4

Top 3 ZP wszystkie nasze. Duma!

5

@Sulimo, pełna zgoda ;D

3

Zabrakło tylko "Visca el Barca" na koniec :)

1

Aitana gratulacje!

1

Oj Natalie, Natalie...

4

A tu nagle bombazo i Lewy dostaje ZP za 2020 r. To byłoby jak bomba atomowa dla śmietankowych.

0

Kolejny Kataloński stempel na gali. Mr Johan Cruyff.

1

@Wasacz_, robi to z czego jest znany czyli - pajacuje.

1

@Wasacz_, chodziło mi o literówkę, ale już jest w porzo :D

0

@Arkadio90, priv mordo.

0

@Pawlusek, transmisja jest na DAZN wiadomo gdzie.

0

Haha. Presi przypomniał o El Clasico :D

0

@Wasacz_, co zrobiła?

0

Presi jak zaciesza na scenie :D

0

Jest i Natalie Portman ;)

2

@Sulimo,

0

"Organizatorzy gali twierdzą, że nawet zwycięzca Złotej Piłki ani jego klub nie zostali poinformowani o rozstrzygnięciach. W przeciwieństwie do poprzednich edycji nie przeprowadzono wywiadu z laureatem ani sesji zdjęciowej."

Polecam powstrzymać entuzjazm do końcowego werdyktu ;)

2

Aitana i Alexia wyglądają obłędnie.

36

9

Mamy strzelone 37 bramek w lidze, a drugi Real ma 21. Przepaść.

37

9



W sumie to czemu nie.

43



Just Gavi.

0

Jedynym przegranym tego spotkania jest Wojtek Szczęsny.

28

Jeszcze jak De Jonga dotknie "różdżka" Flicka to już chyba się posramy wszyscy ze szczęścia.

1

@parpe, wybaczam dziś wszystko.

1

Nie wiem kto wysyłał ze mną dobrą energię dla Inakiego, ale chyba coś pomogło. Świetne spotkanie w wykonaniu naszego bramkarza.

2

@Gaucho, a nie na trybunach.

7

Wszyscy razem. Robert Lewandowski lalalalalaloooooo!

0

Do hymnu!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?