esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@greedo, Twój post zaraz zostanie zdjęty za dezinformację i wprowadzanie ludzi w błąd.
9.3.3.
"- celowe rozpowszechnianie fałszywych informacji, tzw. „fake news”, w celu wprowadzenia innych w błąd lub wywołania ich nagłej i emocjonalnej odpowiedzi"
1
@wojopancer, da się to odzobaczyć?
3
@Kessie, przecież czytając już pierwsze słowa mając trochę oleju w głowie, można wywnioskować, że jest to satyra...
0
@Moderacja, czemu żart Maćka Krawczyka został usunięty? Jakie punkty regulaminu złamał?
6
14:25 Jak donosi obecny w Ciutat Esportiva wysłannik Jijantes Carlos Monfort, w klubowych biurach dało się usłyszeć euforię i nieśmiałe oklaski.
No czymejcie mnie bo tu zaraz spadnę z krzesła.
8
RAC1: Przelew za loże VIP w końcu dotarł!
W klubie panuje legendarny optymizm.
0
"Marta, wiesz, to normalne... Jeśli mam być szczery, to nie byłem zadowolony z tej sytuacji i zawodnicy również nie byli. Ale jest, jak jest."
"Ale jest, jak jest"
Coś mi przypominają te słowa.
1
12:50 Marta Ramon (RAC1): Barça nie posiada jeszcze wszystkich niezbędnych pieniędzy ze sprzedaży miejsc VIP i dlatego nie ma jeszcze zgody Ligi. W tej chwili klub czeka na przelew 28 milionów euro.
Ale to jest cyrk. Czyli po naszej stronie jest wina. Kompromitacja.
0
Tymczasem Laporta oraz Yuste przybyli właśnie do Ciutat Esportiva, być może aby spotkać się z Hansim Flickiem.
Już niedługo dowiemy się jak skuteczny jest legendarny optymizm.
0
O co chodzi z tym Mazurkiem?
0
@barcelonaLM, nie było to takie proste, żeby to znaleźć. Dziś tylko na przemian słucham tego i soundtrack z trailera Witcher 4. Za każdym razem ciary.
1
Boże. Jaki ten soundtrack jest piękny.
0
@Azazel_Pazuzu, dojechać do pracy musisz, a strzelanie to tylko niepotrzebna rozrywka.
2
Ciekaw jestem ilu osobom dziś pourywa paluszki i kończyny podczas rozrywki niczym ludzie pierwotni,
4
Zniszczone zdrowie i cierpienie niewinnych:
Wyobraź sobie przerażenie zwierząt domowych – psy drżące ze strachu, koty kryjące się w najciemniejszych kątach domu. A co z dzikimi zwierzętami, które w panice wpadają pod samochody lub giną, nie mogąc znaleźć schronienia? Dla nich huk fajerwerków to nie zabawa, ale koszmar.
Ludzie z nadwrażliwością na hałas, w tym dzieci, osoby starsze czy ci, którzy przeżyli traumę (np. weterani), doświadczają cierpienia, którego nie da się zignorować. Warto zapytać: czy kilka minut "efektów wizualnych" jest tego warte?
Zatrucie środowiska:
Każda wystrzelona petarda zostawia za sobą ślad w postaci toksycznych substancji. Trafiają one do powietrza, którym oddychamy, do gleby, na której rosną nasze plony, i do wody, którą pijemy.
Resztki plastików i metali, które opadają po wybuchach, nie znikają – zaśmiecają naszą planetę przez lata. Jak długo jeszcze mamy niszczyć jedyne miejsce, które mamy do życia?
Realne zagrożenie życia i zdrowia:
Każdego roku szpitale przyjmują dziesiątki osób z poparzeniami, uszkodzeniami słuchu, a nawet trwałą utratą wzroku. To nie tylko zabawa – to czasem tragedia dla rodzin, które płacą najwyższą cenę za chwilę lekkomyślności.
Pożary wywołane fajerwerkami pochłaniają dobytek ludzi, a czasem i ich życie. Czy warto ryzykować?
Brak szacunku dla innych:
Hałas w nocy zakłóca spokój mieszkańcom – dzieci budzą się z płaczem, starsi ludzie nie mogą odpocząć, a osoby chore cierpią jeszcze bardziej. Czy nasza radość powinna oznaczać czyjś ból?
Alternatywy są lepsze:
Pokazy świetlne z dronami są równie spektakularne, a jednocześnie ciche, ekologiczne i bezpieczne. Możemy świętować w sposób, który nikogo nie krzywdzi – dlaczego z tego nie skorzystać?
Niszczymy życie dzikich zwierząt:
Huk fajerwerków dezorientuje ptaki, które uciekają w panice, tracą energię i często giną. Wyobraź sobie, że ktoś wpada do twojego domu w środku nocy, krzyczy i niszczy wszystko – dokładnie tak czują się zwierzęta, kiedy my się „bawimy”.
0
Czy na siłę pójście na przekór przeciwnikom fajerwerków można nazwać debilizmem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wróciłem po świętach. Co z tym Olmo i Pau? Serio nie będą zarejestrowani?
1
@agaFCB, najgorsze co możesz zrobić to prosić się o Jego uwagę. Będzie chciał to napisze, a jak nie to go olej i szanuj swoją osobę. Choć nie jestem dobrym doradcą bo naiwnie czekam na kontakt od pewnej osoby liczę już od 1,5 roku...
0
@Peciak, prawda?
0
Obawiam się tego, że drużyna po bardzo dobrej grze i takim ciosie w końcówce może być rozbita mentalnie. Oby to nie trwało zbyt długo...
0
@FC_BARCA_Fan, leciało "God save the King" i jakoś tak mi przyszło do głowy. Oczywiście sarkastycznie.
0
No właśnie. Skąd tu tylu przeciwników Usyka?
0
Boże chroń Tuska.
0
@ketrab321, Oblak zagrał super mecz bo Barca cisnęła i stwarzała sytuacje, a Atleti jak już mieli to takie przy których Pena nie miał szans.
0
Trochę z pozytywów to niektóre podania Pedriego w tym meczu były po prostu chore. Szczególnie dwie prostopadłe piłki do Raphini w tym jedna z woleja jak dobrze pamiętam.
0
Studia nawet nie oglądam bo szkoda już nerwów.
22
Najgorsze jest to, że Atletico nawet nie chciało wygrać tego meczu, a mimo tego, mimo naszej dobrej gry i tak go wygrywają.
21
Ci idioci, którzy obwiniają za ten mecz Inakiego to jest jakiś dramat. Winni są zawodnicy ofensywni, którzy nie potrafią trafić do siatki. Pena wybronił nam setkę w drugiej połowie.
0
@ali3gator, weź nie pyerdol. Wcześniej wybronił setkę, a przy tym strzale nie miał nic do powiedzenia. Winni są piłkarze ofensywni, którzy nie potrafią zdobywać bramek.