4

6



Krycha w prime.

0

@NoziX1, jestem całkowicie poważny i moja opinia nie jest odosobniona w piłkarskim światku.

3

Prawie się popłakałem na przywitanie kibiców Gaviego.

4

Czy Yamal w tym momencie jest najlepszym piłkarzem na świecie?

0

Barcelono, co Ty robisz!

0

@partymaker, u nas też taki Ferran nie miał.

2

@Douglas, wyluzuj chopok i oszczędź adrenalinę na Bayern i Real.

3

@kamyk_23, myślę, że mimo satyry tego typu animacje powinny być piętnowane. W USA poprzez mowę nienawiści z obu stron potem mamy zamach na Trumpa np.

0

Jazda bez trzymanki na Anfield.

4

336 dni bez Gaviego. Masakra... Oby chłopak wrócił do formy sprzed kontuzji!

0

Oby forma została sprzed przerwy na repki i nasze trio w ofensywie dalej błyszczało.

6



Factos.

1

Dawno nie widziałem Minguezy w akcji i chłopak zrobił duży progres. Pytanie czy u nas utrzymałby obecny poziom.

0

@tbas, konkluzja jest taka, że jeśli stołeczni zaczną grać lepszy futbol to pewnie równie dobrze będą punktować, a grając słabo również sięgają po 3pkt. Oczywiście i tak wierzę w tytuł i uważam, że jest to bardzo możliwe.

0

@Tarins, 6. Kurtua

0

Real grając taką padakę ma tyle punktów na koncie... Raczej będzie ciężko z nimi w walce o majstra no chyba, że zaliczymy bardzo mało wpadek i dobry bilans w bezpośrednich meczach.

4

Boshe... Jak ja tego jatylkochcęgraćwpiłkę nie trawię...

2

Z nami w takiej sytuacji trafia z zamkniętymi oczami, mówię Wam.

3

Czy to naśmiewanie się z Minguezy nie robi się powoli żałosne?

2

Pamiętacie tę sytuację ostatnio gdzie prosta piłka leci koło nie atakowanego przez nikogo Inakiego, a On piąstkuje? Kurde no nie mam nic do chłopa bo ma czasem fenomenalne interwencje, ale np w LM mamy zaraz Bayern + już wcześniejsza porażka z Monaco, więc kolejna nam utrudni życie. Chyba przydałby się jednak już Wojtek...

1

@Isso89, podbijam.

0

Czy możemy mieć nadzieję, że wypowiedzi Hansiego o pierwszym bramkarzu to tylko kurtuazja i niechęć zrobienia przykrości Inakiemu czy serio tak myśli i musi wydarzyć się babol/katastrofa by Wojtek wskoczył do bramki?

1

xG 0.66 vs 0.16

To jest ten mental Śmietankowych.

1

Ale brameczka ładna trzeba przyznać.

0

Ale Kiwior babola zrobił. Ciekawe czy go Arteta nie schowa do szafy na dłużej...

1

Czy czujecie pociąg do kolei?

1

Siema. Szukam laptopa dla mamy. Tylko do korzystania z netu przede wszystkim. Po małym researchu wyszło mi kilka modeli i pytanie czy ktoś miał do czynienia z poniższym lub coś polecić. Z góry dzięki.

HP EliteBook 840 G5 14-inch (2018) - Core i5-8350U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Dell Latitude 7400 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Lenovo ThinkPad X390 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Dell Latitude 7400 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 16GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Lenovo ThinkPad T460 14-inch (2015) - Core i5-6300U - 16GB - SSD 512 GB QWERTY - English

1

@LukaszFan, grały repki + do tego podróże + w środę Bayern + w sobotę Śmietankowi

0

Rotacje na Seville, tak czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?