esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck, u mnie przynajmniej raz w roku pozycja obowiązkowa.
2
@Katalończyk 99, niby tak, ale na pewno jest jednak wiele ludzi, którzy uprawiają ten taniec, a zarazem nie są singlami i mają swoich partnerów/partnerki.
0
Salamon to potrafi z woleja przyfanzolić.
0
To jest ta jakość. Ekstraklasa w pigułce.
Wszołek mega inteligentnie. Zobaczył, że to nie czas na wrzutkę i poczekał w drugie tempo.
0
Oj Żozułe coś ty wyczarował...
2
Rzut karny jak nic. Łokieć soczysty.
1
Czerwo dla Kapustki, a teraz faul z dupy. Legia pchana przez sędziów? Chyba padnę ze śmiechu.
1
Warszawa!! CWKS Legia!!
8
Nie scrolluje już dzisiaj wincej.
2
@Redakcja potrafi kolejny raz w grafikę :D
8
Tak dla CWK, tj. Ciepłej Wody w Kranie.
0
Oskładkowane umowy zlecenia. Tak czy nie?
1
Ale @Redakcja w grafiki jest genialna, trzeba przyznać.
0
Jaka jest gwarancja, że Nico będzie robił lepsze liczby niż Raphinha?
1
Tomek Listkiewicz podobno przyznał się do błędu.
3
Co jak co, ale Carlo to jednak klasa, trzeba mu to przyznać.
Ale tutaj jednak trochę odleciał. Kimmich dawał nura.
0
@insp1re, nie zgodzę się z tym jedynie, że jesteśmy skończeni. Jesteśmy Barceloną i choćby skały srały i tak będę wierzył w lepsze jutro.
1
@blakkudium, ale gol również mógłby paść.
0
@kuz, moje skromne zdanie. Z prowadzących moim zdaniem była najlepsza.
5
@Kgorecki2500, to działa jak Thanos i pstryknięcie palcami. Już pisałem. Granie na kodach.
0
Jak na masochistę przystało po studio w Polsacie, czas na youtube i biczowania ciąg dalszy.
0
Chociaż pozytywny aspekt na koniec studio w Polsacie i podziękowania dla Pauliny Chylewskiej za wszystkie lata pracy. Zawsze fajnie prowadziła studio.
2
Finał na Wembley. Borussia prowadzi 2:0 w 90'
Wiecie jak to się skończy?
0
@JordiAlbion, po co gwiżdże przy technologii, która jest? Spalony jak już coś to minimalny, a czasem puszczają akcje przy kilkumetrowych spalonych. Turbo kontrowersja i zobaczycie jakie będzie jutro poruszenie przy tej sytuacji.
0
@Katalonbar, mental, ale standardowo z turbo kontrowersją.
8
Thomas Muller klasa. Chwilkę poruszył temat tego błędu na koniec, a potem już tylko o meczu. Wyobraźcie sobie Xaviego w wywiadzie po tym spotkaniu z taką kontrowersją.
0
Co z tego, że faktycznie byli lepsi. Znowu przechodzą dalej po gigantycznej kontrowersji i to, że ich mityczny mental jest cykliczny to również cykliczne są wielbłądy w ich meczach.
0
Jak On mógł to gwizdnąć w takim momencie i nie poczekać? Przecież to jest WIELBŁĄD. Najlepszy sędzia na świecie, a będzie miał bardzo brzydką łatkę na karierze jeśli nie było spalonego, a moim zdaniem nie było.
0
To jest c....rwa gol. Do ch.... Ale przypał. Ale będzie grzane...
7
Kończę z oglądaniem piłki. To jest pojebane.