esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden, uznajmy nawet, że jakimś cudem potrafili wynieść te ogromne bloki na te wysokości, ale niech ktoś mi wytłumaczy jakim sposobem te kamienie były taki idealnie pocięte, bez jakiejkolwiek technologii, albo że w całej konstrukcji można znaleźć proporcje złotej liczby ;)
Nie chodzi o to by łykać wszystko jak młody pelikan, ale chodzi o argumenty jakie mają obydwie strony i wyciągnięcie jakiś wniosków. W telewizorku też we wszystko wierzycie co Wam mass media powiedzą? Pozdro ;)
1
@Kgorecki2500, jedziesz dalej z koksem ;)
1
@Kgorecki2500, klimacik fajny, ale to tylko świry z sekty ;)
0
@LambiPL, tu chodzi o samą świadomość, że takie bydle jest gdzieś w pobliżu i nie czujesz się bezpiecznie. Domyślam się, że po ukąszeniu takiego byłoby pewnie trochę bólu i jakiś większy ślad, a po za tym tyle.
6
Spiertalałbym gdzie pieprz rośnie i tam gdzie raki zimują.
0
Zawsze trochę to przykre dla piłkarza, ale jednak memy śmieszo.
1
Jeśli myślicie, że nic Was w życiu już nie czeka to pranie zawsze poczeka.
0
Coś ostatnio mało wuja Brzęczka w studio i oceny gry repentacji.
3
https://x.com/plangier/status/1846228164412166353
Golazo w u21.
2
@Sulimo, tak każe obyczaj.
0
@FcPortoFan1999, jeśli będzie to wyglądać cały czas tak tragicznie w defensywie to może Probierz w końcu się zreflektuje i zmieni system.
3
@siuuu, niech zrobi sobie też jak najwięcej zadań z każdego obozu przed dołączeniem do danej frakcji.
16
Co jak co, ale chłopaków jednak też trzeba pochwalić, że się podnieśli po tych szybkich trzech gongach (a mentalnie szczególnie pewnie było to trudne) i jednak udało się wyrwać punkt.
1
@Gaucho, dokładnie o tym samym pomyślałem.
1
@Kgorecki2500, Ty grasz pierwszy raz? :O
12
Wynik, wynikiem i jest całkiem spoko, ale moim zdaniem gra kadry od jakiegoś czasu to jest jeden wielki chaos, z którego czasem rodzi się coś fajnego, ale często też wręcz przeciwnie.
14
Jeśli Piątkowski nie wygryzie Dawidowicza na tej pozycji na dłuższy czas to będzie kryminał. Było widać ogromną różnicę jakości.
1
Widać, że Hiszpanie i Ania dobrze dbają o Lewego. Po takim wejściu większość graczy byłaby pewnie znoszona na noszach.
5
Ostatnie minuty gry w przewadze pokazały jeszcze raz jak tragiczni jesteśmy w ataku pozycyjnym. Trzeba cierpliwości, zrobić przewagę w jakimś sektorze boiska, a nie pchać się skrzydłem na trzech rywali. Dramat.
0
Piątkowski kilkoma zagraniami chyba pokazał więcej niż Dawidowicz przez całą karierę w Reprezentacji.
1
@Kgorecki2500, klasyczkiem "namówiłeś" :D
1
Grzejemy temat dalej.
9
Nigdy się nie znudzi :D
0
Czemu na tvp sport online nie da się wybrać jakości w 1080p? Czy to jest XXI w?
0
Guys patrzcie co tam...
0
Kapitan zielonych miętka fajka.
0
"Ja tam kiedyś kija moczyłem, ale hen hen"
0
Wanilia. Bez podpowiedzi.
3
@Sulimo, chyba z 20x oglądałem ten film. Nigdy mi się nie znudzi chyba ;)
0
@NeroTFP1, przy takich sytuacjach zawsze zastanawiam się czy to faktycznie jeszcze jest homo sapiens czy po prostu jakieś wynaturzenie, a jest ich od metra...