1

@Volk Wątpię prędzej Anglia lub Włochy.

1

@lionelmessigoat Przyczyną jest tartak w pomocy oprócz Verattiego nie ma nikogo.

1

@takisobiektos Dlaczego Messi w Argentynie presuje?

2

@takisobiektos No Messi w Argentynie jakoś potrafił słuchać Scaloniego i nie pokazywał Ego bo tam ma drużynę.

1

@Albrecht żadne osiągnięcie czyścić najlepszych na świecie zawodników aha

1

Dawaj PSG babole jak Madryt.

1

@Albrecht Wina,że nie potrafi ukrócić Ego

1

Leoś dawaj do Pepuli lub łysego z UTD albo do Lautaro.

2

@clyde Messiemu to się zachęcę,ale dopiero w innym klubie.

1

Dalej PSG te polsrodki Sanchezy,Solery,Ruizy.
Zamiast kupić kogoś Topowego do pomocy to takie banany grają.

Trener też taki średni.


1

@Rust_Cohle Ty masz jakąś obsesję.
Kiedy ja niby pisze o Ronaldo?

Ta atencją nigdy Ci się nie znudzi.
Dobrze zrobiłby Ci cep Amadiego.

2

@LukaszFan Przecież pomoc oprócz Verattiego to tartak.
Jak by mieli klasowych 3 pomocników to LM by im już wpadła.

Dziwię się,że nie kupią nikogo z Topu tylko jakieś polsrodki jak Sanchez,Ruiz itp.

1

@Bulbulator Nie no ja to teraz się dowiedziałam.

1

Jankto przybyło chyba 40 tys obserwujących. Umie w biznes,nie piłka to influencer.

4

Kogo obchodzi to co robi Jankto.
Przecież jak go nikt nie hejtował to nie musiał robić tej szopki.
Szkoda tej jego chyba już byłej kobiety i dziecka bo jak podrośnie dzieciaki mogą dokuczać.

2

@cris2706 Problemem jest pomoc,tam tylko Verrati jest Topem a reszta pomocników to tartak.

Dziwię się,że ściągają polsrodki zamiast kupić kogoś z Topu do pary z Verattim.

2

Liverpool ma słabą pomoc,aż przypomina mi się ten tartak Barcelony z 18-21 roku.

1

@bartas97 Real nie gra wyśmienicie,więc LFC ma szansę.
50 na 50 a Trencik jak jest w formie to Top.

1

@HighestInTheRoom Nie pochwalam takiego zachowania,ale dlaczego nie wspomnisz o prowokowaniu Argentyńczyków przez Holendrów?
Już przed meczem na konferencjach zaczepiali a przy karnych podchodzili do Albicelestes i prowokowali.
Widzisz to co chcesz.

Poucza gościu który pisze o "ryju" Paredes czy Otamendiego.
Widocznie 14 lat miałes w grudniu zeszłego roku.


2

@Lionel_Messi10 Co się przejmujesz największymi hejterami Leo.
Leo jest Legendą, cała Katalonia trzymała za niego kciuki na MŚ.
Ale higestin i jego kompan muszą wbijać szpilki.
Szkoda,że nie byli tacy mądrzy jak widzieli przystojnego Paredes a i Otamendiego. :D

2

@takisobiektos Messi może obniżyć wynagrodzenie,ma hajsu jak lodu jest spełniony.

1

@Albrecht Szykuj się na 8 ZP,bo pośladki już pieką po Mistrzostwach Świata.

2

@Albrecht Co ma XD do tego?
No tak na tyle Cię stać.

2

@HighestInTheRoom Spamie? A jak ty wklejasz głupoty to jest spoko.

Wolę czytać o PSG niż o Realu.

Wołasz moderację a pisałeś o parszywych "mordziach" Paredes a czy Otamendiego.

3

@Lionel_Messi10 Słoneczny Mediolan lub Neapol.

Ewentualnie jak City ogarnie sprawę to do nich.
Smiechła bym jak by United wybrał i został ich ulubieńcem heh.

1

@ChampsElysees Nie chcesz bo Real znowu byłby w strachu.

2

@michal26 Nie zdobyli,ale byli blisko. Wystarczyło,aby Mbappe nie partolił sytuacji bo miał kilka setek.

1

@Kitek1640 Oni od 2016 roku jechali na tym koniu i szczęściu.
Wara z nimi teraz szczęście wita nas!

10

Real tyle lat farta to w końcu Duma Katalonii niech go ma przez tyle lat!

1

@FcPortoFan1999 No coś ty ją fanką Benfici nie jestem :D
Stroje mi się ich podobają i godło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?