esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś siedzi w crytpo to polecam dobry indykator złożony z wielu innych, w tym dane on chain.
https://colintalkscrypto.com/cbbi/
0
Tak narzekacie na tego De Jonga, a ja cały czas w chopa wierzę. Tylko niech z pensji trochę zejdzie.
1
@AxelF, również pułapki offsiedowe wyglądają już gorzej + rywale się tego uczą.
3
To David był w końcu Duchownym czy nie?
Huehue.
1
@tbas, brawo Hansi. Teraz wziąć chłopaków za mordy bo chyba im palma odbiła od tych kilkudziesięciu już goli strzelonych.
5
@matirix20, nie. Zamykam.
4
- Biorę to na siebie. Nie byłem dziś "w meczu". To po części moja wina, że zremisowaliśmy ten mecz.
Chociaż szacunek za autokrytykę Panie Kounde.
1
@szewjar, nie kontrolowaliśmy tego meczu przez więcej niż kilka minut. Chyba oglądaliśmy inne spotkanie.
0
Faktycznie chyba też wychodzi bardzo młody wiek poszczególnych piłkarzy i brak dobrej oceny w niektórych sytuacjach.
3
Tak abstrahując to Pena pięknie wyciągnął bombę Morriby. Gdyby to Szczęsny obronił to komentatorzy by się spuszczali, a tak to przeszło to bez większego echa.
3
Jeszcze mnie kurła nosi po tym meczu. No nie mogie.
0
2.60
Oczekiwane bramki (xG)
1.72
41%
Posiadanie piłki
59%
15
Sytuacje bramkowe
9
8
Strzały na bramkę
4
0
@RivaldoVitorBorba, do "0" w cudzysłowie. 1pkt to już przewaga prawie jak nic.
0
@Xardas96, może nie bardzo słaby, ale martwi postawa w dwóch ostatnich meczach.
0
Niepokoi to, że kolejny słaby mecz przytrafił się między przerwą na repki. Najpierw z RSSS, więc było trochę czasu, a tu znowu kaszana dziś.
0
Real wygrywa zaległe spotkanie i 1pkt tylko do nas. Brawo drużyna. Przewaga stopniała praktycznie do 0.
1
Rozpiertole coś zaraz...
5
Nawet nie chcę myśleć co Hansi zrobi piłkarzom po tym meczu.
0
Brawo. Nie potrafiliśmy kontrolować tego meczu w ogóle...
2
Ależ te niedokładności są dziś irytujące. Nie zdziwię się jak Hansi znowu im zrobi z dupy jesień średniowiecza na treningu.
0
@masa11, i gitara ;)
2
Lewa!!!!!!!!!!!!
0
@Szymemdymek, futbolowo oczywiście.
3
Sędzia pokazuje, że Gavi ma zawiązane sznurowadła tak btw sprostowanie.
0
Jeśli Aspas się nie uspokoił odpowiednio to wyleci w drugiej połowie.
4
@Adran360, ale golazo.
5
Fort za Martina na drugą połówkę to jest obligatoryjne.
Może Gerard dostaje minuty jako okno wystawowe na sprzedaż w niedalekiej przyszłości.
2
@4Fabregas4, karny za to padolino? Żart.
1
Oczekiwane bramki (xG) 1.01 - 0.69
Posiadanie piłki 37% vs 63%
Strzały i strzały celne 6 - 1 vs 5 - 3
1
Strasznie dużo niedokładności. Martin, brak słów. Bez Yamala nasza ofensywa traci turbo dużo.