esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętajcie, że Real już odpuścił ligę.
1
@Adriano99, dokładnie o tym pisałem wczoraj, że ludzie pod wpływem emocji czasem mówią/wypisują głupoty. Wybaczone.
1
Wielki smutek. Myślami z rodziną i całą drużyną...
10
Hansi, piękny to jest człowiek.
0
Cyrk.
0
Nie zdziwię się jak dziś stracimy punkty. W środę zostawiliśmy na boisku mnóstwo zdrowia.
0
@Munio, edge też spoko.
0
@tomek8756, no to byku jesteśmy z tego samego dnia. Najlepszego ;)
0
Rafał 9 games, 9 goals. Gra jak 9 w LM.
2
Ależ jestem dumny z tej drużyny dzisiaj. Po czerwonej kartce jak zawsze totalne zrezygnowanie, że to znowu się dzieje, ale potem heroiczny występ naszych ulubieńców. Vamos!
2
Pedri od kilkunastu minut troszkę za duże ryzyko i wiara we własne umiejętności. Reszta meczu? Złota piłka jak zawsze.
0
Ale mamy farta teraz. Ten spalony był pewnie minimalny.
0
Trzeba docenić Lewego za dzisiejszy występ. Harował jak wół.
0
Ciekawe czym spowodowana zmiana Yamala.
0
Żeby tylko Benfica nie wyszła po przerwie na pełnej bo możemy mieć problem...
8
Gramy w 10 i dwóch ŚO ma żółte kartki za protesty. Przecież to jest totalna amatorka co Oni zrobili.
2
Czy Oni są mądrzy? Gramy w 10, a co robi Inigo? Przecież trzeba zachować chłodną głowę...
0
Niech to sprawdzi, chociaż raczej żółta...
1
Jeśli Benfica dziś zagra na dobrym poziomie i nas dociśnie to możemy mieć problem z awansem.
0
To się nie dzieje. Weźcie mnie je*nijcie w pysk.
65
Ciekawe co Jej tak śmierdzi.
4
Pragnę zaznaczyć, że Alvarez strzelił gola pięknego, aczkolwiek podobnie z du*y jak Diaz.
1
Ale golazo. Vamos Alvarez.
0
@Toretto, to jest skopiowany tweet Macieja Wilka. Ja nic nie polecam. Na dole masz źródło.
5
Wojciech Szczęsny o swoim synu:
~ Zabrałem go do szatni po meczu, jestem zimnym draniem... Ale chciałem, żeby poczuł emocjonalną więź z Barceloną, kiedy musiałem przekonać go, że Barcelona tak naprawdę jest dużo lepsza. Teraz jest całkowicie z nami. Kiedy idzie do swoich przyjaciół, to zakłada dres Barcelony. No więc mamy go. Udało nam się go przenieść na tę stronę. [Barça One]
Mamy kolejnego cule.
2
JD Vance kilka godzin temu udzielił ciekawego wywiadu Fox News. Poniżej kluczowe cytaty. Polecam w szczególności pkt. 11:
00:30 - Przez pierwsze 25-30 minut prezydent stawał na głowie, aby być życzliwy i uprzejmy do Zełenskiego
00:45 - Spotkanie wykoleiło się, gdy polski dziennikarz@Marekwalkuski
zadał swoje pytanie. Coś w mojej odpowiedzi wkurzyło Zełenskiego. Wsiadł na mnie, a ja odpowiedziałem tym samym.
01:35 - Dało się wyczuć pewną dozę braku szacunku, pewną dozę pretensji
02:10 - Wyraźnie nie chciał zaangażować się w proces pokojowy, który prezydent Trump określił jako politykę narodu amerykańskiego. Na tym polega prawdziwy impas – myślę, że wtedy jeszcze nie był na to gotowy. I sądzę, że nadal nie jest, ale w końcu będzie musiał do tego dojść. Nie ma innego wyjścia
02:25 - Strona ukraińska wystąpiła przynajmniej raz z prośbą powrotu do rozmów tego samego dnia
02:45 - Warto się cofnąć i zadać sobie pytanie, jaki jest właściwie plan? Nie można finansować tej wojny w nieskończoność. Amerykański naród na to nie pozwoli. Europejczycy również nie będą tego wspierać w nieskończoność.
04:05 - Masz Zełenskiego, który jeździ do Europy, a wielu naszych europejskich przyjaciół go wychwala. Mówią: 'Jesteś bojownikiem o wolność i musisz walczyć w nieskończoność.' Ale walczyć w nieskończoność czym? Za czyje pieniądze, z czyją amunicją i czyim kosztem życia?
05:10 - Piątkowe spotkanie miało mieć czysto ceremonialny charakter. Chwila symbolicznego uznania, oddania hołdu dzielnym ukraińskim żołnierzom. Podpiszmy tę umowę, która spełnia dwie ważne funkcje: 1) Po pierwsze, pozwala Amerykanom odzyskać część swoich pieniędzy. 2) Po drugie, pokazuje Ukraińcom, że Ameryka traktuje ich suwerenność jako długoterminową inwestycję.
08:30 - Oczywiście drzwi są otwarte, o ile Zełenski jest gotowy poważnie rozmawiać o pokoju.
09:40 - Oto problem z Europejczykami. Wielu z nich to nasi przyjaciele i sojusznicy. Ale trzeba być realistą. Najbardziej absurdalne w tym wszystkim jest to, że niektórzy europejscy przywódcy państw publicznie wypinają pierś i mówią: 'Stoimy ramię w ramię z prezydentem Zełenskim przez następne 10 lat.' A potem prywatnie dzwonią i mówią: 'To nie może trwać wiecznie.'
11:45 - Najlepszym możliwym gwarantem bezpieczeństwa jest zapewnienie Amerykanom korzyści ekonomicznych w przyszłości Ukrainy. Jest to znacznie lepsza gwarancja bezpieczeństwa niż 20 000 żołnierzy z jakiegoś losowego kraju. Gwarancją bezpieczeństwa, a jednocześnie stabilności gospodarczej Ukrainy, jest odbudowa kraju i zapewnienie, że Ameryka ma w nim długoterminowy interes.
[Maciej Wilk]
5
Ale nietypowe golazo.
0
@Kondziubarca, "Ukraine is ready to sign it in any time and in any convenient format."
W dowolnej, ale DOGODNEJ formie ja bym tak to widział. Zobaczymy czy to słowo będzie miało znaczenie bo Zieliński chciał gwarancje bezpieczeństwa, ale pewnie takowych nie dostanie, ale może będzie starał się jeszcze jakiś deal dla swojego kraju ugrać.
0
@jakub1906, jak Ci tak dobrze idzie ziomuś to możesz się dzielić tutaj swoimi kuponami i jeśli oznaczysz to będę wdzięczny ;)
0
@Sulimo, ja męczyłem kapuśniak przez 3 dni. Zawsze jak gotuję to cały gar ;D