0

Śmietankowi bójcie się. Yamal standing ovation?

0

T(f)erminlewynator. 14 + 2 znaki.

4

Na zdrowie wszystkim Bamblowiczom.

1

Boshe. Jak to zwycięstwo pięknie smakuje. Myślałem, że przy 3/4:1 Bayern będzie cisnął, a my tylko będziemy liczyć na kontry, a było z goła odmiennie i totalna kontrola. Coś pięknego. Barco kochamy Cię.

0

OMG! Rafał kocham Cię!

1

Wszystko spoko, ale chyba na razie nie możemy z połowy wyjść?

0

Spalony raczej.

0

@kanver_, powiedz, że żartujesz.

0

Jazda!!!!!!!!!!

5

Dani Olmo wchodzi z ławeczki i pyka brameczkę. Róbcie screeny.

6

Ale bym chciał by Inaki zaliczył dziś kilka kluczowych interwencji i pozamykał mordy większości z Was.

3

@MesQueUnClub_87, polecam również zapieksy, z serem gouda, jalapeno i salami bądź kiełbasą.

0

@Bobo25, niestety Cię zmartwię, że dlatego bo grają lepsi i to pokazuje głębie składu Bayernu.

0

@CarloCule, priv.

0

@Macior79, stanie przed bramką wyżej i wybijanie po autach jak Inaki chyba nie należy do wygórowanych zadań.

0

@HORUS, nie masz możliwości obejrzenia z cofnięcia od początku?

3

Tak serio to już chyba czas by skończyć z tym jadem, dajmy szansę dziś Inakiemu i życzmy mu udanego występu. Wnioski będziemy wyciągać po meczu albo po sobocie.

0

Patrząc na ławkę i jakie mamy alternatywy w defensywie to wieje grozą. Jedynie Fort trzyma poziom jak gra.

0

@PizzerMan, bump.

2

@macio_944, z jednej strony podchodzę do tych meczów z wielkimi oczekiwaniami, ale z drugiej jednak Hansi dopiero tak naprawdę zaczął budowę tej drużyny i cierpliwość też jest wskazana, jednakże dwie porażki będą dużym krokiem wstecz.

1

1

@norbi77, wczoraj o tym pisałem. Co gorsze ta sytuacja była varowana... Jawna kardzież, bądź niekompetencja arbitrów.

3

@Kondziubarca, nie da się tego przeczytać nie głosem Mateo Di Borii.

0

Czy De Jong jest w kadrze na dzisiejszy mecz? Podobno coś przeskrobał ostatnio.

0

Ale Vfb Stutgart claro okradzione z bramki Undava. Przecież to jest jakiś dramat, że została odgwizdana ręka, ba... tym bardziej, że sytuacja była varowana i sędzia dokładnie mógł się temu przyjżeć...

1

Czy wpuszczenie Emre Cana na prawą obronę przeciwko Jatylkochcęgraćwpiłkę było jawnym sabotażem?

1

@Moderacja, jak macie braki kadrowe proponuję zatrudnić kogoś do służby tutaj.

0

My tu czasem śmiechy-chichy, że telefonik był od Pereza w przerwie, ale czasem serio się zastanawiam jak można tak diametralnie zmienić swoją grę...

0

Że gość z banem jeszcze nie wyleciał to jest szok.

3

La Bamba jest atakowana. @Moderacja, a kysz z tą zjawą nieczystą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?