5

@Chaoss, chodzi mi o poczęte działania w np w kierunku CPK i Elektrowni Jądrowej np. Przysłowiowe wbicie łopaty występuje dopiero po wielu latach prac między innymi przy kontraktach, projektach. To są inwestycje strategiczne dla naszego kraju na najbliższe kilkadziesiąt lat, więc powinny być ponad podziały polityczne, a Rudy po przejęciu władzy wszystko postawił pod znak zapytania, a te Jego audyty, które niby był prowadzone to był pic na wodę (nie wiem jak jest teraz) dlatego w ogóle poruszam temat.

7

Głosowałem przeciwko PiS bo chciałem ich odsunąć od władzy, ale widzę, że wciąż jest podobny burdel. Czy jest ktoś w stanie wyprowadzić mnie z tego błędu? Pisiory chociaż chciały budować (CPK, Elektrownia Jądrowa, Fabryka Intela, etc.), a Rudy co doszedł to władzy to od razu wszystkie projekty stanęły pod znakiem zapytania.

0

"Problem trzech ciał" - nowy serial twórców "Gry o tron". Ktoś już zerknął? Bez spojlerów plis.

2

U nas na każdym kroku już przyzwyczają nas do czasów wojny. Żadnej wojny u nas nie będzie. Jedna wielka formacja masowej psychozy.

1

@Arden, brzmi to zachęcająco dla Rosji, a raczej powinno się chyba stosować metodę odstraszania i prężenia muskułów. Nie jest to chyba zbyt odpowiedzialna i trafna wypowiedź moim zdaniem.

0

@Pedri16Future, przerażające...

2

"Z całym szacunkiem, ale nie ma dla nas znaczenia, jaki zespół przyjedzie do Cardiff. U siebie jesteśmy niepokonani w 20 z 23 ostatnich meczów – słowa trenera Roba Page'a trudno odczytywać inaczej, niż jako nakreślenie jedynego scenariusza branego pod uwagę przez najbliższych rywali Polaków." [Onet]

2

@misterio, no to kolego ja się z Tobą całkowicie nie zgodzę bo jestem jednym z wyjątków Twojej teorii.

0

Czy Kaziu Węgrzyn to Polski Liam Neeson?

4





No nie może być.

0

Cicho bo Maja mówi.

1

@norbi77, czytasz mi w myślach Mordo.

1

Tak oglądam teraz powtórkę sytuacji kiedy Estończycy pyknęli nam golazo i Szczęsny się wpienił. Moim zdaniem Jego interwencja przy tym strzale była katastrofalna chyba s nie?

4

Oglądam mecze kadry tylko z perspektywy TV, ale mam wrażenie, że kibicowanie Polsce na trybunach z każdym meczem jest coraz gorsze. Hymn ala pospolite ruszenie, a potem kilka razy zryw, a 90% meczu piknik.

2

Jest tu wielu znakomitych znawców futbolu, więc taka teza już mogła paść, ale uważam, że czerwona kartka dla Estończyków może nam zaszkodzić we wtorkowym meczu. Od 27' graliśmy już w przewadze przeciwko bardzo słabemu zespołowi i wyglądało to już bardziej treningowo. W Cardiff będzie napierd&lanka na gołe pięści i nie wiem czy jesteśmy na to gotowi po tym meczu, aczkolwiek pomimo wielu upokorzeń, które miały miejsce ostatnio wierzę, że pojedziemy na ten turniej bo całkowicie inaczej się go ogląda kiedy gra nasza Repentacja.

0

Za 3...2...1... zaczynamy "hahahahah"

0

Probierzinieta dziś chodzi aż morda się cieszy.

2

Jesteśmy suwerenem, rządzimy!

0

@ArcziArtt, taktyczny.

0

#bokizrywać

Petros gdzie żes Psylos.

2

@michal26, jest kanał na YT bodajże ze wszystkimi odcinkami, więc myślę, że warto sobie powtórzyć :)

1

@MesQueUnClub96, taktyczny. LoTR z mojej strony.

0

Motorola Edge 40. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym telefonie?

3

@NeroTFP1, Sean Bean - czarny charakter to Jego drugie imię ;)

0

Najpierw Lewy nie wykłada patelni Raphinhi, a potem ignoruje chłopca. Co to ma znaczyć?

6

Mimo tego, że nie raz rzucałem kur*ami i czasem nawet gorzej w kierunku Sergio to całkowicie rozumiem Pau. Ramos był w prime jednym z lepszych obrońców na świecie.

1

@michal26, powiedziałem to głosem Karola.

5

@Pedri16Future, truskawka na torcie.

3

@PIWOSZ89, chyba śpieszy Ci się na wyspy Banahama :D

1

Patrząc stricte na umiejętności piłkarskie to powrót Xaviego Simonsa brałbym w ciemno. Moim zdaniem to jest zawodnik już na topowym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?