Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Cataloniec94 Leo u nas tak nigdy by nie grał,
Zobaczysz zaraz marzec i repka Argentyna tam mu zależy.
Czy kiedyś Leo Barcelona sportowo zawiodł? Nigdy,zawsze dawał liczby,więc nie mam powodu by tak krytycznie na to patrzeć.
2
Chociaż tyle dobrze,że LIO nie przedłuży.
2
@Khajio Poza tym to Brazole są przeceniani a nie Argentyńczycy, którzy mają normalne wartości rynkowe.
Alvarez,Enzo będąc Brazylijczykami mieli by wycenę 80 mln na transfermarkt.
1
@Khajio Ból dupy o Argentynę xd już 2 miesiące mija.
4
@MeMyselfAndI Rezerwowy Realu miałby grać w podstawie Hiszpanii na Mundialu?
Przecież to nie mogło by się udać.
3
@bartas97 Ramos to był cały czas połamany i jego forma była niewiadomo.
Hiszpania z tym czy innym składem nic by nie ugrała.
Nadzieja tylko w dzieciakach z Barcy + kilku młodych z innych klubów.
2
@takisobiektos No były dziwne,ale z Realu to akurat nie miał dodatnich zawodników.
2
@HighestInTheRoom Kiedy był podstawowym zawodnikiem? Nigdy,dobry rezerwowy ok?
Co nie zmienia faktu,że Laporte i Pau byli w lepszej dyspozycji.
3
Co się kibice Realu podenerwowali,że Enrique prawie nikogo od nich nie powołał.
Kogo miał powołać jak w Realu nie gra żaden Hiszpan oprócz przeciętniaków jak Asensio czy Nacho plus wypalony Dani C.
Każdy jest rezerwowym oprócz PO.
2
@KrwawiaceoczyVEB Dajcie mu MŚ bo jest czarny hehe.
3
@Lionel_Messi10 Jeszcze,żeby kogoś to interesowowało na tej stronie.
1
@PatrychoO Nie no chłop nawet w połowie nie jest jak Gavi a ten sam rocznik.
2
@Lionel_Messi10 Lauti jest w mega formie po Mundialu.
Crack.
3
Alexis prowadź Brington po wygrana dzisiaj.
Enzo stanie dzisiaj na przeciwko Alcaraza, liczę na dobrą grę obu panów.
Vamos Albicelestes!
2
@Lionel_Messi10 Najlepsze jest to,że ja nic nie pisze o CR od kawału czasu a mi jakąś nienawiść zarzucają.
Nie lubię go i tyle, przysłowiowo "mam go w nosie".
Tak to prawa wielbię Leo Messiego i cała Argentynę.
Leo odwiesi buty to mam już kolejnych idolowi w postaci Enzo,Juliana czy Alexis a.
2
@Luciano99 Nienawidzę CR? Nie lubię go.
Chłopie a o CR nie piszę.
Więc odklejenie nieźle.
1
@Lionel_Messi10 Oranko niezłe im zafundowałes po czasie. Jakie kwiatki wyszły hah :D
13
Pamiętam te lata 2019/20 i 21 jak tylko kilku użytkowników wierzyło,że Leo zdobędzie jakikolwiek puchar z Argentyną.
Mija od tego czasu półtora roku i ma ich już 3.
Zdobył z reprezentacją wszystko co możliwe.
MŚ U20
Olimpiada
Copa
Finalissima
I to co najważniejsze Mistrzostwo Świata!
Wklejanie Leo z bojlerem i te śmiechy bolały.
Jednak ostatnie półtora roku dla kibiców Argentyny jest jak marzenie.
36 lat bez trofeum i w półtora roku wpada triplete. Piękna sprawa.
@AFA90
@Lionel_Messi10
1
@HighestInTheRoom Obsesja na punkcie Argentyny?
Co chwilę o nich piszesz.
Piecze? Ma piec!
1
Garnacho za dobry mecz ławka i Sancho za niego.
4
@talizmo Tak sprzyjali,że goli nie uznawali. Xd
1
@Lionel_Messi10 Haha spoko.
Oni to dopiero są odkejeni od rzeczywistości.
1
@Encore Jak wróci do Barcy to się zepnie.
Dlaczego miałby nie pressować?
Jak by trener mu kazał to tak by musiał robić.
1
@Encore Na Mundialu pressował,myślę iż tu również by to robił.
2
@mekston Ogólnie to podoba mi się jeszcze profil Mac Allistra.
Podobno City będzie na niego polować w lato.
1
@HighestInTheRoom Już nie pierwszy raz piszesz do mnie prześmiewczo o Enzo.
Spoko,gdyby był słaby,ale on zbiera znakomite noty.
Jeszcze krwi Ci napsuja Argentyńczycy.
Poczekaj na Perrone,Alcaraza, Buonanotte czy Fariasa.
Chyba,że Ci się coś odmieni i ich polubisz.
1
@Encore Antony tak samo jest przepłacony.
W United to chyba tylko Casemiro i Lisandro nie są przepłaceni z ostatnich transferów.
1
@mekston Enzo zbiera znakomite noty na Sofa. Zresztą śledzę jego karierę i chłopak ma papiery na światowy Top.
1
@HighestInTheRoom Dla Ciebie to same flopy są.
Chłopak ocena 7,5 przez ostatni rok a ty bekę z niego kręcisz.
Tylko dlatego,że jest z Argentyny.
1
@Encore Dokładnie.
Ja sama twierdzę,że jest wart 55/60 mln,ale ten ziomek jest jakiś odklejonym i mi wmawia,że ja mówię,iż jest wart fortunę.
Póki co jest kozakiem jak na swój wiek.