0

@Katalończyk 99, piękne słowa mordeczko, ale musisz wybaczyć nam te negatywne emocje bo się źle dzieje już od długiego czasu.

0

@Chaoss. jesteśmy pod formą już długo to dlatego niektórym puszcza fantazja. Jednak jest w tym trochę prawdy, że nasze mecze od dłuższego czasu wyglądają po prostu źle.

0

@Hubertusk, pierwsza połowa i owszem, ale druga to już był dramat.

0

Brakuje totalnie jakiś automatyzmów. Mam wrażenie, że to co dzieje się w ofensywie może wyniknąć z kunsztu indywidualnego jakiegoś zawodnika. Te wrzutki w pole karne były kwintesencją biciem głową w mur w tym meczu. Kryzys trwa już od wielu meczów niestety z wyjątkiem Majorki i BVB...

0

Yamal próbuje grać dalej. Oby to się nie skończyło ewentualnym pogłębieniem urazu. Nie możemy być uzależnieni od 17-latka przeciwko "takiemu" rywalowi.

3

@Roobo, serio mieli pretensje do Niego tu o coś? Brak słów dla tych ludzi.

0

Yamal pokazywał zmianę, więc pewnie Ferran za Niego wejdzie. Jestem ciekaw jak będzie wyglądać prawe skrzydło.

3

Olmo serio? Jak można trenować zawód dzień w dzień i robić coś takiego. Dramat.

1

Jak sędzia nie doliczy 3-4 minuty to mnie rozniesie.

0

No nawet mi nie gadajcie nawet. Lamine...

0

Lewus... Why???

0

Spokojnie Panowie, zaraz się rozkręci.

0

Miał być spacerek, a tak się zaczyna...

0

Pena znowu ratuje.

0

@FCBparasiempre, Pep chyba ostatnio zapowiedział, że City będzie Jego ostatnim klubem.

1

Mam nadzieję, że dziś poszatkujemy ich na drobno i zrobimy sałatkę z ogórków.

1

Jak to jest, że przed każdym meczem La Liga na Eleven jest godzinne studio, a kiedy na C+ to transmisja zaczyna się 5 minut przed meczem?

0

Longbottom dziś odpoczywa. W Jego miejsce Eric Garcia. Reszta bez zmian.

0

@Krystian1588, teraz wydzwania do piłkarzy w City?

0

Szkoda mi Pepa. Wydaje mi się, że jeszcze kilka takich meczów i sam poda się do dymisji. Może po prostu już czas na emeryturę. Moim zdaniem oczywiście jest w stanie to ogarnąć, ale tyle lat na ławce trenerskiej, do tego taka presja. Nie jeden by sobie już dał spokój.

1

Rekin dziś w nagrodę pierwszy skład? Kto za?

0

@addept, ale na treningu Ansu ładną bramkę załadował za to.

2

@blakkudium, Polski Pistolero ostatnio ładuje gola za golem.

1

Kurde. Nie wiedziałem, że mamy Rekinów też w skokach narciarskich.

1

Widać, że dobry chopok z tego Grzesia Deszwandena.

0

Dawid Kubacki w wywiadzie: "No warunki były jakie były"

2

Dziś Kuba niczym Wolny jak ptak! Brawa!

5



Znaczenie słowa fodase - Foda-se is a passive voice. It is like fu*k it.

0

To są kwalifikacje teraz w skokach?

2

@marcin62, mega ciekawa fabuła i genialna muzyka. Faktycznie czasem bieganie męczyło, ale przy takich soundtrackach i pięknych widoczkach było bardzo miło. Przy trailerze dwójki miałem ciarki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?