esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99, piękne słowa mordeczko, ale musisz wybaczyć nam te negatywne emocje bo się źle dzieje już od długiego czasu.
0
@Chaoss. jesteśmy pod formą już długo to dlatego niektórym puszcza fantazja. Jednak jest w tym trochę prawdy, że nasze mecze od dłuższego czasu wyglądają po prostu źle.
0
@Hubertusk, pierwsza połowa i owszem, ale druga to już był dramat.
0
Brakuje totalnie jakiś automatyzmów. Mam wrażenie, że to co dzieje się w ofensywie może wyniknąć z kunsztu indywidualnego jakiegoś zawodnika. Te wrzutki w pole karne były kwintesencją biciem głową w mur w tym meczu. Kryzys trwa już od wielu meczów niestety z wyjątkiem Majorki i BVB...
0
Yamal próbuje grać dalej. Oby to się nie skończyło ewentualnym pogłębieniem urazu. Nie możemy być uzależnieni od 17-latka przeciwko "takiemu" rywalowi.
3
@Roobo, serio mieli pretensje do Niego tu o coś? Brak słów dla tych ludzi.
0
Yamal pokazywał zmianę, więc pewnie Ferran za Niego wejdzie. Jestem ciekaw jak będzie wyglądać prawe skrzydło.
3
Olmo serio? Jak można trenować zawód dzień w dzień i robić coś takiego. Dramat.
1
Jak sędzia nie doliczy 3-4 minuty to mnie rozniesie.
0
No nawet mi nie gadajcie nawet. Lamine...
0
Lewus... Why???
0
Spokojnie Panowie, zaraz się rozkręci.
0
Miał być spacerek, a tak się zaczyna...
0
Pena znowu ratuje.
0
@FCBparasiempre, Pep chyba ostatnio zapowiedział, że City będzie Jego ostatnim klubem.
1
Mam nadzieję, że dziś poszatkujemy ich na drobno i zrobimy sałatkę z ogórków.
1
Jak to jest, że przed każdym meczem La Liga na Eleven jest godzinne studio, a kiedy na C+ to transmisja zaczyna się 5 minut przed meczem?
0
Longbottom dziś odpoczywa. W Jego miejsce Eric Garcia. Reszta bez zmian.
0
@Krystian1588, teraz wydzwania do piłkarzy w City?
0
Szkoda mi Pepa. Wydaje mi się, że jeszcze kilka takich meczów i sam poda się do dymisji. Może po prostu już czas na emeryturę. Moim zdaniem oczywiście jest w stanie to ogarnąć, ale tyle lat na ławce trenerskiej, do tego taka presja. Nie jeden by sobie już dał spokój.
1
Rekin dziś w nagrodę pierwszy skład? Kto za?
0
@addept, ale na treningu Ansu ładną bramkę załadował za to.
2
@blakkudium, Polski Pistolero ostatnio ładuje gola za golem.
1
Kurde. Nie wiedziałem, że mamy Rekinów też w skokach narciarskich.
1
Widać, że dobry chopok z tego Grzesia Deszwandena.
0
Dawid Kubacki w wywiadzie: "No warunki były jakie były"
2
Dziś Kuba niczym Wolny jak ptak! Brawa!
5
Znaczenie słowa fodase - Foda-se is a passive voice. It is like fu*k it.
0
To są kwalifikacje teraz w skokach?
2
@marcin62, mega ciekawa fabuła i genialna muzyka. Faktycznie czasem bieganie męczyło, ale przy takich soundtrackach i pięknych widoczkach było bardzo miło. Przy trailerze dwójki miałem ciarki.