0

Jak ktoś siedzi w crytpo to polecam dobry indykator złożony z wielu innych, w tym dane on chain.

https://colintalkscrypto.com/cbbi/

0

Tak narzekacie na tego De Jonga, a ja cały czas w chopa wierzę. Tylko niech z pensji trochę zejdzie.

1

@AxelF, również pułapki offsiedowe wyglądają już gorzej + rywale się tego uczą.

3

To David był w końcu Duchownym czy nie?
Huehue.

1

@tbas, brawo Hansi. Teraz wziąć chłopaków za mordy bo chyba im palma odbiła od tych kilkudziesięciu już goli strzelonych.

5

@matirix20, nie. Zamykam.

4

- Biorę to na siebie. Nie byłem dziś "w meczu". To po części moja wina, że zremisowaliśmy ten mecz.

Chociaż szacunek za autokrytykę Panie Kounde.

1

@szewjar, nie kontrolowaliśmy tego meczu przez więcej niż kilka minut. Chyba oglądaliśmy inne spotkanie.

0

Faktycznie chyba też wychodzi bardzo młody wiek poszczególnych piłkarzy i brak dobrej oceny w niektórych sytuacjach.

3

Tak abstrahując to Pena pięknie wyciągnął bombę Morriby. Gdyby to Szczęsny obronił to komentatorzy by się spuszczali, a tak to przeszło to bez większego echa.

3

Jeszcze mnie kurła nosi po tym meczu. No nie mogie.

0

2.60
Oczekiwane bramki (xG)
1.72

41%
Posiadanie piłki
59%

15
Sytuacje bramkowe
9

8
Strzały na bramkę
4

0

@RivaldoVitorBorba, do "0" w cudzysłowie. 1pkt to już przewaga prawie jak nic.

0

@Xardas96, może nie bardzo słaby, ale martwi postawa w dwóch ostatnich meczach.

0

Niepokoi to, że kolejny słaby mecz przytrafił się między przerwą na repki. Najpierw z RSSS, więc było trochę czasu, a tu znowu kaszana dziś.

0

Real wygrywa zaległe spotkanie i 1pkt tylko do nas. Brawo drużyna. Przewaga stopniała praktycznie do 0.

1

Rozpiertole coś zaraz...

5

Nawet nie chcę myśleć co Hansi zrobi piłkarzom po tym meczu.

0

Brawo. Nie potrafiliśmy kontrolować tego meczu w ogóle...

2

Ależ te niedokładności są dziś irytujące. Nie zdziwię się jak Hansi znowu im zrobi z dupy jesień średniowiecza na treningu.

0

@masa11, i gitara ;)

2

Lewa!!!!!!!!!!!!

0

@Szymemdymek, futbolowo oczywiście.

3

Sędzia pokazuje, że Gavi ma zawiązane sznurowadła tak btw sprostowanie.

0

Jeśli Aspas się nie uspokoił odpowiednio to wyleci w drugiej połowie.

4

@Adran360, ale golazo.

5

Fort za Martina na drugą połówkę to jest obligatoryjne.

Może Gerard dostaje minuty jako okno wystawowe na sprzedaż w niedalekiej przyszłości.

2

@4Fabregas4, karny za to padolino? Żart.

1

Oczekiwane bramki (xG) 1.01 - 0.69

Posiadanie piłki 37% vs 63%

Strzały i strzały celne 6 - 1 vs 5 - 3

1

Strasznie dużo niedokładności. Martin, brak słów. Bez Yamala nasza ofensywa traci turbo dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?