Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Volk Wątpię prędzej Anglia lub Włochy.
1
@lionelmessigoat Przyczyną jest tartak w pomocy oprócz Verattiego nie ma nikogo.
1
@takisobiektos Dlaczego Messi w Argentynie presuje?
2
@takisobiektos No Messi w Argentynie jakoś potrafił słuchać Scaloniego i nie pokazywał Ego bo tam ma drużynę.
1
@Albrecht żadne osiągnięcie czyścić najlepszych na świecie zawodników aha
1
Dawaj PSG babole jak Madryt.
1
@Albrecht Wina,że nie potrafi ukrócić Ego
1
Leoś dawaj do Pepuli lub łysego z UTD albo do Lautaro.
2
@clyde Messiemu to się zachęcę,ale dopiero w innym klubie.
1
Dalej PSG te polsrodki Sanchezy,Solery,Ruizy.
Zamiast kupić kogoś Topowego do pomocy to takie banany grają.
Trener też taki średni.
1
@Rust_Cohle Ty masz jakąś obsesję.
Kiedy ja niby pisze o Ronaldo?
Ta atencją nigdy Ci się nie znudzi.
Dobrze zrobiłby Ci cep Amadiego.
2
@LukaszFan Przecież pomoc oprócz Verattiego to tartak.
Jak by mieli klasowych 3 pomocników to LM by im już wpadła.
Dziwię się,że nie kupią nikogo z Topu tylko jakieś polsrodki jak Sanchez,Ruiz itp.
1
@Bulbulator Nie no ja to teraz się dowiedziałam.
1
Jankto przybyło chyba 40 tys obserwujących. Umie w biznes,nie piłka to influencer.
4
Kogo obchodzi to co robi Jankto.
Przecież jak go nikt nie hejtował to nie musiał robić tej szopki.
Szkoda tej jego chyba już byłej kobiety i dziecka bo jak podrośnie dzieciaki mogą dokuczać.
2
@cris2706 Problemem jest pomoc,tam tylko Verrati jest Topem a reszta pomocników to tartak.
Dziwię się,że ściągają polsrodki zamiast kupić kogoś z Topu do pary z Verattim.
2
Liverpool ma słabą pomoc,aż przypomina mi się ten tartak Barcelony z 18-21 roku.
1
@bartas97 Real nie gra wyśmienicie,więc LFC ma szansę.
50 na 50 a Trencik jak jest w formie to Top.
1
@HighestInTheRoom Nie pochwalam takiego zachowania,ale dlaczego nie wspomnisz o prowokowaniu Argentyńczyków przez Holendrów?
Już przed meczem na konferencjach zaczepiali a przy karnych podchodzili do Albicelestes i prowokowali.
Widzisz to co chcesz.
Poucza gościu który pisze o "ryju" Paredes czy Otamendiego.
Widocznie 14 lat miałes w grudniu zeszłego roku.
2
@Lionel_Messi10 Co się przejmujesz największymi hejterami Leo.
Leo jest Legendą, cała Katalonia trzymała za niego kciuki na MŚ.
Ale higestin i jego kompan muszą wbijać szpilki.
Szkoda,że nie byli tacy mądrzy jak widzieli przystojnego Paredes a i Otamendiego. :D
2
@takisobiektos Messi może obniżyć wynagrodzenie,ma hajsu jak lodu jest spełniony.
1
@Albrecht Szykuj się na 8 ZP,bo pośladki już pieką po Mistrzostwach Świata.
2
@Albrecht Co ma XD do tego?
No tak na tyle Cię stać.
2
@HighestInTheRoom Spamie? A jak ty wklejasz głupoty to jest spoko.
Wolę czytać o PSG niż o Realu.
Wołasz moderację a pisałeś o parszywych "mordziach" Paredes a czy Otamendiego.
3
@Lionel_Messi10 Słoneczny Mediolan lub Neapol.
Ewentualnie jak City ogarnie sprawę to do nich.
Smiechła bym jak by United wybrał i został ich ulubieńcem heh.
1
@ChampsElysees Nie chcesz bo Real znowu byłby w strachu.
2
@michal26 Nie zdobyli,ale byli blisko. Wystarczyło,aby Mbappe nie partolił sytuacji bo miał kilka setek.
1
@Kitek1640 Oni od 2016 roku jechali na tym koniu i szczęściu.
Wara z nimi teraz szczęście wita nas!
10
Real tyle lat farta to w końcu Duma Katalonii niech go ma przez tyle lat!
1
@FcPortoFan1999 No coś ty ją fanką Benfici nie jestem :D
Stroje mi się ich podobają i godło.