0

@PizzerMan,



i szyny też były złe.

0

@urbipl, wtf???

1

@Kgorecki2500, mając PC mam to głęboko gdzieś ;)

1

@Blantozaur, no szkoda właśnie, że mechazilla nie łapała.

Podobno po rozdzieleniu nie wszystko poszło idealnie i dlatego taka decyzja.

1

@michal26, taktyczny.

4



Transmisja live ze startu starshipa jak coś. Już leci.

0

@Who_you_mam, tytuł: "Ja tylko chcę grać w piłkę"

0

@norbi77, w sumie dobrym pomysłem jest zawsze też użyczyć komuś zaufanemu by obniżyć koszty :)
Można oglądać na dwóch urządzeniach w jednym momencie.

0

Z kim zagra Polska o mundial 2026?


Rezultaty w Lidze Narodów mają także wpływ na losowanie el. MŚ. Po listopadowej porażce z Portugalią (1:5) wiadomo było już, że Polacy na pewno znajdą się w drugim koszyku. Oznacza to, że zawodników Michała Probierza czeka potencjalnie m.in. walka z jednym z najsilniejszych zespołów.



W tym gronie (1. koszyk) są obecnie Francja, Anglia, Hiszpania, Belgia, Holandia, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Niemcy, Szwajcaria, Dania oraz Austria. Już niemal pewny jest też skład pozostałych koszyków. Sytuacja wyklaruje się jednak 19 listopada, po ostatnich meczach Ligi Narodów.

Jeśli się nie mylę wychodzi tylko 1 miejsce z grupy?

1

6 gemów z rzędu dla Włoszek. Dramat ;/

0

Oj Kasia się posypała ;/

4



Frankie De Jong.

1

Ajajaj jeszcze Włoszki z pierwszym setem. Będzie ciężko.

0

Dali chłopaki z siebie wszystko, ale chyba jednak trzeba zaorać tę kadrę i postawić na inny sport bo czego nie zrobią i tak wpiertol :D

3

Linie lotnicze Łukasz Skorupski.

1

Pio Pio Piątkowski! Golazo!

0

Ależ ta połówka zleciała jak z bicza strzelił. Postronny widz na pewno dobrze się bawi oglądając ten mecz.

2

Chęci są, ale jeśli miałbym określić jednym słowem grę naszych dzisiaj to - chaos.

1

Na razie całkiem fajny meczyk do oglądania. Dużo się dzieje i dobre tempo.

0

Loża szyderców czas start.

0

@PizzerMan, podbijam.

0

@PatrychoO, po kilkunastu godzinach udało mi się ostatecznie solo pokonać Radhana, ale oceniając całe DLC to jest bardzo dobre, aczkolwiek do podstawki moim zdaniem nie ma podjazdu. Przepiękne lokacje w dodatku, ale niestety puste i bez większego contentu.

2

@Kapitan hawk, Andrzej za co ja się pytam?

1

Ale golazo Bruno bardzo podobne do debiutanckiej bramki Ronniego z Sevillą.

0

Nie wiemy jakby to wyglądało w drugiej połowie, ale z Beresiem i Boguszem wyglądało to bardzo dobrze.

1

@Popitek12, Probierzówka, tak czy nie?

0

@arasz1819, owszem, trzeba wyciągnąć konsekwencje, ale nie jest to najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru bo jest nim gwałt na naszych piłkarzach.

0

Co Wy macie do tego Bułki? Jedna bramka na Jego konto przy krótkim słupku, bodajże czwarta, a przy reszcie nie miał nic do gadania. Strzał Bruno to golazo nie do wybrony.

0

Osoba, która zawiniła przy protokołach jest dzisiaj kozłem ofiarnym tej porażki z tego co wnioskuję, a to chyba piłkarze przegrali.

0



Ktoś, coś jakieś raporty z placu boju przy produkcji? Jest w tym jakieś ziarno prawdy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?