esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Cała prawda, ale coraz częściej musimy odnosić się do tych emocji.
0
@tomek8756, ale odlotowa flaczarka.
4
Ale co presidente daje pożywkę La Bambie to złoto. Powtórzmy mecz i przegrajmy go jeszcze raz. Stalibyśmy się pośmiewiskiem na dziesięciolecia.
53
Ale złoto.
13
Moja reakcja była podobna po wczorajszym ostatnim gwizdku.
6
Znajdź różnicę.
0
@Huck, piłkarz też musi być szczęśliwy, a na pewno duży turniej jest mega ważny dla kopacza.
1
@Popitek12, tak. Sakkari zbyt atletyczna, ale z buźki jest również bardzo ładna.
0
@Bartas7VeB, wszystkiego.
2
Turbo szkoda Frankiego. Oby zdążył wyleczyć się przed Euro...
0
@Rust_Cohle, to bolało.
3
Powiem Wam, że zaczyna mnie już powoli irytować ten wieczny lament tutaj a propos decyzji sędziowskich. Nie jesteśmy obiektywni.
0
Dostaliśmy wpier zasłużenie. Dziękuję, dobranoc.
1
@pomi11, jeśli jesteś kibicem Barcelony i trzymasz kciuki za Real to jest to profanacja.
1
Ja Wam to mówię, że futbol się z nas czasem tak śmieje, że zwolniony już Tuchel z Bayernu bierze LM w tym sezonie. Róbcie screeny.
1
Pływając w tej beczce dziegciu niestety trzeba szczerze przyznać, że madrytczoki zagrali świetny mecz w defensywie i nie przeszli fartem.
0
@Visca_barca, i cały misterny plan w pizd...
1
@Salchent, moim zdaniem szanse 50/50. Wierzymy w Monachijczyków.
2
Real można powiedzieć, że ma już prawie dwóch bramkarzy na równorzędnym poziomie licząc Lunin i Courtois.
1
Cała nadzieja w Munchen...
2
De Bruyne miał meczówkę. Nie miałem pojęcia, że ta sytuacja zaważy o wyniku meczu.
0
@wawrzyn1, być może w studio. Ja mówię o tych pożal się Boże komentatorach.
0
@Blanco8080, komentatorzy zaraz przed rozpoczęciem dogrywki? Powiedzieli "jak City nie wejdzie to koniec nadziei dla angielskich drużyn".
1
Czy może być gorzej? Powiem Wam, że tak. Jeszcze wpier*ol w niedzielę i będzie gitówa. Jestem ciekaw czy jesteśmy w stanie podnieść psychicznie w kilka dni po blamażu z PSG.
0
To nie na moje nerwy...
1
Genialne zachowanie komentatorów. No huk mnie strzeli. Po co było gadać o wyniku drugiego meczu? Miałem w planie obejrzeć z odtworzenia i ciul bombki strzelił...
1
Zajebiście. Idealny scenariusz dla Realu na kontry... No niech Was kule biją wszystkich...
1
Dla mnie City i Arsenal biorą to dziś. Obywatele wręcz muszą.
1
@Comentateiro, to też racja. To, że ZNOWU wczoraj osłabił zespół i to w TAK WAŻNYM dla nas meczu... Kompromitacja delikatna.
1
Czy Xavi powinien oddać zespół Marquezowi np po meczu z Madrytczokami? Jaki jest dalszy sens pobytu Mistera w tym zespole jeśli odchodzi po sezonie? Tylko pytanie co z zespołem rezerw wtedy, choć pierwszy zespół jest najistotniejszy.