1

@P33ck, u mnie przynajmniej raz w roku pozycja obowiązkowa.

2

@Katalończyk 99, niby tak, ale na pewno jest jednak wiele ludzi, którzy uprawiają ten taniec, a zarazem nie są singlami i mają swoich partnerów/partnerki.

0

Salamon to potrafi z woleja przyfanzolić.

0

To jest ta jakość. Ekstraklasa w pigułce.
Wszołek mega inteligentnie. Zobaczył, że to nie czas na wrzutkę i poczekał w drugie tempo.

0

Oj Żozułe coś ty wyczarował...

2

Rzut karny jak nic. Łokieć soczysty.

1

Czerwo dla Kapustki, a teraz faul z dupy. Legia pchana przez sędziów? Chyba padnę ze śmiechu.

1

Warszawa!! CWKS Legia!!

8



Nie scrolluje już dzisiaj wincej.

2

@Redakcja potrafi kolejny raz w grafikę :D

8

Tak dla CWK, tj. Ciepłej Wody w Kranie.

0

Oskładkowane umowy zlecenia. Tak czy nie?

1

Ale @Redakcja w grafiki jest genialna, trzeba przyznać.

0

Jaka jest gwarancja, że Nico będzie robił lepsze liczby niż Raphinha?

1



Tomek Listkiewicz podobno przyznał się do błędu.

3



Co jak co, ale Carlo to jednak klasa, trzeba mu to przyznać.



Ale tutaj jednak trochę odleciał. Kimmich dawał nura.

0

@insp1re, nie zgodzę się z tym jedynie, że jesteśmy skończeni. Jesteśmy Barceloną i choćby skały srały i tak będę wierzył w lepsze jutro.

1

@blakkudium, ale gol również mógłby paść.

0

@kuz, moje skromne zdanie. Z prowadzących moim zdaniem była najlepsza.

5

@Kgorecki2500, to działa jak Thanos i pstryknięcie palcami. Już pisałem. Granie na kodach.

0

Jak na masochistę przystało po studio w Polsacie, czas na youtube i biczowania ciąg dalszy.

0

Chociaż pozytywny aspekt na koniec studio w Polsacie i podziękowania dla Pauliny Chylewskiej za wszystkie lata pracy. Zawsze fajnie prowadziła studio.

2

Finał na Wembley. Borussia prowadzi 2:0 w 90'
Wiecie jak to się skończy?

0

@JordiAlbion, po co gwiżdże przy technologii, która jest? Spalony jak już coś to minimalny, a czasem puszczają akcje przy kilkumetrowych spalonych. Turbo kontrowersja i zobaczycie jakie będzie jutro poruszenie przy tej sytuacji.

0

@Katalonbar, mental, ale standardowo z turbo kontrowersją.

8

Thomas Muller klasa. Chwilkę poruszył temat tego błędu na koniec, a potem już tylko o meczu. Wyobraźcie sobie Xaviego w wywiadzie po tym spotkaniu z taką kontrowersją.

0

Co z tego, że faktycznie byli lepsi. Znowu przechodzą dalej po gigantycznej kontrowersji i to, że ich mityczny mental jest cykliczny to również cykliczne są wielbłądy w ich meczach.

0

Jak On mógł to gwizdnąć w takim momencie i nie poczekać? Przecież to jest WIELBŁĄD. Najlepszy sędzia na świecie, a będzie miał bardzo brzydką łatkę na karierze jeśli nie było spalonego, a moim zdaniem nie było.

0

To jest c....rwa gol. Do ch.... Ale przypał. Ale będzie grzane...

7

Kończę z oglądaniem piłki. To jest pojebane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?