcze bo 1:0 może nie wystarczyć.
0
Tuhameni brutal jeb.....
0
Gol imienia Andresa Iniesty ze Stamford. Kocham go.
0
1. Czemu nie było odłożonej kartki?
2. Czuję się jakbyśmy grali z Getafe, tak są nisko ustawieni.