9



Cała prawda, ale coraz częściej musimy odnosić się do tych emocji.

0

@tomek8756, ale odlotowa flaczarka.

4

Ale co presidente daje pożywkę La Bambie to złoto. Powtórzmy mecz i przegrajmy go jeszcze raz. Stalibyśmy się pośmiewiskiem na dziesięciolecia.

53



Ale złoto.

13



Moja reakcja była podobna po wczorajszym ostatnim gwizdku.

6



Znajdź różnicę.

0

@Huck, piłkarz też musi być szczęśliwy, a na pewno duży turniej jest mega ważny dla kopacza.

1

@Popitek12, tak. Sakkari zbyt atletyczna, ale z buźki jest również bardzo ładna.

0

@Bartas7VeB, wszystkiego.

2

Turbo szkoda Frankiego. Oby zdążył wyleczyć się przed Euro...

0

@Rust_Cohle, to bolało.

3

Powiem Wam, że zaczyna mnie już powoli irytować ten wieczny lament tutaj a propos decyzji sędziowskich. Nie jesteśmy obiektywni.

0

Dostaliśmy wpier zasłużenie. Dziękuję, dobranoc.

1

@pomi11, jeśli jesteś kibicem Barcelony i trzymasz kciuki za Real to jest to profanacja.

1

Ja Wam to mówię, że futbol się z nas czasem tak śmieje, że zwolniony już Tuchel z Bayernu bierze LM w tym sezonie. Róbcie screeny.

1

Pływając w tej beczce dziegciu niestety trzeba szczerze przyznać, że madrytczoki zagrali świetny mecz w defensywie i nie przeszli fartem.

0

@Visca_barca, i cały misterny plan w pizd...

1

@Salchent, moim zdaniem szanse 50/50. Wierzymy w Monachijczyków.

2

Real można powiedzieć, że ma już prawie dwóch bramkarzy na równorzędnym poziomie licząc Lunin i Courtois.

1

Cała nadzieja w Munchen...

2

De Bruyne miał meczówkę. Nie miałem pojęcia, że ta sytuacja zaważy o wyniku meczu.

0

@wawrzyn1, być może w studio. Ja mówię o tych pożal się Boże komentatorach.

0

@Blanco8080, komentatorzy zaraz przed rozpoczęciem dogrywki? Powiedzieli "jak City nie wejdzie to koniec nadziei dla angielskich drużyn".

1

Czy może być gorzej? Powiem Wam, że tak. Jeszcze wpier*ol w niedzielę i będzie gitówa. Jestem ciekaw czy jesteśmy w stanie podnieść psychicznie w kilka dni po blamażu z PSG.

0

To nie na moje nerwy...

1

Genialne zachowanie komentatorów. No huk mnie strzeli. Po co było gadać o wyniku drugiego meczu? Miałem w planie obejrzeć z odtworzenia i ciul bombki strzelił...

1

Zajebiście. Idealny scenariusz dla Realu na kontry... No niech Was kule biją wszystkich...

1

Dla mnie City i Arsenal biorą to dziś. Obywatele wręcz muszą.

1

@Comentateiro, to też racja. To, że ZNOWU wczoraj osłabił zespół i to w TAK WAŻNYM dla nas meczu... Kompromitacja delikatna.

1

Czy Xavi powinien oddać zespół Marquezowi np po meczu z Madrytczokami? Jaki jest dalszy sens pobytu Mistera w tym zespole jeśli odchodzi po sezonie? Tylko pytanie co z zespołem rezerw wtedy, choć pierwszy zespół jest najistotniejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?