esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Top 3 ZP wszystkie nasze. Duma!
5
@Sulimo, pełna zgoda ;D
3
Zabrakło tylko "Visca el Barca" na koniec :)
1
Aitana gratulacje!
1
Oj Natalie, Natalie...
4
A tu nagle bombazo i Lewy dostaje ZP za 2020 r. To byłoby jak bomba atomowa dla śmietankowych.
0
Kolejny Kataloński stempel na gali. Mr Johan Cruyff.
1
@Wasacz_, robi to z czego jest znany czyli - pajacuje.
1
@Wasacz_, chodziło mi o literówkę, ale już jest w porzo :D
0
@Arkadio90, priv mordo.
0
@Pawlusek, transmisja jest na DAZN wiadomo gdzie.
0
Haha. Presi przypomniał o El Clasico :D
0
@Wasacz_, co zrobiła?
0
Presi jak zaciesza na scenie :D
0
Jest i Natalie Portman ;)
2
@Sulimo,
0
"Organizatorzy gali twierdzą, że nawet zwycięzca Złotej Piłki ani jego klub nie zostali poinformowani o rozstrzygnięciach. W przeciwieństwie do poprzednich edycji nie przeprowadzono wywiadu z laureatem ani sesji zdjęciowej."
Polecam powstrzymać entuzjazm do końcowego werdyktu ;)
2
Aitana i Alexia wyglądają obłędnie.
36
https://x.com/Troll_Futballl/status/1850287711640322160
Tak było.
9
Mamy strzelone 37 bramek w lidze, a drugi Real ma 21. Przepaść.
37
https://x.com/Kharlerh/status/1850421133650092177
Inigo giga chad.
9
W sumie to czemu nie.
43
Just Gavi.
0
Jedynym przegranym tego spotkania jest Wojtek Szczęsny.
28
Jeszcze jak De Jonga dotknie "różdżka" Flicka to już chyba się posramy wszyscy ze szczęścia.
1
@parpe, wybaczam dziś wszystko.
1
Nie wiem kto wysyłał ze mną dobrą energię dla Inakiego, ale chyba coś pomogło. Świetne spotkanie w wykonaniu naszego bramkarza.
2
@Gaucho, a nie na trybunach.
7
Wszyscy razem. Robert Lewandowski lalalalalaloooooo!
0
Do hymnu!