0

Warto pamiętać, że Robert Lewandowski dziś dołącza do panteonu 100 bramek w LM.

1

@michal26, Hansi po prostu nie chce dołować moim zdaniem zawodnika i dać mu szansę po słabym występie. Jeśli obleje ten test to powinien być schowany do szafy.

0

@michal26, Balde chyba miał też jakiś mini uraz.

0

Kiedy wraca Rekin? Bo trza rozruszać ofenzywę.

0

Coś czuję, że Feyenord będzie dziś ofiarą furii City po ostatniej tragicznej serii porażek.
Sporting vs Arsenal wyczuwam meczycho przez duże "M".

0

@Redakcja, w grafiki na głównej ponownie potrafi ;)

0

Guille Fernandez

Czy może ktoś więcej napisać o tym gościu? Dziś na ławce.

0

Skład Barcelony: Iñaki Peña, Koundé, Cubarsí, Iñigo Martínez, Gerard Martin, Casadó, Pedri, Fermín, Raphinha, Olmo, Lewandowski.

Martin iksde. Chyba chce Hansi go podbudować po ostatnim meczu, ale jakiś dziś obleje test to już nie zrozumiem następnych występów w pierwszej "11".

1

@baczmus, ogrywam teraz drugi raz HZD, ale remastered i chyba nie polecałbym bo gra jest bardzo dynamiczna, szczególnie na dalszym etapie rozgrywki.

5

TVP nie ma prawa do meczu pierwszego wyboru jak coś.

0

@mkord, oglądając ostatnio studio LM to moim zdaniem Daria niczym się nie wyróżnia, choć na pewno ma duże doświadczenia to nigdy moim zdaniem nie miała "tego czegoś".

0

@Criss18Barca, only Maja Strzelczyk. Zamykam.

5

W oczekiwaniu na Q&A
@okiemtypera_lucaxx95

0

@PizzerMan, podbijam ;)

2

@Borneo, @macio_944, widzę, że się znacie na temacie, więc podajcie jakieś kontrargumenty proszę bo chcę mieć przedstawioną sytuację z lewa jak i z prawa.


8

@okiemtypera_lucaxx95, ulubiona piosenka?

- Jedzie pociąg z daleka.

8



To jak uśmiechnięci w końcu? Będzie to CPK?

0

@Peciak, nie wierzę...

0



Jak u Was jest z suplementacją witaminy D?

5

@misterio, dla zasięgu.

0



CPK

Ja się nie znam, ale chciałbym posłuchać jakiś merytorycznych kontrargumentów.

0

@YeastMoss, mnóstwo kuref rzuconych i czasem kilkanaście godzin na pokonanie bossa solo, aczkolwiek miałem momenty gdzie przechodziły mnie ciary, m. in. jak zjechałem do podziemnych lokacji i miałem ciary kiedy zobaczyłem tamtejszą aurę ;)

0

@YeastMoss, Gothic, Wiedźmin 3, Death Stranding, Elden Ring, pierwsze Asasyny i pewnie kilka innych, o których teraz nie pamiętam.

0

@PatrychoO, będzie Stanowski.

1

@szymonekk, pamiętam mecz gdzie było 3:0 dla nas i odrobili na 3:3...

1

@tomek8756, badum tsss.

0

Czy jest ktoś mi w stanie sensownie wytłumaczyć czemu Gerard Martin jest wyżej w hierarchii od Hectora Forta? Jedyny minus, który wczoraj widziałem to wydawało mi się, że Fort już był mega zmęczony pod koniec spotkania mimo tego, że wszedł w 45', no i jeszcze poszedł na raz przy golu dla Celty, ale moim zdaniem to był dobry drybling.

1

@PizzerMan, Penalti a favor del Real Madrid.

1

@fart, nie, nie czuję tego. Tylko crypto, ale analiza techniczna w sumie działa wszędzie podobnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?