esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99, to żeś doyebał teraz prezes.
0
@Colon, taktyczny.
0
@Aragorn33, a żandarmeria wojskowa skuwająca strażników granicznych w kajdany za to, że bronią naszej granicy jest fair? Przecież morale tam teraz musi być bliskie 0. Piszę to jako wyborca TD.
0
@mateusz33, przystopuj trochę ziomuś.
0
Kiedy zajarzysz enigmatyczny dowcip Twojego ziomka.
1
@jacobFCB,
1
@Tabaluga37, jak pana "ja tylko chcę grać w piłkę" nie trawię to opisałeś to bardzo dobrze.
0
@Rewolucja123, Lunin mógłby to obronić bądź nie, tego nie wiemy, ale potężna kontrowersja znowu z udziałem śmietankowych. Ach ten dziwny zbieg okoliczności.
1
@Sysia11, w sumie to dobrze, że się cykasz bo zawsze warto trochę pokory zachować nawet podczas kibicowania by potem nie było turbo zawodu. Bądźmy dobrej myśli :)
0
@Pawel13sz, przecież to jest kot. Przydałby się. Być może Nico jest za drogi.
1
@Sysia11, jeśli Iga zagra na swoim poziomie to jest ogromną faworytką. Paolini dziś wygrała bardzo gładko z Andriejewą, więc ciężko ocenić na podstawie tego meczu bo rywalka Włoszki była dziś słaba. Jasmine ma swoje zalety jak np. wolny, ale bardzo kąśliwy serwis, ale jak wyżej napisałem - wszystko zależy od Igulca.
1
Real Błądryd
0
Paolini vs Andriejewa
Kto by się spodziewał takiego półfinału French Open.
0
TermIgator. Teraz tylko pełne skupienie w finale.
3
@Kgorecki2500, tak każe obyczaj.
0
Minotaur miał 4:0 w tiebreak'u 2 seta i tam była mega szansa, ale koniec końców go przegrał.
0
@clyde, Karol, Ty jesteś chory.
0
@tomek8756, włos się jeży... Już widzę zaraz te wpisy na społecznościówkach jak to bardzo nie przepraszają i wyrażają żal za swój czyn...
0
@Bobo25, nie jest gorzej, ale na koniec prośba o język angielskim była ewidentnie wycelowana w kandydatów, którzy tym językiem się nie posługują, więc nie z deszczu pod rynnę lecz spod rynny w deszcz.
0
@krol211, spod rynny w deszcz - tak bym skomentował ten filmik nawiązując do debaty za pisiorów.
0
@Barca398, wo co?
5
Paolini w półfinale. Aaaale fajna historia :)
1
Rybka wychodzi na prowadzenie w drugim secie 5:4.
Edit: Set dla Eleny
1
@BartqRKO, dzięki.
3
@macio_944, najlepiej jeszcze w finale ze śmietnkowymi, choć osobiście i tak najlepiej byśmy to my sięgnęli po to trofeum choć na razie to tylko sfera wielkich marzeń.
1
Tak swoją drogą Hazard w Realu też miał być przekotem, a wszyscy wiemy jak wyszło. Osobiście nie wróżę takiej plamy transferowej jak z Belgiem a propos Mekabme, ale nigdy nie wiadomo.
0
@BartqRKO, źródło?
2
Wydaje mi się, że to będzie odwrotnie i to jednak otoczenie poczeka na rozwój sytuacji Sergiego Roberto w klubie i nie wyklucza Jego odejścia.
0
@Stinger_, Sinner to bierze spokojnie.
0
@RosjaninBut, to który ma rację?