Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Wcale bym się nie zdziwiła i pewnie Pep automatycznie zostanie na dłużej.
1
@AFA90 Dobrze,że pojawił się Mac Allister (który teraz bryluje w Bringhton) i Enzo Fernandez.
Paredes jest stosunkowo młody 28lat
Dobrze by mu zrobiło pójście do mniejszego klubu np może Roma,Atalanta czy inne drużyny tego pokroju to by się chłopak odbydował bo w Juve przez te odjęte punkty to nie ma czasu na lapanie formy i tam muszą grać Ci co pokazują się najlepiej.
5
@AmigoBlancos Ogólnie uważam,że Neymar był lepszy w jego wieku.
Ney umiał grać na małej przestrzeni a Vini na szybkości dużo bazuje.
Jest bardzo dobry,ale uważam że Neymar to lepsza technika,głową i polot/ luz.
Neymar w wieku 22 lat to był brany pod najlepszego zawodnika obok Leo i CRa.
Jak ogladniesz Neta w wieku 22 to widać dużą różnicę ta sambę te ruletki,potrafił okiwac 4/5 na małej przestrzeni. Vini tego nie ma,noi strzały Neymar dużo lepsze.
1
@bartas97 No a to 9 punktów to tylko 3 mecze a w tym klasyk.
1
@FCB_dimiC Tobie nogi nie dojeżdżają ewentualnie w kolanach się rozjeżdżają.
0
@AmigoBlancos Kawa ciepła czy zimna?
Oni cię kiedyś nie zwyzywali od lizipupy?
Były takie komentarze swego czasu.
12
Vini to Neymarem w prime nigdy nie będzie. Nie ten talent i nie te umiejętności co imprezowicz.
Jak osiągnie połowę Neymara to będzie dla niego znakomicie.
Oczywiście Neymar w prime to dla mnie zawodnik znakomity i nieziemski.
Vini jak nie pajacuje to bardzo dobry,ale uważam,że Ney miał to coś magicznego.
0
@Faro Dawać nam karmę na LM,niech Xavi nam wykladzcze tytuły auuu.
2
@JohnyMemonik No ja go tam lubię i cieszę się,że strzela.
2
@Sulimo Zawodnik drużyny przeciwnej dostał reprymendę?
Przecież go ciagnał za rękę i dlatego taka reakcja (oczywiście Moises grubo przesadził).
4
Dzięki Guido,Pezzela i cały Betis.
Dobry weekend.
Barca wygrana.
Messi z golem.
Świetny Mac Allister i premierowa asysta Buonanotte.
Gol Alcaraza i Lautaro.
Piękny weekend.
1
@FcBarcelonaFanMSN Równie dobrze można tak napisać o LM.
Co za hipokryta
2
@Faro Zapewne przez to,że według Madrytu powinien otrzymać Golden a grał mało i oprócz dobrych wejść w LM nie miał sezonu na wartos Golden Boya.
Aguero mówił,że jajogłowy,ale to już nie wiem czy z tego beka czy co.
2
@Faro Obojętny ten Cama.
Ja tylko uważam,że jest słabszy od Pedriego,Musiały czy Gaviego.
1
@MarianekFCB Myślę,że do Piedriego mu daleko a i blisko Gaviego też jakoś nie jest.
1
@FcBarcelonaFanMSN Ale ty jesteś denny chłopie.
1
@BoreekxD Stwierdzam fakt, pokonali nas to znaczy,że byli lepsi.
Barcelonie życzę 3 pucharów jak najbardziej.
Niech się spełni
2
@GeneralXavi Może dlatego,że United jest trzecie w mocnej PL i dalej gra w Europejskich Pucharach.
1
@Rust_Cohle Miał być jak Haaland a nawet nie jest w połowie.
Plackiem żeby Ci dogryźć napisałam.
Znam się tak jak ty.
No i jak Holandia,Chorwacja i Francja wyjaśniły Argentynę? Bo czekam 2 miesiąc i dalej nic.
Więc zluzuj majty jak ty dogryzasz to jest super.
1
@P33ck Odezwał się znawca z menelskiej ławeczki.
2
@Lionel_Messi10 Lautaro kozak jak ja go uwielbiam !
1
@Rust_Cohle Chłopie ja za Garnacho nie przepadam za United też xd.
Arsenal i City.
Jedyny sukces LFC będzie zlanie United tak jak Barcelona Real w zeszłym sezonie.
MU będzie w pucharach.
1
@Roobo Dokładnie MU przynajmniej będzie grało w pucharach.
1
@FcBarcelonaFanMSN Tak czy siak Barca jest słabsza od United.
1
@Hosh Taka fanbaza,że za United nie przepadam bo lubię Arsenal i City haha.
1
@P33ck Napisałam,że nie ma się co z nich śmiać bo Barca w czapę od nich dostała,gdzie zakazałam xd.
1
@Lisek 4 zero dla Realu
1
@FCB_dimiC Pal wrotki,bo dzieci musisz nakarmić
1
@Encore Robią niewiadomo jakiego średniaka z United a mecz meczowi nie równy.
Barcelona tak się pokazała,że hoho.
1
@Medium Tak tak nic nie podniesie jest lepsze od Barcelony i gra dalej w LE.