11

/photo/1

Tak było.

1



A to przyjemniaczek.

2

Jakbyście przetłumaczyli dosłownie komentarz twitterowicza na temat zdjęcia w meczu z Rayo Jatylkochcęgraćwpiłkę - "Most punchable face"?

https://x.com/PREMIUMERZA/status/1868047598537650679

1

@Tomaszekkkkk, post na granicy wyspy bananowej :D

0

Macie nerwy to oglądać? Podziwiam.

0

@gumaz, nie widzę żadnych.
@adi7adi8, może tak, może nie, kto to wie.

0

Mieszkanka Wielkopolski pozwała Skarb Państwa i Ministerstwo Zdrowia za skutki przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. Pierwszy taki pozew w Polsce.

[DoRzeczy.pl]

1



Falcon 9 udanie ląduje po raz 100.

1

@agaFCB, pa jakie kardio zrobiłaś :D

Podczas tarcia ziemniaków zaangażowanych jest wiele mięśni, szczególnie górnych partii ciała. Oto, które z nich najbardziej pracują:

1. Mięśnie ramion i przedramion:
Mięsień dwugłowy ramienia (biceps brachii): Odpowiada za zginanie łokcia podczas przesuwania ziemniaka po tarce.
Mięsień trójgłowy ramienia (triceps brachii): Stabilizuje ramię i prostuje łokieć w fazie powrotu.
Mięśnie przedramienia: Odpowiedzialne za chwytanie ziemniaka i wykonywanie precyzyjnych ruchów dłonią.
2. Mięśnie dłoni:
Mięśnie kłębu kciuka i kłębika: Zapewniają mocny chwyt ziemniaka.
Mięśnie międzykostne i glistowate: Kontrolują precyzyjne ruchy palców i ich stabilizację.
3. Mięśnie barków:
Mięsień naramienny (deltoideus): Utrzymuje ramię w odpowiedniej pozycji i kontroluje jego ruch.
Mięśnie stożka rotatorów: Stabilizują staw ramienny.
4. Mięśnie pleców:
Mięsień najszerszy grzbietu (latissimus dorsi): Stabilizuje tułów i wspomaga ruchy ramienia.
Mięsień czworoboczny (trapezius): Pomaga w uniesieniu i stabilizacji łopatki.
5. Mięśnie tułowia:
Mięśnie prostownika grzbietu (erector spinae): Stabilizują kręgosłup podczas pochylenia.
Mięśnie brzucha (np. mięsień prosty brzucha i skośne): Stabilizują tułów i pomagają utrzymać równowagę.
6. Mięśnie nóg:
Jeśli podczas tarcia ziemniaków stoisz, mięśnie nóg (np. mięśnie czworogłowe uda i mięśnie łydki) pracują w celu utrzymania stabilnej pozycji.

Tarcie ziemniaków może być zaskakująco męczące, szczególnie gdy wykonywane jest przez dłuższy czas, co sprawia, że angażowane są również mięśnie wytrzymałościowe.

5

Liverpool wyrównuje mimo grania w osłabieniu.

1

@agaFCB, polecam blender ;)

1

Kubacki bez zmian: "Warunki były jakie były(...)" :D

0

Trzymacie jeszcze z nadzieją, że w końcu Man City odpali Haalanda w FPL?

0

@Kondziubarca, powiedział całą prawdę.

4

@Kengo, no widzisz, a Youssoufa Moukoko się postarzał o 4 lata w jeden dzień i to bez podróży kosmicznych.

1

@Kgorecki2500, już plusik za to, że planujesz ograć drugi raz ;)
tak btw to grasz z Nocą Kruka czy sama podstawka?

0

@TheNekro94, za pisu była heteroseksualna.

1

@Kgorecki2500, nie wiem czy ktoś wspomniał, ale muzyka w tym trailerze to sztos. W tym aspekcie Redzi dowiozą na 1000%. Jestem też ciekaw czy i jak wytłumaczą Ciri pijącą eliksiry skoro przeszła nie próby traw.

1

@Kgorecki2500, ten mój wpis był do Dawida Kosińskiego, który moim zdaniem nie pisał tego ironicznie @Ghostface, a ja nie mam zamiaru się z niczym i z nikim bić :D

1

@Kgorecki2500, matko i córko. No i co z tego jeśli będzie lesbijką? Jeśli tylko nie będzie tam sztucznie wplecionych wątków lgbt to o co tu się czepiać?

0

@Kamiloza91, jedynie może remis z Finandia i Litwą na wyjeździe co najwyżej co i tak daje 14 pkt, 2 miejsce i baraże - to właśnie o nie bym się jedynie obawiał. Choć nasi pokazali, że np z Mołdawią potrafią dać dupy po całości.

0

Jak oceniacie nowego Elden Ring w co-opie w stylu battle royal?

0



Stanowcze "nie" za wysłaniem wojsk na Ukrainę.

0

@SeWo77, o matko. Głosowałem na KO, ale żałuję ;D

1

Dziś rocznica koalicji 13 grudnia. Wszystkiego uśmiechniętego.

0

Czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć czemu śpiewana jest przyśpiewka "zawsze i wszędzie policja j będzie"? Czy to tylko spowodowane totalną pustką w głowie tych troglodytów?

0

Jak nie macie gdzie oglądać meczu to walcie. Podrzucę linka na priv. Na rzeczce pikseloza.

0

@MOLESTA, mam ambiwalentny stosunek do Stana, ale czasem chce być śmieszny, a robi z siebie trochę pajaca.

1

@Kgorecki2500, na jakim jesteś etapie progresji?

0

Śmiali się z Chelsea ile to Oni nie mają zawodników, a tu okazuje się, że spokojnie są w stanie wystawiać dwie jedenastki, jedna jest na PL, a druga na ECL. Dobrym przykładem też jest Inter, który również mocno rotuje w CL. Moim zdaniem futbol właśnie zmierza w tym kierunku, gdzie będzie trzeba mieć bardzo wielu klasowych zmienników by grać w tym jakże naładowanym już kalendarzu piłkarskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?