0

Matko bosko. Wyjepałem się z radości.

1

Rafał dzizys... Który to już raz dzisiaj?

0

Jeszcze wchodzi czwarty nowy w ofensywie u nich, a u nas wciąż to same trio... Masakra.

1

@clyde, lepiej bym tego nie ujął.

1

Kużwa jego pitolona mać...

0

Real wymienił całe trio ofensywne. U nas wciąż te same i tak będzie do 120 minuty.

0

Schodzi Pedri i może być ciężko...

7

Niech się dzieje wola nieba już w tej dogrywce i tak kocham tę drużynę.

0

Kiedy emocje trochę zeszły to wydaje mi się, że byłoby nam trochę wstyd wygrać jednak po błędzie sędziego w ostatniej minucie.

2

Ja to widzę tak.

1. Brak karnego na Rafale bo nie było widać kontaktu.
2. Na Ferranie niewystarczający kontakt by zagwizdać.

0

Nie no kartka dla Rafała to już jest żart.

0

Niestety chyba gramy dalej. Szkoda kurcze. Już się witaliśmy z gąską...

0

Kuźwa chyba nie będzie...

0

O maj god... Co tu się dzieje...

0

Mam nadzieję, że pseudo kibice już śpią.

0

Kurtuła, wiecznie ten Kurtuła...

0

Śmietankowi się teraz cofną i będą groźne kontry. Oj będzie ciężko.

5

Idźcie w kime... Kibice jak z koziej dupy trąba.

0

Nasza trócja z przodu dziś trochę nie dojeżdża...

0

Świetny strzał niestety trzeba przyznać. Zbyt długo trwała nasza niemoc w tej połowie i brak wykorzystanych świetnych okazji...

0

Pedri jak go kocham to dziś druga kluczowa strata... ;/

0

Kurfa będzie możliwe czerwo... Ja pitole...

0

Rafał kurczę......

0

@clyde, nie no bez jaj. Widziałem gorsze sędziowanie.

1

@barcanawieki, to nie jest karny wg przepisów.

2

Super, że prowadzimy, ale troszkę martwi brak stwarzanych klarownych sytuacji. Może za dużo oczekuję, ale śmietankowi są jeszcze do ukąszenia kilka razy.

0

Trzeba coś strzelić jeszcze bo 1:0 może nie wystarczyć.

0

Tuhameni brutal jeb.....

0

Gol imienia Andresa Iniesty ze Stamford. Kocham go.

0

1. Czemu nie było odłożonej kartki?
2. Czuję się jakbyśmy grali z Getafe, tak są nisko ustawieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?