2

Cycki Messiego w gorących. La Bamba zawsze w formie.

0

@Hartge, dokładnie jak mi. Haleluja!

2

Ale mnie wkur... ten prowadzący studio i te Jego "żarciki" do Hirka Wrony. Gość mu nawet do pięt nie doskakuje, a kpi z Niego za każdym razem.

0

Czemu nie ma Pauliny Chylewskiej w studio? Zdecydowanie lepiej się ogląda i słucha jak Ona jest za sterami.

0

@Cule1234, elegancko. Niech się wstydzą Ci, którzy go sprzedają po kilku błędach, a jest ich tu wielu.

28



Fajne zachowanie Rafała. Fakt, że Brazylijczyk często jest nieregularny, ale zawsze zostawia na boisku całe serducho.

0

@P33ck, arcydzieło.

0

@tbas, nie dziś, ogólnie.

0

@Encore, jedyna rysa na Rafie to kibicowanie śmietankowym, ale oprócz tego to WIELKI sportowiec!

2

@barcelonaLM, ciekawy materiał.

4

Musiala > Belingham. Factos.

0

@Jakchcesz, nie zobaczysz takiego.

1

@macio_944, moim zdaniem słaby sezon Bayernu w Bundeslidze przysłania Wam trochę oczy. Być może się mylę, ale dużo się wyjaśni dziś wieczorem.

1

@fart, ma dużą konkurencję z przodu. Widocznie na treningach nie pokazuje odpowiedniej jakości by dostawać większych szans. Miejmy nadzieję, że nie chodzi z głową wysoko w chmurach i nie obrazi się na wypożyczenie bo gra dla Barcelony to zaszczyt i wyróżnienie największych lotów, więc jeśli nie spasuje mu wypożyczenie to trzeba będzie się z Nim pożegnać.

1

Dziś Baya Munsien wyjaśnia Madrytczoków. Róbcie screeny.

3

@ricardo0705, Fermin dla bramkarza w tej sytuacji był jak widmo. Bramkarz miał go totalnie gdzieś i uwagę miał zwróconą tylko ku piłce, ba, Lopez nawet nie przeszkadzał mu w żadnym w stopniu w interwencji, aczkolwiek również jestem w szoku, że tego gola nam uznali.

20

Szczerze to przerażające jest to, że Ci którzy są wybrani przez naród potem mają go totalnie w dupie, nawet jeśli głosy są tak donośne z każdej strony. Niby od dawna się to dzieje, ale miałem nadzieję, że jeśli temat CPK będzie tak trąbiony to jednak poważnie się nad tym zastanowią, a Oni totalnie mają gdzieś zdanie ekspertów i ludu. Nigdy więcej już nie zagłosuję na mniejsze zło bo to bez sensu jak widać.

12



Wnosi do drużyny nie tylko waleczne serce, ale również i liczby.

0

@Emhyr, okaże się na koniec sezonu. Chyba, że spartolimy w taki sposób, że nie będzie się tego dało uratować w żaden sposób ;)

0

Zastanawiam się co Oni tam pitolą w tym studio. Nawet jakby tam był spalony to Fermin kompletnie nie absorbował uwagi bramkarza. Ów był skoncentrowany tylko na piłce, a Lopez w ogóle mu nie przeszkadzał. Oczywiście, że kiedyś Ferran też kiedyś skakał do piłki, która leciała w stratosferze, ale szanujmy się. To żaden spalony.

0

@Pawwwweeeell, to jest właśnie prawdziwy rekin. Chłopak zdecydowanie najwięcej serca zostawia na boisku.

0

@Emhyr, jeszcze muszą nas na drugim miejscu uplasować no bo jednak chyba oglądalność SPH z nami vs oglądalność z Gironą to niebo a ziemia, a piniondz w kasie się musi zgadzać.

0

No to w sobotę chyba ostatni już finał w tym sezonie i bezpośrednia walka o 2 miejsce z Gironą. Coś czuję, że to będzie radosny mecz, ale obyśmy nie dostali sromotnego wpiertolu bo dziś w defensywce ruszaliśmy się w pewnych momentach jak na szczudłach.

1

Martwi trochę Ferran. Po jednej akcji gdzie Felix mu nie podał to zaczął Rekin wymachiwać przeszczepami pod niebiosa. Wiadomix, że jest wkurzony delikatnie mówiąc, że gra mało i nie notuje liczb, ale do ku... nędzy, liczy się tylko i wyłącznie zespół i jeśli chcesz grać w Barcelonie to musisz to zrozumieć.

2

MVP? Pedri razem z Lewandowskim. Ten wślizg był prawie tyle warty co ten hattrick.

13

Świetne zachowanie kibiców pod koniec meczu skandując najpierw "MAtS", a potem "Uruguajo" wspierając zawodników po dzisiejszych babolach.

1

Nie wierzę. Szok.

0

Ale Inigo ma farta. No zyebałbym się z krzesła ze śmiechu jakby był karny.

0

Xavi po tym meczu ogłosi, że odchodzi.

0

@bari_94, tak. Emocji jest zdecydowanie mniej po przegranym mistrzostwie w meczu z Realem, ale wciąż trzeba walczyć o drugie miejsce i udział w SPH.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?