esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czy Babiarz jeszcze kiedykolwiek się uśmiechnie?
1
Jeśli przyjdzie Nico to wypożyczyć. Jeśli nie to zostawić w kadrze i dać mu wsparcie podczas kontuzji.
0
@macio_944, czyli analogicznie osoby o poglądach lewicowych mają wysoki poziom tolerancji w drugą stronę?
2
@michal26,
O czym jest piosenka „Imagine”?
Muzyk powiedział o swoich inspiracjach do napisania utworu. Okazuje się, że były nimi modlitewnik i… ruch komunistyczny. Dick Gregory miał dać Lennonowi i Ono spis książkę z modlitwami chrześcijańskimi, które bardzo spodobały się artyście. - Koncepcja pozytywnej modlitwy... Jeśli możesz sobie wyobrazić świat w pokoju, bez wyznań religijnych - nie bez religii, ale bez tego, że mój Bóg jest większy od twojego Boga - to może być prawda - powiedział w rozmowie z Davidem Sheffem John Lennon.
https://rozrywka.radiozet.pl/muzyka/o-czym-jest-piosenka-johna-lennona-imagine-muzyk-zdradzil-inspiracje
3
To co 1st round pożegnanie i Lewy wjeżdża z memami?
0
To jest jakaś totalna aberracja, żeby człowiek nawet legalnie za darmo nie mógł obejrzeć TVP1 za granicą kraju. DRAMAT. Trzeba oglądać transmisję gdzie ledwo piłkę widać...
7
@Donnie_Darko, bardzo dobry przykład przy ostatnim zamachu na Trumpa, gdzie w niektórych mediach określano to wydarzenie jako "incydent na wiecu gdzie Trump upadł na mównicy" i ani słowa o zamachu. Pełna zgoda. Nie chodzi o to by być szurem tylko dociekać i nie dać sobie wciskać wszystkiego jak leci.
0
@Yamal_Williams, wstawaj, zesrałeś się.
2
@mekston, warto zaznaczyć, że to 200 podium w karierze Lewisa.
1
@mekston, Max bardzo szybko odrabia do Hamiltona. 5 okrążeń młodsze opony.
0
@TankerHunter, mieszkam w stolicy i nie ma żadnej fanzony. Najbliżej Dunfermline/Glasgow. Żenada.
0
@Colon, jeśli miałbym określić ten serial jednym zdaniem to jedyny w swoim rodzaju pod względem zaskoczenia widza. Przez kilka odcinków nic się nie dzieje, a w kolejnym nagle umiera jeden z głównych bohaterów. Ja raz się odbiłem, ale jak wróciłem to łyknąłem moment.
7
Ten to był wariat-przecinak.
0
@tadzik447, o widzisz, zapomniałem. Skończyłem ogólnie całe TWD i nie wiem teraz od czego zacząć. Jakbyś mógł mnie naprowadzić step by step chronologicznie to byłbym dźwięczny.
12
Szac.
0
Do fanów TWD. Zamierzam zacząć oglądać spin offy i nie wiem chronologicznie od którego zacząć. Najpierw Rick and Michonne czy Daryl Dixon?
0
@4drian0, ponad 250h świetnej rozgrywki (i mnóstwo kuref oczywiście rzuconych), ale zatrzymałem się na wzgórzu olbrzymów, potem długo nie grałem i trochę wyszedłem z fabuły ;/ i teraz jakoś nie mogę się wkręcić z powrotem...
0
@Chaoss, przecież to, że człowiek ingeruje w pogodę wiadome jest już od wielu lat ;)
Ostatnio podczas nawałnicy w Dubaju w dzień spadło więcej deszczu niż średnio pada tam w rok.
Operacja Popeye, realizowana w latach 1967-1972, polegała na rozsiewaniu jodku srebra w chmurach w celu wywołania sztucznego deszczu. Proces ten nazywa się "zasiewaniem chmur" i miał na celu zwiększenie opadów atmosferycznych. W szczególności, operacja miała na celu wydłużenie pory deszczowej nad Szlakiem Ho Chi Minha, który był kluczową trasą zaopatrzeniową dla sił Wietkongu i Północnego Wietnamu.
Operacja Popeye była częścią większej strategii wojny psychologicznej i środowiskowej, mającej na celu osłabienie sił przeciwnika. Jednakże, jej skuteczność i etyczne aspekty stosowania takiej technologii były przedmiotem kontrowersji zarówno wówczas, jak i obecnie. Po ujawnieniu szczegółów operacji, w 1978 roku, Stany Zjednoczone i inne kraje podpisały Konwencję o zakazie stosowania technik modyfikacji środowiska do celów wojskowych lub jakichkolwiek innych wrogich celów (ENMOD Convention).
To było około 50 lat temu. Wyobraź sobie jak technologia poszła do przodu.
6
https://x.com/ThebestFigen/status/1801305532407353827
Śmiechłem ^^
0
@takisobiektos, i mental królem strzelców do tego, a jest na to spora szansa...
19
Na rybki jedź, mówili. Będzie spoko mówili.
0
@Arys, proponuję zrezygnować ze stałego związku w takim razie jeśli skaczesz z kwiatka na kwiatek. Nie każdemu pisane jest łączenie się w pary, a Ty tylko ranisz swoje drugie połówki zdradzając je. Pozostań najlepiej przy związkach typu "freinds with benefits" i nie marnuj innym życia.
4
@Aragorn33, jedna z podstaw bezpiecznego życia w obecnym społeczeństwie to rozglądanie się podczas przechodzenia przez jezdnie, ba, nawet jeśli jest zielone to i tak patrzcie bo różni wariaci jeżdżą po drogach.
0
Czy ktoś tu z obecnych miał robione badania biorezonansem i może się wypowiedzieć co sądzi o tej metodzie?
0
@MesQueUnClub22, https://www.youtube.com/@ORB_NEWS
Nie do końca o co prosisz, ale spoko kanał.
3
@Kgorecki2500, gość też się nie popisał. Chyba jest Rejkiavik, a nie Rejkavik.
6
Polacy potrafią w sztafety 4x100 zdecydowanie.
2
@Kapitan hawk, łyknął to 5.82 jak młody pelikan.
0
Weźcie mi doradźcie jak oglądać TVP Sport za granicą bo nawet express vpn nie daje rady i po 5-10 min za każdym razem wywala transmisję...
0
@MesQueUnClub96, obstawiam, że Michelle Obama go zastąpi.