esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy to jest takie odkrywcze, że wystarczyło grać konsekwentnie tak jak w pierwszej połowie? Przecież Borussia kontrolowała ten mecz, świetnie wyglądali w utrzymywaniu się przy piłce. Po co to było zmieniać? Ktoś mi jest to w stanie logicznie wytłumaczyć?
0
Jak tam? Dalej tacy pewni w sobotę?
0
@Pawel13sz, ile?
1
Pisałem jakieś 15 min temu, że i tak bez sensu oglądać bo wiadomo jak to się skończy. Nie ma spalonego. Claro gol.
0
Dajcie linka do listy powołanych na Bayern bo nie mogę znaleźć.
1
@PJ777, nawet mi go przypomina trochę. Podobne warunki fizyczne, poruszanie się z piłką.
1
W sumie i tak wiemy jak ten mecz się zakończy, więc można wyłączyć.
0
Jak przegrają to tym bardziej zepną na nas dupy, aczkolwiek moim zdaniem jeśli my zagramy na dobrym poziomie to mamy ogromne szanse, żeby ich ograć.
2
@ZwyklyKibicBarcy04, złoto.
0
@ali3gator, ja tam nic do chopa nie mam. Całkiem dobrze się go słucha.
0
Z przykrością to mówię, ale śmietankowi kibice na bernabeu potrafią zdecydowanie głośniej zaśpiewać hymn niż jak to u nas bywa.
2
@Kidd, u mnie akurat dużo się nie zmieniło nawet z wiekiem. Czasem całe przed/popołudnie z Premier League ;)
2
@ali3gator, w Lidze Mistrzów radzą sobie całkiem nieźle, chociaż rywale nie byli zbyt wymagający.
0
Gra ktoś tutaj na dźwigni forex/stocks/crypto w UK? Dziady wszystko poblokowali ostatnio w Jukeju.
6
15 pkt - 73% szans na bezpośredni awans do play-offs LM
10 pkt - 99% szans na udział w barażach LM
6
@AduŚ07, i tak Ci zaraz "świadomi" założą foliowo czapeczkę ;)
2
Trzeba dziś trzymać kciuki za rywali Śmietankowych jeszcze bardziej (jeśli da się) niż zwykle. Primo za to by im urwać punkty, a secundo żeby narzucili im dużą intensywność grania by na klasyku oddychali rękawami.
1
Wiecie, że Mercedes wydaje na badania naukowo/rozwojowe więcej niż cała Polska?
1
@kamyk_23, powiem Ci, że nawet nie trzeba używać emotikon, by odbiorca wiadomości ją zrozumiał lub po prostu podejść do niej z dystansem.
0
@PizzerMan, bump.
0
@Foton, chłopie kupując w 2011 na ath byłbyś pod wodą 8 lat.
2
OLaboga śmietankowy, aczkolwiek wypowiadania się i wiedza o LaLiga top, trzeba mu przyznać.
14
Mądre słowa.
9
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
1
@JimMorrisonFCB, tego się też obawiam, i że cały entuzjazm świetnym początkiem sezonu zostanie zmieciony golami Harrego... Choć trzeba też mieć nadzieję, że strzelimy więcej niż stracimy.
0
Łapanie na ofsajdy przez nas jest mega imponujące, ale prawdziwym testem będą dwa najbliższe mecze gdzie potencjał ofensywny obydwóch zespołów jest ogromny. Czekam na mecz kiedy drużyna przeciwna zagra tak, że napastnicy będą czekać na linii środkowej by ruszyć dalej z akcją tak jak straciliśmy np wczoraj bramkę.
1
Miałem ambiwalentny stosunek do Raphini bo był mega nieregularny w swojej grze, ale broniły go liczby, ale teraz co chłop gra to jest jakiś kosmos. Oby utrzymał obecną formę to będziemy mieć z Niego turbo pociechę.
1
Niech mi ktoś to wytłumaczy bo nie czaję. Gramy w środę z Bayernem gdzie ten przed tym meczem ma o 1 dzień więcej odpoczynku. Gramy w sobotę z Realem gdzie ten ma przed tym meczem o 1 dzień więcej odpoczynku. Coś tu chyba nie gra.
0
Niech De Jong sobie zasłuży na miejsce w 11 bo ma potencjał. Póki co to Fermin pokazał przed kontuzją, że dowozi co najmniej mówiąc.
0
Grając tak wysoko ustawioną linią obrony, ta statystyka nie jest tak zaskakująca, ale i tak robi wrażenie.