esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://x.com/FaildVideo/status/1847605978377736209
Sto lat.
6
Krycha w prime.
0
@NoziX1, jestem całkowicie poważny i moja opinia nie jest odosobniona w piłkarskim światku.
3
Prawie się popłakałem na przywitanie kibiców Gaviego.
4
Czy Yamal w tym momencie jest najlepszym piłkarzem na świecie?
0
Barcelono, co Ty robisz!
0
@partymaker, u nas też taki Ferran nie miał.
2
@Douglas, wyluzuj chopok i oszczędź adrenalinę na Bayern i Real.
3
@kamyk_23, myślę, że mimo satyry tego typu animacje powinny być piętnowane. W USA poprzez mowę nienawiści z obu stron potem mamy zamach na Trumpa np.
0
Jazda bez trzymanki na Anfield.
4
336 dni bez Gaviego. Masakra... Oby chłopak wrócił do formy sprzed kontuzji!
0
Oby forma została sprzed przerwy na repki i nasze trio w ofensywie dalej błyszczało.
6
Factos.
1
Dawno nie widziałem Minguezy w akcji i chłopak zrobił duży progres. Pytanie czy u nas utrzymałby obecny poziom.
0
@tbas, konkluzja jest taka, że jeśli stołeczni zaczną grać lepszy futbol to pewnie równie dobrze będą punktować, a grając słabo również sięgają po 3pkt. Oczywiście i tak wierzę w tytuł i uważam, że jest to bardzo możliwe.
0
@Tarins, 6. Kurtua
0
Real grając taką padakę ma tyle punktów na koncie... Raczej będzie ciężko z nimi w walce o majstra no chyba, że zaliczymy bardzo mało wpadek i dobry bilans w bezpośrednich meczach.
4
Boshe... Jak ja tego jatylkochcęgraćwpiłkę nie trawię...
2
Z nami w takiej sytuacji trafia z zamkniętymi oczami, mówię Wam.
3
Czy to naśmiewanie się z Minguezy nie robi się powoli żałosne?
2
Pamiętacie tę sytuację ostatnio gdzie prosta piłka leci koło nie atakowanego przez nikogo Inakiego, a On piąstkuje? Kurde no nie mam nic do chłopa bo ma czasem fenomenalne interwencje, ale np w LM mamy zaraz Bayern + już wcześniejsza porażka z Monaco, więc kolejna nam utrudni życie. Chyba przydałby się jednak już Wojtek...
1
@Isso89, podbijam.
0
Czy możemy mieć nadzieję, że wypowiedzi Hansiego o pierwszym bramkarzu to tylko kurtuazja i niechęć zrobienia przykrości Inakiemu czy serio tak myśli i musi wydarzyć się babol/katastrofa by Wojtek wskoczył do bramki?
1
xG 0.66 vs 0.16
To jest ten mental Śmietankowych.
1
Ale brameczka ładna trzeba przyznać.
0
Ale Kiwior babola zrobił. Ciekawe czy go Arteta nie schowa do szafy na dłużej...
1
Czy czujecie pociąg do kolei?
1
Siema. Szukam laptopa dla mamy. Tylko do korzystania z netu przede wszystkim. Po małym researchu wyszło mi kilka modeli i pytanie czy ktoś miał do czynienia z poniższym lub coś polecić. Z góry dzięki.
HP EliteBook 840 G5 14-inch (2018) - Core i5-8350U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Dell Latitude 7400 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Lenovo ThinkPad X390 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Dell Latitude 7400 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 16GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Lenovo ThinkPad T460 14-inch (2015) - Core i5-6300U - 16GB - SSD 512 GB QWERTY - English
1
@LukaszFan, grały repki + do tego podróże + w środę Bayern + w sobotę Śmietankowi
0
Rotacje na Seville, tak czy nie?