0

@Luciano99, to żeś doyebał teraz prezes.

0

@Colon, taktyczny.

0

@Aragorn33, a żandarmeria wojskowa skuwająca strażników granicznych w kajdany za to, że bronią naszej granicy jest fair? Przecież morale tam teraz musi być bliskie 0. Piszę to jako wyborca TD.

0

@mateusz33, przystopuj trochę ziomuś.

0



Kiedy zajarzysz enigmatyczny dowcip Twojego ziomka.

1

@jacobFCB,

1

@Tabaluga37, jak pana "ja tylko chcę grać w piłkę" nie trawię to opisałeś to bardzo dobrze.

0

@Rewolucja123, Lunin mógłby to obronić bądź nie, tego nie wiemy, ale potężna kontrowersja znowu z udziałem śmietankowych. Ach ten dziwny zbieg okoliczności.

1

@Sysia11, w sumie to dobrze, że się cykasz bo zawsze warto trochę pokory zachować nawet podczas kibicowania by potem nie było turbo zawodu. Bądźmy dobrej myśli :)

0

@Pawel13sz, przecież to jest kot. Przydałby się. Być może Nico jest za drogi.

1

@Sysia11, jeśli Iga zagra na swoim poziomie to jest ogromną faworytką. Paolini dziś wygrała bardzo gładko z Andriejewą, więc ciężko ocenić na podstawie tego meczu bo rywalka Włoszki była dziś słaba. Jasmine ma swoje zalety jak np. wolny, ale bardzo kąśliwy serwis, ale jak wyżej napisałem - wszystko zależy od Igulca.

1



Real Błądryd

0

Paolini vs Andriejewa
Kto by się spodziewał takiego półfinału French Open.

0

TermIgator. Teraz tylko pełne skupienie w finale.

3

@Kgorecki2500, tak każe obyczaj.

0

Minotaur miał 4:0 w tiebreak'u 2 seta i tam była mega szansa, ale koniec końców go przegrał.

0

@clyde, Karol, Ty jesteś chory.

0

@tomek8756, włos się jeży... Już widzę zaraz te wpisy na społecznościówkach jak to bardzo nie przepraszają i wyrażają żal za swój czyn...

0

@Bobo25, nie jest gorzej, ale na koniec prośba o język angielskim była ewidentnie wycelowana w kandydatów, którzy tym językiem się nie posługują, więc nie z deszczu pod rynnę lecz spod rynny w deszcz.

0

@krol211, spod rynny w deszcz - tak bym skomentował ten filmik nawiązując do debaty za pisiorów.

0

@Barca398, wo co?

5

Paolini w półfinale. Aaaale fajna historia :)

1

Rybka wychodzi na prowadzenie w drugim secie 5:4.
Edit: Set dla Eleny

1

@BartqRKO, dzięki.

3

@macio_944, najlepiej jeszcze w finale ze śmietnkowymi, choć osobiście i tak najlepiej byśmy to my sięgnęli po to trofeum choć na razie to tylko sfera wielkich marzeń.

1

Tak swoją drogą Hazard w Realu też miał być przekotem, a wszyscy wiemy jak wyszło. Osobiście nie wróżę takiej plamy transferowej jak z Belgiem a propos Mekabme, ale nigdy nie wiadomo.

0

@BartqRKO, źródło?

2

Wydaje mi się, że to będzie odwrotnie i to jednak otoczenie poczeka na rozwój sytuacji Sergiego Roberto w klubie i nie wyklucza Jego odejścia.

0

@Stinger_, Sinner to bierze spokojnie.

0

@RosjaninBut, to który ma rację?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?