2

@karolszymek, póki co Teściowa vs Karolszymek 17:15 w herbach.
Nie zapomnijmy również o teraźniejszym cichym zwycięzcy @NeroTFP1

0

"W Barçy jest stuprocentowe zaufanie do Hansiego Flicka"

Główną przyczyną aktualnej formy ma być problem mentalny

Od 5 meczów problem mentalny?

0

Arsenal znowu bramka po rożnym? Oni są niemożliwi.

4

https://x.com/Myszeg_Cki/status/1865129573286912181

Więcej takich treści, a mniej patologii i świat będzie lepszym miejscem.

1

Elon Musk: PoE2 is the love child of Elden Ring & Diablo

Zgadzacie się? Mnie jeszcze nie było dane zagrać.

0

NFO na 2:1 vs United

1

@FCBparasiempre, c+ online. Wysłałem Ci też na priv jak coś.

1

@ali3gator, zdecydowanie Pena był dziś bohaterem. Gdyby nie On to wynik wyglądałby bliżej 4:2 lub 5:2.

1

@GeneralXavi, popatrz na wyniki z początku sezonu. @greedo, pełna zgoda mordeczko.

0

Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowy(?) kryzys fizyczny i jak wróci intensywność to wszystko to jakoś znów wróci na dobre obroty.

0

Czekam na wypowiedzi po meczowe Flicka.

0

Kolejna świetna wiadomość, że ten mecz był przeprowadzony na ogromnej intensywności, a zaraz gramy w Dortmundzie.

5

Betis - 2.87 xG
Barca - 0.53 xG

Pena MVP wg mnie, a i tak tracimy punkty. No dramat.

10

Najgorsze jest to, że Pena dziś wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności, a i tak tracimy punkty. Już w pierwszej wyciągnął 100% Abde, a o drugiej połowie już nie wspomnę gdzie zaliczył prawdopodobnie interwencję kolejki.

2

Betis zagrał świetne spotkanie. Nie ma co szukać kozłów ofiarnych u nas. Znów zawiedliśmy jakiś zespół, znów nie mieliśmy kontroli nad tym spotkaniem, znów zawiódł wysoki pressing. Hansi musi to ogarnąć bo to już można nazwać kryzysem. Straciliśmy ostatnio za dużo punktów.

0

@Mow_mi_Douglas, nic dodać nic ująć.

1

Ktoś ma pretensje do Peny w tym meczu serio?

1

Gen frajerstwa do końca życia. Amen.

0

Utrzymajmy teraz ten wynik, jak Was proszę...

1

Goooooooool Reeeeekin

0

Rekin 5m obok bramki. Brawo.

0

Betis jest dziś po prostu dobry i trzeba im to oddać.

0

Warto zaznaczyć, że mamy ciężki mecz w LM. Nie dziwi mnie zdjęcie Lewego.

0

Jeszcze Isco wchodzi...

3

Serio nagonka na De Jonga? Siedli na nas od początku drugiej połowy i gol powinien już paść zdecydowanie wcześniej. Jedynie tytaniczny Pena nas ratował.

1

Rooooooooooobert

2

Vamos drużyna! Po zwycięstwo!

0

Dziś once de gala. Tylko 3pkt, żadnych wymówek.

0

@Kuchar, wiedziałem, że znajdzie się jakiś gagatek, który pomyśli inaczej :D

5

Pierwsze opinie o Path of Exile 2:

"Porałem chwilę wbiłem 6 poziom czarodziejką i mogę tylko napisać jako osoba która nie gra w takie gry -> Diablo 4 ma pozamiatane

1. setting gry świetny czuć mrok, totalne dark fantasy

2. postacie poboczne super wykonane a to tylko EA

3. grafika i efekty WOW - nie sądziłem że w HS wykonają to na takim poziomie, rewelacyjnie się gra prezentuje

4. HDR i efekty cząsteczkowe to samo jak wyżej

5. I najważniejsze pokonałem 3 bossów każdy z nich świetnie wykreowany, inaczej atakujący (jeszcze raz napiszę to co wyżej Diablo 4 ma pozamiatane)

6. Mapa świata i styl artystyczny, różne miejsca do zwiedzenia oznaczone na mapie

Nie gram w tego typu gry ale uważam że rewelacja !

Jeszcze jakby mi ktoś wyjaśnił różnice : gram na Standardzie ale widzę że znajomi a nie chce im przeszkadzać grają na Hardcore a niektórzy na Solo Self-Found"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?