esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmietankowi bójcie się. Yamal standing ovation?
0
T(f)erminlewynator. 14 + 2 znaki.
4
Na zdrowie wszystkim Bamblowiczom.
1
Boshe. Jak to zwycięstwo pięknie smakuje. Myślałem, że przy 3/4:1 Bayern będzie cisnął, a my tylko będziemy liczyć na kontry, a było z goła odmiennie i totalna kontrola. Coś pięknego. Barco kochamy Cię.
0
OMG! Rafał kocham Cię!
1
Wszystko spoko, ale chyba na razie nie możemy z połowy wyjść?
0
Spalony raczej.
0
@kanver_, powiedz, że żartujesz.
0
Jazda!!!!!!!!!!
5
Dani Olmo wchodzi z ławeczki i pyka brameczkę. Róbcie screeny.
6
Ale bym chciał by Inaki zaliczył dziś kilka kluczowych interwencji i pozamykał mordy większości z Was.
3
@MesQueUnClub_87, polecam również zapieksy, z serem gouda, jalapeno i salami bądź kiełbasą.
0
@Bobo25, niestety Cię zmartwię, że dlatego bo grają lepsi i to pokazuje głębie składu Bayernu.
0
@CarloCule, priv.
0
@Macior79, stanie przed bramką wyżej i wybijanie po autach jak Inaki chyba nie należy do wygórowanych zadań.
0
@HORUS, nie masz możliwości obejrzenia z cofnięcia od początku?
3
Tak serio to już chyba czas by skończyć z tym jadem, dajmy szansę dziś Inakiemu i życzmy mu udanego występu. Wnioski będziemy wyciągać po meczu albo po sobocie.
0
Patrząc na ławkę i jakie mamy alternatywy w defensywie to wieje grozą. Jedynie Fort trzyma poziom jak gra.
0
@PizzerMan, bump.
2
@macio_944, z jednej strony podchodzę do tych meczów z wielkimi oczekiwaniami, ale z drugiej jednak Hansi dopiero tak naprawdę zaczął budowę tej drużyny i cierpliwość też jest wskazana, jednakże dwie porażki będą dużym krokiem wstecz.
1
@Cule2013, pytanie do @okiemtypera_lucaxx95
1
@norbi77, wczoraj o tym pisałem. Co gorsze ta sytuacja była varowana... Jawna kardzież, bądź niekompetencja arbitrów.
3
@Kondziubarca, nie da się tego przeczytać nie głosem Mateo Di Borii.
0
Czy De Jong jest w kadrze na dzisiejszy mecz? Podobno coś przeskrobał ostatnio.
0
Ale Vfb Stutgart claro okradzione z bramki Undava. Przecież to jest jakiś dramat, że została odgwizdana ręka, ba... tym bardziej, że sytuacja była varowana i sędzia dokładnie mógł się temu przyjżeć...
1
Czy wpuszczenie Emre Cana na prawą obronę przeciwko Jatylkochcęgraćwpiłkę było jawnym sabotażem?
1
@Moderacja, jak macie braki kadrowe proponuję zatrudnić kogoś do służby tutaj.
0
My tu czasem śmiechy-chichy, że telefonik był od Pereza w przerwie, ale czasem serio się zastanawiam jak można tak diametralnie zmienić swoją grę...
0
Że gość z banem jeszcze nie wyleciał to jest szok.
3
La Bamba jest atakowana. @Moderacja, a kysz z tą zjawą nieczystą.