Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck No tak,ale w LM tylko jedna drużyna a Niemcy mają 4
0
@P33ck Europa tak samo wyjaśnia Hiszpanię.
0
@Kuba_1 Nie koniecznie, Hiszpania coraz słabsza,więc nie wiadomo czy by się skusił mając do wyboru Anglię i grube melony oraz ogromny hype grając w najlepszej lidze świata.
2
Real potrafią oklepac w SPH po to,aby w lidze męczyć się z słabiutką drużyną.
0
Ta Barcelona jakim cudem grała z United jak równy z równym?
0
@FCB_dimiC Odklejonym to ty jesteś od rzeczywistości.
1
Próbowali tu przyrównywać Roberta do Leo.
Nie ten talent i nie te umiejetnosci.
4
@Lionel_Messi10 Niech strzeli jeszcze Anto urodzinowego gola w postaci córeczki. ;D
0
Musiala to wielki kibic Barcy jak by tak nie przedłużył kontraktu z Bayernem to trzeba brać to samo Wirtz.
1
@Lionel_Messi10 Enzo najgorszy xd a nie wspomną jak słabo zagrał Felix czy Hakim.
Enzo bez fajerwerków,ale na pewno nie był najgorszy tak jak oni to piszą.
0
@Emhyr Obiektywni koledzy,którzy zawsze cisna z niego bekę.
Tak jasne znacie się lepiej niż Ci eksperci ze statystyk.
0
@Encore Był zamieszany w stratę bramki,ale stworzył też sytuację i miał wysoki procent podań.
Felix czy Zyiech nie lepiej grali.
Co oni zrobili? Praktycznie nic znikomy udział w grze.
0
@Chaoss Szkoda,że ma najwyższą ocenę na Sofa ze swojego zespołu. Ale wy się znacie lepiej niż Ci którzy zajmują się statystykami.
Wykreowana sytuacja,90 %celnych podań i wysoki procent długich piłek.
Jak na niego przeciętny mecz bo przyzwyczaił na mundialu do wysokiego poziomu,ale nie był dzisiaj najsłabszym ogniwem.
Według mnie gorzej zagrał Joao czy Hakim
0
@Emhyr Kiedy ja mowiłam,że Chelsea to świetny wybór?
Dzisiaj miał kluczowe podanie i ponad 90 % skuteczności podań.
Najwyższa ocena z drużyny nie strzelił gola to wcale mu nie zawyżyli oceny.
Długie piłki na wysokim procencie.
Ogladałam i moim zdaniem byli gorsi w Chelsea.
0
Chelsea gra gówno,ale Enzo najwyższa ocena.
Tak strasznie żałuję,że nie dograł sezonu w Benfice.
Idealnie siadł by w City/Barsie.
Nawet w Monachium bym go chętnie zobaczyła.
Chelsea w końcu odżyje bo jest to Topowy klub,ale trochę ich pokarało za tę ogromne szastanie pieniędzmi.
Na uśmiechniętego Enzo poczekam do przerwy kadrowej.
0
@HERORICH2 Vini biedny... (Postawili już pomnik Sw. Vinicjusa w Rio? )
Zastanawiam się kiedy będziemy modlić się do czarnych oni są tacy ucisnieni.
Szkoda tylko,że jak oglądam na kanale kryminalnym o morderstwach to 80% to dokonania czarnoskórych.
Co tam oni mogą z klamkami latać, im się wszystko należy.
0
@Derean Liverpool ostatnio dostał czwórkę od średniaka Angielskiego.
Hiszpańskie nie mają szans z Angielskimi oprócz Barcelony,Realu.
2
@require Wątpię,że zbliża się do Leo bo w ich wieku Pan Messi miał już 2 ZP i był najlepszy na świecie.
Mija 12 lat i wciąż Pan Leo jest najlepszy.
Nie mówię o magi,dryblingu czy przerzutach. Nawet statystykami będzie im ciężko wykręcać g/a w takiej ilości na mecz.
Leo początek miał nie łatwy bo grał od juniora w Barsie i musiał się przebijać koło najlepszych.
3
@Kondziubarca Moim zdaniem nawet nie osiągnie połowy statystyk Ronaldo.
To taki zawodnik co w lidze będzie strzelał 25+ goli.
Nie poziom Mbappe ani Hallanda.
4
@Peszko07 Gaviego to nawet nie ma co porównywać do tego Ursusa.
Póki co to lata świetlne między nimi.
Doświadczeniem jak i piłkarsko.
0
@masq rozumiem
Pełno patologi ma dzieciaki,albo osoby które nie chcą i dokonują aborcji.
Życie jest po prostu niesprawiedliwe.
1
@Cotutajsiedzieje Teraz jak tak oglądam powtórki to wystaczyło,że Otamendi wybije piłke w trybuny i nie było by tej dramaturgi.
Ale z drugiej strony Leo 2 gole i bohater Argentyny razem z Dibu.
0
@masq Szkoda,że dzieciaczków nie możecie mieć,ale może kiedyś się uda (medycyna się rozwija).
Koleżanka z pracy 48 lat i urodziła,myslała,że ma menopauzę a tu taki prezencik.
0
@MeMyselfAndI No to ma,ale mi chodzi o teraz,że od 2018 byli różni zwycięzcy i tyle.
Tak samo jak triplete Argentyny nieosiągalny w półtora roku dla nikogo.
W przyszłości może być dla kogoś osiągalny.Ajax 3 LM z rzędu,nigdy nic nie wiadomo.
Anglia coraz więcej hajsu to LM może już nikogo nie obchodzić jak zrobia z PL Superligę jak w Ameryce NBA.
LFC jeszcze lepszy rekord 3/4 finały LM i frajerzenie oprócz Totkow
0
@Jacu327 Żal mi Cię.
Robicie nie wiadomo kogo z siebie. Wygraliście sezon temu ale pierwszy raz od 2018 a zachowujecie się jak by od 2014 rok w rok była LM wasza.
Pokonaliście LFC,ale macie takie same szanse jak City,Bayern,Napoli i reszta drużyn.
Dla mnie nie ma faworyta. Byłby nim Arsenal ale nie gra.
Ostatnio sam się zresztą orałes,albo inni Ciebie orali.
1
@QuaReL Liverpool to żaden wyznacznik.
Są w bardzo dużym dołku a z Realu nie róbcie nie wiadomo kogo bo 3 lata nie wygrali LM tylko w ostatnim sezonie akurat wygrali.
Jak by wygrywali 8/10 czy jak w 18 to wtedy można by było tak pisać,ale to już przeszłość.
0
@Kamiloza91 Bo obronił w 2021 roku też wygrał na normalnej skoczni.
3
Retegui kozacko zaczął sezon.
Ma już 6 goli i jest liderem strzelców.
Zeszły sezon wyśmienity miał 23 latek.
Zastanawiam się kiedy trafi do Europy a warunki ma bardzo dobre bo ok. 1,9 metra.
@AFA90
@Lionel_Messi10
2
Julian drugi gol!
3
Jeju,ale człowiek był głupi jak chciał za wszystko Simeone w ARG.
Dobrze,że zjawił się młody chłopak Scaloni i sworzył mistrzowski team.
Scalonetta!