1

Dopiero pisałem. Wait for it.

6

Dobra, zejdźmy już na ziemię. Wszyscy wiemy jak to się skończy.

0

Ale mu stempelek chamsko postawił :D

1

12 zawodnik del real madrid.

0

Oj Galareta. Lepij to musisz podać...

3

Żółta kartka del real madrid.

1

Kutwa. Prawie oderwał stopę od linii. Omg.

1

Ale mi szkoda trochę Mapeta powiem szczerze tak po ludzku.

0

Ale bramkarzowi prunt odcieło. Dżizas...

1

Penalti del real madird.

0

Jak myślicie, w obecnej formie, jakbyśmy wyglądali dziś na tle Bilbao? Jaki byłby wynik?

0

Gwizdek sędziego, piłka dla realu.

1

Vamos Baskowie!!!!!

3

Piłka dla realu madryt.

0

@wawrzyn1, prawda?

0

U nas Cubarsi dostaje kartkę w 2'...

1

A nasze sytuacje w meczu Las Palmas ile razy weryfikowane? Okrągłe 0.

0

Przecież jeśli byłaby jakaś sytuacja z poprzedniego meczu do której można wrócić i podyktować karny teraz to oni i tak by do tego wrócili.

0

@tbas, czytanie ze zrozumieniem. "Zacznę, powoli", nie oznacza, że stracę wiarę. Te dziady z taką grą zaraz nas prawdopodobnie wyprzedzą w tabeli...

4

@JimMorrisonFCB, tu nawet nie chodzi, który to jest kandydat i jakiej partii, tylko trzeba być idiotą, żeby wierzyć w takie happeningi. Zwykła kiełbasa wyborcza, a tak naprawdę mają w dupie przeciętnych obywateli.

12

0

Jeśli śmietankowi nie stracą dziś punktów z Baskami to już zacznę powoli wątpić w majstra. Jak nie dziś to kiedy?

8



Naprawdę nie rozumiem kto może się na to łapać. Odwiedzanie "zwykłych" ludzi. Przecież jak ja widzę takie posty to mi się nóż w kieszeni otwiera bo wiem z jakim fałszem mam do czynienia.

0

Ciekaw jestem co Oni kombinują w tej Korei Płd. Wprowadzili na chwilkę stan wojenny po czym go zawiesili. Nic nie dzieje się bez przyczyny. To pewnie był jakiś test jak zachowa się ludność lub coś w ten deseń.

13

Uważam, że Pau Victor dzisiejszym występem powinien przeskoczyć w hierarchii Ferrana.

0

Ej, Seba, lubimy już te pułapki offsideowe Flicka?

2

Też macie komentarz szybciej niż obraz? Przecież to nie może się zdarzać...

2

La bamba oczywiście już znalazła sobie kozła ofiarnego w postaci Rekina, a pamiętacie pudło Yamala gdzie nie czysto trafił? Przecież to była setka.

12

Zaczyna mnie irytować ten pomysł pułapki offsiedowe tak wysoko. Z każdym meczem rywale się tego uczą.

3

48min do ponownej nagonki na Inakiego i Hansiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?