esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dopiero pisałem. Wait for it.
6
Dobra, zejdźmy już na ziemię. Wszyscy wiemy jak to się skończy.
0
Ale mu stempelek chamsko postawił :D
1
12 zawodnik del real madrid.
0
Oj Galareta. Lepij to musisz podać...
3
Żółta kartka del real madrid.
1
Kutwa. Prawie oderwał stopę od linii. Omg.
1
Ale mi szkoda trochę Mapeta powiem szczerze tak po ludzku.
0
Ale bramkarzowi prunt odcieło. Dżizas...
1
Penalti del real madird.
0
Jak myślicie, w obecnej formie, jakbyśmy wyglądali dziś na tle Bilbao? Jaki byłby wynik?
0
Gwizdek sędziego, piłka dla realu.
1
Vamos Baskowie!!!!!
3
Piłka dla realu madryt.
0
@wawrzyn1, prawda?
0
U nas Cubarsi dostaje kartkę w 2'...
1
A nasze sytuacje w meczu Las Palmas ile razy weryfikowane? Okrągłe 0.
0
Przecież jeśli byłaby jakaś sytuacja z poprzedniego meczu do której można wrócić i podyktować karny teraz to oni i tak by do tego wrócili.
0
@tbas, czytanie ze zrozumieniem. "Zacznę, powoli", nie oznacza, że stracę wiarę. Te dziady z taką grą zaraz nas prawdopodobnie wyprzedzą w tabeli...
4
@JimMorrisonFCB, tu nawet nie chodzi, który to jest kandydat i jakiej partii, tylko trzeba być idiotą, żeby wierzyć w takie happeningi. Zwykła kiełbasa wyborcza, a tak naprawdę mają w dupie przeciętnych obywateli.
12
https://x.com/alvarezgmll/status/1863888902232109505
A Wy dostaliście wyrównanie?
0
Jeśli śmietankowi nie stracą dziś punktów z Baskami to już zacznę powoli wątpić w majstra. Jak nie dziś to kiedy?
8
Naprawdę nie rozumiem kto może się na to łapać. Odwiedzanie "zwykłych" ludzi. Przecież jak ja widzę takie posty to mi się nóż w kieszeni otwiera bo wiem z jakim fałszem mam do czynienia.
0
Ciekaw jestem co Oni kombinują w tej Korei Płd. Wprowadzili na chwilkę stan wojenny po czym go zawiesili. Nic nie dzieje się bez przyczyny. To pewnie był jakiś test jak zachowa się ludność lub coś w ten deseń.
13
Uważam, że Pau Victor dzisiejszym występem powinien przeskoczyć w hierarchii Ferrana.
0
Ej, Seba, lubimy już te pułapki offsideowe Flicka?
2
Też macie komentarz szybciej niż obraz? Przecież to nie może się zdarzać...
2
La bamba oczywiście już znalazła sobie kozła ofiarnego w postaci Rekina, a pamiętacie pudło Yamala gdzie nie czysto trafił? Przecież to była setka.
12
Zaczyna mnie irytować ten pomysł pułapki offsiedowe tak wysoko. Z każdym meczem rywale się tego uczą.
3
48min do ponownej nagonki na Inakiego i Hansiego.