esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pocieszę Was mordeczki. Gorzej niż w pierwszej połowie ta gra już nie może wyglądać.
0
Mam problem z dźwiękiem. Po pierwsze podczas oglądania filmików na twitterze kiedy włączam dźwięk pojawia się błąd kiedy w trakcie leci youtube lub canal plus online, jakby te media się po prostu ze sobą gryzły. Teraz jak próbowałem odpalić transmisję na pewnej stronce rzutów karnych to normalnie transmisja idzie, ale za każdym razem kiedy klikam "unmute" pojawia się komunikat "stream offline" Ma ktoś pomysł jak rozwiązać problem?
0
@Pawel13sz, Kowal wygrał internet dziś.
1
Brak powołania dla Gündoğana to próba wywarcia presji, aby odszedł?
"Barcelona nie ma pieniędzy nawet na tłumacza Hansiego Flicka"
To są jakieś żarty?
0
@MesQueUnClub96, rozumiem emocje bo sam pogrywam i dziś dostałem wpiertol 3:1 jak za każdym razem w tym sezonie i można się zirytować w danym momencie, ale po chwili następuje uspokojenie i gra się dalej, a ten wariat za pierwszym razem zrobił to 2x, w tym drugi raz po chwili przerwy gdzie mógł ochłonąć. Taka analogia jakby kogoś zamordował, to zamiast szybkiej refleksji zacząłby ćwiartować te zwłoki. To tylko moje zdanie, a przepisów po prostu nie znałem.
0
@Maciasek, ok, dzięki, ale moim zdaniem za takie zachowania po raz wtóry powinnien być game over od razu.
0
@takisobiektos, "game penalty" czyli według tłumaczenia powinna być to kara spotkania, a z tego co widać potem odbył się jeszcze jeden set. Dziwne.
1
@Katalończyk 99, stwórcy mają dziś dobrą zabawę :D
1
Co tu się dziś odjaniepawla w tych pucharach.
0
Skaczą koguciki, pojepy. Czy naprawdę duże emocje muszą wywoływać takie reakcje w zdrowo myślącym człowieku?
0
@BarcaFanSince2006, przebywam za granicą. Nie chce mi się bawić w przywożenie dekodera tutaj.
1
To jest kwestia czasu niestety zanim coś tu wpadnie niestety... Legio obudź się!
1
Jakość meczu Legii na c+online porównywalna do tej sprzed 20 lat. DRAMAT.
0
O shi*. Here we go again.
0
Nie dość, że Iga nie skończyła tego seta to jeszcze rywalka weszła na jakiś niebotyczny poziom. Kilka piłek w tiebreaku Iga zagrała naprawdę na świetnym poziomie, a rywalka robiła to jeszcze lepiej. Mimo już wielu trofeów mental wciąż jest kruchy i jest bardzo wiele do poprawy. Może musi po prostu do tego dorosnąć bo wciąż jest mega młodziutka.
8
@Pawel13sz, tęskno się zrobiło.
0
Ten paker to by przypakował dziś coś.
0
Wygrywają 2:0 i idą po kolejne bramki. Jak nasza drużyna by się zachowała w analogicznej sytuacji? Nie ma co się okłamywać, dzieli nas mentalna i ekonomiczna przepaść na dany etap.
0
@FcPortoFan1999, co jak co to jednak ich zasługa, że każdy zespół sra przed nimi w końcówkach meczów, a to często tam dzieją się rzeczy, które decydują w końcowym rozrachunku o zdobytych punktach lub awansie.
1
Fajnie patrzy się na tak grający Real, ale nie oszukujmy się. Jak złapią rytm i Emgapę wpasuje się w zespół to mogą być nie do zatrzymania.
0
@zeko0, odnoszę dziwne wrażenie, że to porównanie nie jest przypadkowe.
0
Linie lotnicze Tibo.
0
Zonda crypto już w głównych mainstream media w PL. Borys Szyc i Wojtek Szczęsny reklamują. Kowalski będzie kupował crypto w banku mówili. To kwestia czasu mówili. No i zbliża się nieuchronnie.
0
Jeśli mecz zakończy się remisem (a nie zakończy) to będzie od razu seria rzutów karnych.
0
@PatrykBarca, myślę, że już dziś strzeli.
0
@Szalik, oglądam na tv, nie na telefonie. Tak jak napisałem wszystko jest ustawione na najwyższą jakość "do 1080p-4k"
0
Czy ktoś wie jak osiągnąć większą jakość na Canal + Online? Jakość maksymalnie jest ok 720p i zaznaczone jest "jakość maksymalna", a mimo tego nigdy nie jest w stanie osiągnąć lepszej jakości.
0
@FcPortoFan1999, nikt nie zmusza do oglądania studia, albo załącz godzinę przed meczem i po problemie ;)
1
@blakkudium, allla allla.
0
@Encore, ma mój głos. Mój prezydent.