esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@karolszymek, póki co Teściowa vs Karolszymek 17:15 w herbach.
Nie zapomnijmy również o teraźniejszym cichym zwycięzcy @NeroTFP1
0
"W Barçy jest stuprocentowe zaufanie do Hansiego Flicka"
Główną przyczyną aktualnej formy ma być problem mentalny
Od 5 meczów problem mentalny?
0
Arsenal znowu bramka po rożnym? Oni są niemożliwi.
4
https://x.com/Myszeg_Cki/status/1865129573286912181
Więcej takich treści, a mniej patologii i świat będzie lepszym miejscem.
1
Elon Musk: PoE2 is the love child of Elden Ring & Diablo
Zgadzacie się? Mnie jeszcze nie było dane zagrać.
0
NFO na 2:1 vs United
1
@FCBparasiempre, c+ online. Wysłałem Ci też na priv jak coś.
1
@ali3gator, zdecydowanie Pena był dziś bohaterem. Gdyby nie On to wynik wyglądałby bliżej 4:2 lub 5:2.
1
@GeneralXavi, popatrz na wyniki z początku sezonu. @greedo, pełna zgoda mordeczko.
0
Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowy(?) kryzys fizyczny i jak wróci intensywność to wszystko to jakoś znów wróci na dobre obroty.
0
Czekam na wypowiedzi po meczowe Flicka.
0
Kolejna świetna wiadomość, że ten mecz był przeprowadzony na ogromnej intensywności, a zaraz gramy w Dortmundzie.
5
Betis - 2.87 xG
Barca - 0.53 xG
Pena MVP wg mnie, a i tak tracimy punkty. No dramat.
10
Najgorsze jest to, że Pena dziś wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności, a i tak tracimy punkty. Już w pierwszej wyciągnął 100% Abde, a o drugiej połowie już nie wspomnę gdzie zaliczył prawdopodobnie interwencję kolejki.
2
Betis zagrał świetne spotkanie. Nie ma co szukać kozłów ofiarnych u nas. Znów zawiedliśmy jakiś zespół, znów nie mieliśmy kontroli nad tym spotkaniem, znów zawiódł wysoki pressing. Hansi musi to ogarnąć bo to już można nazwać kryzysem. Straciliśmy ostatnio za dużo punktów.
0
@Mow_mi_Douglas, nic dodać nic ująć.
1
Ktoś ma pretensje do Peny w tym meczu serio?
1
Gen frajerstwa do końca życia. Amen.
0
Utrzymajmy teraz ten wynik, jak Was proszę...
1
Goooooooool Reeeeekin
0
Rekin 5m obok bramki. Brawo.
0
Betis jest dziś po prostu dobry i trzeba im to oddać.
0
Warto zaznaczyć, że mamy ciężki mecz w LM. Nie dziwi mnie zdjęcie Lewego.
0
Jeszcze Isco wchodzi...
3
Serio nagonka na De Jonga? Siedli na nas od początku drugiej połowy i gol powinien już paść zdecydowanie wcześniej. Jedynie tytaniczny Pena nas ratował.
1
Rooooooooooobert
2
Vamos drużyna! Po zwycięstwo!
0
Dziś once de gala. Tylko 3pkt, żadnych wymówek.
0
@Kuchar, wiedziałem, że znajdzie się jakiś gagatek, który pomyśli inaczej :D
5
Pierwsze opinie o Path of Exile 2:
"Porałem chwilę wbiłem 6 poziom czarodziejką i mogę tylko napisać jako osoba która nie gra w takie gry -> Diablo 4 ma pozamiatane
1. setting gry świetny czuć mrok, totalne dark fantasy
2. postacie poboczne super wykonane a to tylko EA
3. grafika i efekty WOW - nie sądziłem że w HS wykonają to na takim poziomie, rewelacyjnie się gra prezentuje
4. HDR i efekty cząsteczkowe to samo jak wyżej
5. I najważniejsze pokonałem 3 bossów każdy z nich świetnie wykreowany, inaczej atakujący (jeszcze raz napiszę to co wyżej Diablo 4 ma pozamiatane)
6. Mapa świata i styl artystyczny, różne miejsca do zwiedzenia oznaczone na mapie
Nie gram w tego typu gry ale uważam że rewelacja !
Jeszcze jakby mi ktoś wyjaśnił różnice : gram na Standardzie ale widzę że znajomi a nie chce im przeszkadzać grają na Hardcore a niektórzy na Solo Self-Found"