1

@lucca87 Bardzo bym chciała i mam taką nadzieję.
Jeżeli tej kontuzji by nie było to Fati w tej chwili już byłby Topem. Ten chłopak w wieku 17 lat był genialny.
Bojan nie dojechał przez presję a Fati był pewny siebie tylko ta kontuzja... Eh
Mam nadzieję,że zobaczymy jeszcze Fatiego w formie bo ten chłopak miał ogromny talent.

Najlepiej było by zdjąć z niego presję 10 tło,ale jak to zrobić. Zabierzesz straci pewność siebie.

5

@Comentateiro Dokładnie masz rację nie ma porównania.
MŚ to jest największy prestiż.
Od LM ważniejsze jest nawet ME czy CA.

Czy to nie Leo kiedyś powiedział,że oddałby wszystkie ZP za MŚ?

Chyba Adam Małysz też mowił,że oddałby rekordy i zwycięstwa za jedno złoto IO.
Edit: Możliwe,że mowił o tych 4 MŚ za jedno złoto olimpijskie.

4

@Objectivo No tak,ale Mistrzostwo Świata jest 3 razy bardziej prestiżowe niż LM rozgrywana co roku.

1

@PerfecT0 16/17
Ronaldo 54 g/a
Messi 74g/a
17/18 ( gdyby CRa nie odszedł z Realu dostałby ZP)
CR: 52g/a
Messi: 65 g/a
16/17 to jest różnica 20 g/a

2

@PerfecT0 Messi nie miał tak samo? Cały sezon genialny przyszedł CR nastrzelał kilka goli w marcu i kwietniu i Leo pomimo miazgi statystycznej przegrywał plebiscyt.
Karty się odwrociły mówię tu o bramkarzu.

2

@DonCarletto Prawda? Nie do końca.
Jeden mecz dobry?
Australia,Holandia i Francja był decydujący.
To jest dobry bramkarz ale nie jest Topem.

1

@PatrychoO Nie przez to,że Argentyna grała słabo w CA?

0

@Conradxc Ty za to taki piękny jesteś.
Pokaż ryło czy wstydzisz się swojej klamki od zakrystii.

5

@Medium Antonella za dziecka przyjazniła się z Leo a z nim nie była.
Z tym gościem chodziła przed Leo i tego Chada zostawiła dla Leo.
Zresztą Messi nie był wtedy światowy bo miał chyba z 16 lat.

0

@Luciano99 Piękna masz narzeczoną.
Kto robi za mężczyznę w związku ona?

2

@Kessie Benzema chyba zapomniał,że MŚ jest dużo ważniejsze od LM i superpucharow.

7

@DonMatteo901 Na Messiego i tak nie ma mocnych.
On nawet bez Mundialu w tym sezonie ma znakomite liczby póki co 33g/a

2

@AbelKabel Bardziej cenna?
Pewnie dla Ciebie
Dla nas najważniejsza jest nagroda dla Leo Messiego i Scaloniego,ale super,że chłopak z Polski też dostał.

2

@cris2706 Wątpię, chyba nigdy nie było takiego gracza co robił za pomocnika,strzelca,dryblera czy kreatora.
Kiedyś statystycznie go we wszystkim podsumowali i nawet nikt się do niego nie zblizył jeżeli sumujemy te wszystkie cechy.
GOAT a życzę mu,żeby i w wieku 39 podniosł ZP.
Wszystko możliwe,Messi opiera swoją grę na kreatywności i finezji,więc atletyczny nie musi być jak Ibra.

20

Messi kręci świetny sezon w PSG 33 g/a od początku sezonu.
Benzema ma 23g/a,więc tylko składanie na MŚ nie jest fer bo póki co Leo rozgrywa znakomity sezon klubowy i chyba niektórzy zapomnieli w jakiej był formie przed Mundialem.

2

@AFA90 Ten cały MySelf... nsapisał,że nagroda dla Scaloniego to żart. Xd
Chłopak wygrał Finallisime i MŚ do tego wykrecił ogrom meczów bez porażki i będzie pisał,że żart.
Ta LM przy MŚ to nie wiem czy jest to 20 % wartości dla piłkarza.

1

@MeMyselfAndI Scaloni to żart?
Facet wygrał CA w 2021
Finalissima i MŚ w tym roku i wykrecił licznik meczów bez porażki żart?
Czym jest LM przy MŚ?
Każdy piłkarz wybrał by MŚ najważniejsza impreza w piłce.

1

@BorzyKrzys Myślę,że to twój idol.

4

Co się niektórzy spłakali kibice Realu,że Benzema nie wygrał.
Mundial ma dużo większą range niż LM i każdy piłkarz wybrał by wygranie MŚ.

1

@Lionel_Messi10 On ma żonę o kilkanaście lat starszą to wątpię,że by się z nim wiazała jakby miał siano w głowie.
Wogole to zmarnowały karierę Mendyemu i Masonowi.

0

@mekston Zawsze myslałam,że to lewi chodzą heh
Dobrze,że Balde LO.

0

@AFA90 Chłopak ma żonę i to o kilkanaście lat starszą.
Oby to były tylko fałszywe oskarżenia.

1

@AFA90 Dobrze,że to tylko możliwe w innym wymiarze.

1

@P33ck Courtois do Dibu.
Kim ty wogole jesteś?
Dibu: Mistrzem Świata a ty?

Poza tym Dibu turnieje broni świetnie na Copa bronił wybitnie.

0

@Emhyr Julian grał źle? Julian grał na Mundialu bardzo dobrze.

0

@MeMyselfAndI Za cały rok na sofa ma ocenę 7, trzeba patrzeć na to,że Aston to nie jest górna połko i te kluby tracą trochę tych bramek.

Dibu to solidny bramkarz,klasa światowa nie,ale jest dobry a turnieje ma znakomite.

2

@Emhyr Przehejpowany kupiony za grosze przez City gracz.
Zobaczymy za 2 lata,gdzie będzie Alvarez póki co w pierwszym sezonie ma 10 goli i 2 asysty a rozegrał 1450 min.
Więc Przehejpowany nie jest.

Alvarez sam sobie wywalczył skład na mundialu i znakomicie na nim się pokazał.

0

@PatrychoO Messi czasem nie będzie miał 8?
Bo wcześniej to czasem nie było łacznie z ZP?

6

@ricardo0705 Mam nadzieję,że Scalonetta również bo zasługuje.
Jak jeszcze Dibu dostanie to było by pięknie.

0

@msmsms Tylko dlatego,że nie mogł liczyć na występy w Brazylii.
Zresztą Ruskie przed wojna zawsze mieli Brazoli w kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?