La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1682 Culés

13

Pamiętam te lata 2019/20 i 21 jak tylko kilku użytkowników wierzyło,że Leo zdobędzie jakikolwiek puchar z Argentyną.
Mija od tego czasu półtora roku i ma ich już 3.
Zdobył z reprezentacją wszystko co możliwe.
MŚ U20
Olimpiada
Copa
Finalissima
I to co najważniejsze Mistrzostwo Świata!

Wklejanie Leo z bojlerem i te śmiechy bolały.
Jednak ostatnie półtora roku dla kibiców Argentyny jest jak marzenie.
36 lat bez trofeum i w półtora roku wpada triplete. Piękna sprawa.


@AFA90
@Lionel_Messi10

4

@Sysia11 jutro dwumiesięcznica tego niesamowitego wydarzenia.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

4

@Sysia11 G.O.A.T. ❤️

Płakałem za każdym razem jak zdobywał trofea i nie ważne czy z Barcą czy z Argentyną. ;-))

Najlepszy w Historii!!

konto usunięte

4

@Sysia11 Piękna sprawa być fanem Albicelestes. Tego smutku i łez w przegranych finałach nie zapomnę nigdy. Copa America było już olbrzymią radością ( przecież to takie same rozgrywki jak u nas euro- niektórzy próbowali deprecjonować) Do mistrzostw świata podchodziłem z wiarą, ale raczej obstawiałem, że półfinał będzie dla chłopaków i tak dużym sukcesem. Po pierwszym meczu z Arabią wierzyłem, że będą jak Hiszpania w 2010 :D no i się udało. Chciałbym przeżyć ten turniej jeszcze raz, od początku i delektować się każdym ich spotkaniem. Kibicowanie tej ekipie, to prawdziwa przyjemność i jest swego rodzaju specyficzne, bo mecze eliminacyjne, copa america, są rozgrywane po nocach i nie raz chodziłem do roboty nie śpiąc ani godziny :D już nie mogę się doczekać kolejnych meczów w marcu ( szkoda że towarzyskie) chciałbym żeby zaczęli grać już eliminacje do kolejnych MŚ i w zacnym gronie po nocach komentować spotkania na la bambie :D

3

@AFA90 Przecież po pierwszym meczu z Arabią zostałem wyśmiany, pisałem że Hiszpania w 2010 roku też przegrała mecz a wygrali turniej i też tak było tym razem, miałem racje a Ci którzy się śmiali do dziś ich pupa piecze. ;-)))

łapcie i czytajcie, popcorn w rękę i beka xDD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12462842#comment-12462842

konto usunięte

3

@Lionel_Messi10 pamiętam ten początek dyskusji, ale później jakoś znikła :D fajne oglądać takie kwiatki już po turnieju ;d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?