2

Postawię śmiałą tezę, że Iga peak swojego tenisa już miała i musimy podziękować Jej za te wszystkie momenty szczycie, ale chyba teraz z tenisistki, do której nie było podejścia stała się "jedynie" zawodniczką na bardzo dobrym poziomie i są po prostu lepsze. Uważam, że już za jakiś czas zobaczymy nową światową "1".

0



Fur Deutschland. Michał Karbownik

2

Jak to jest, że w grudniu 2021 nie możemy przyjąć rodziny na wigilię bo szaleje krwiożerczy wirus, a w marcu 2022 przyjmujemy miliony Ukraińców?

0

@Pressinho, https://www.speedtest.net/result/16710178234

Ale nie da się w tym serwisie wybrać jakości manualnie... Jest tylko niska/średnia/wysoka.

0

@Pressinho, jutuby i inne tuby chodzą spoko. Problem zaczyna się przy c+ online i tv na żywo gdzie zazwyczaj i nie mogę uzyskać dobrej jakości. Jestem ciekaw też czy da się jakoś sprawdzić jaka jakość jest aktualnie bo jest tam tylko ogólnikowo 1080p-4k, a moim zdaniem jest max 720p, a czasem zjeżdża do 480p

0

https://fast.com/pl/

Siema Mordeczki. Jaką macie prędkość netu tutaj? Bo ja mam zazwyczaj około 120Mbps i spokojnie to powinno wystarczać do oglądania w 1080p, a są wiecznie problemy. PC połączony na kablu.

0

@Ojciec5tkidzieci, Tyyyy, ja to kiedyś pomyliłem :D

10

2

Jeśli De Jongowi będzie dopisywać zdrowie to uważam, że to będzie potwór pod wodzą Hansiego Flicka.

1



Był karny?

0

Kowalski w Parmie na razie nota 5.6... Chyba nie idzie mu dobrze.

3

@MichuZ44, asysta ala Messi z Holandią w mysią dziurę.

0

@konrad1661, gin z toniciem.

1

@vangoor, a tffffuuu.

2

Fajna była pogawędka Hansiego po meczu z Hectorem Fortem. Domniemam, iż tłumaczył mu dlaczego nie wszedł na boisko etc. Widać, że jest ogromna chemia między trenerem a zawodnikami.

1

A jeszcze dziś w nocy rave w bunkrze atomowym. Sobota na +

2

Redaktor Maciej Kruk to Polski Dani Olmo.

4

Wiśniowski teraz trochę sprowadza na ziemię w studio, że po przerwie na repki będzie mega napięty kalendarz i szeroka kadra i jej jakość będzie kluczem.

1

@FCBparasiempre, a ja jestem akurat dźwięczny za to, że MAtS czyste konto ;)

7

Xavi zostawił gotowca Hansiemu. Factos.

6

Hansi Flick, Hansi Flick na trybunach.

0

Jest i Rekin! Vamos!

0

Ol Mi Na Tor!!!

8

Już mi smutno, że ten mecz zaraz się skończy...

0

Uwaga, uwaga bo Rekin wypływa na łowy!

0

Ja jestem tylko ciekaw co tam się dzieje na notatniku :D

0

Ach to amelinum prześladuje dziś.

2

La Zabawa na Montjuic. Pięknie.

26

Jeszcze jutro Betis urywa punkty śmietankowym i Roque strzela gola i można uznać weekend jako sportowo perfekcyjny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?