Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Dundersztyc Napisać,że w LM nie powala gdzie wygrał 4 xd jedna mniej od tego waszego króla CRa,którego pobije do 2 lat.
Chłopie,może ty oglądałeś mistrzostwa świata w piłce wodnej skoro nie widziałeś co Messi robił na MŚ.
Przecież po tym Mundialu 80% białych fartuchów dało mu miano GOATa i tylko Ci najbardziej zaślepieni jeszcze nie przyznali.
1
@AFA90 Dokładnie, on się męczy w PSG.
Takie City było by dla niego dobre bo tam gra się z pilotem a nie laga i do przodu.
4
@P33ck Sam Mbappe miał chyba 3 setki.
Pamiętam,że długo było mu to wypominane.
2
@Explode Dziwi mnie to,przecieżjest tylu dobrych pomocników a on od lat polsrodki wybiera.
Zawsze tylko ten biedny Marco samotny.
0
@Ying On na szybkości bazuje,Messi to potrafił pokiwać i przejść przez gąszcz.
Kylian raczej na biegu mija jak tyczki.
2
Messi musi mieć drużynę jak Argentyna.
Wiedzieć gdzie ma grać i jak.
PSG to wygląda jak by od obrony do ataku (brak pomocy) Vitinha miał być zbawieniem razem z Ruizem a póki co to nie widzę żadnej różnicy.
Jakoś w Argentynie zasuwał,aż miło.
Dobrze,że wraca repka to chociaż tam będzie można go w humorku pooglądać.
Mieć hajsu jak lodu i nie kupić porządnego pomocnika,tego nie rozumiem. Od lat tylko Verrati i nikt.
0
@require No nie podpisał,ale liga mało atrakcyjna będzie. Myślisz,że lewy dlaczego balona nie wygrał. Nikogo nie obchodzi Bundesliga.
Grając w Anglii grasz w najlepszej lidze na świecie, póki co w Hiszpanii oprócz Barcy i Realu to kryzys.
0
@takisobiektos To pożądana spoko,ale to jest przepaść oprócz tej dwójki do reszty.
Teraz te umowy CVC będzie śmiesznie.
Anglia ma najlepszą ligę na świecie i ZP tam będę szły bo największe gwiazdy w większości będę grały w Anglii.
Budżet benjaminki jest większy od 6 drużyny LL to wiele mówi.
A PL idzie do przodu a LL upada.
1
@Emhyr A o Tottim mówiliście jakie ma przywiązanie do barw.
Dla ich kibiców będzie legendę.
0
@Destroyer_of_Worlds Dalej będę pisać,że Mbappe w Madrycie a po co on pójdzie do LL jak będzie nieatrakcyjna.
Prestiż będzie miał w PL tam jest najwięcej najlepszych drużyn,wysokie budżety i jest najbardziej pożądana.
0
@Panpiwkarz LM nie ma prestiżu jak MŚ.
Więc nikt z powyższych tym bardziej,że Messi zakręci się w granicy 50 g/a
0
@Explode Ja bym Anglię wybrała bo ma największy hype/prestiż i ZP raczej tam po erze Messi będzie trafiać.
La Liga jest coraz słabsza a te umowy CVC też wpłyną na inne zespoły.
1
@Lionel_Messi10 Ja bym chciała go w Anglii.
United/City ewentualnie u boku Enzo.
1
@LS Pep go właśnie chce.
Gdyby wiedział wcześniej,że Laporta nie przedłuży Leo nie było by Grealisha w City.
0
@FcBarcelonaFanMSN Ty leć spać.
Benfika jest w gazie.
1
@Xpert77 Ja go chce w Anglii,najlepiej w City.
0
@bartekvisca Jak dał mnie to Coman czy Choup to nie są klasy światowe.
0
@tom9001 Benfika z tą grą to może LM ugrać.
Obronę trzyma w ryzach MŚ Otamendi,który ma kozak formę.
0
To w takim razie Napoli lub City niech sobie wygrają.
Szkoda,że Arsenal nie gra bo był by faworytem.
2
@AFA90 Jak i cała Brazylia.
Nie powąchania długo MŚ.
Samba odeszła do lamusa teraz taktyka,surowość i bieganie się liczy.
0
@BulaKG Do Anglia niech idzie jak chce ZP to jest liga Medialna.
LL kryzys i nuda jak Bundesliga.
2
@Cotutajsiedzieje 8 ZP jest jego, mistrzostwo Francji i easy 8 ZP
0
@karolup Hiszpania? Co tu ciekawego? Nudna liga.
Chce hype to Anglia.
La Liga się chowa przy PL atrakcyjnością.
1
Mbappe przyszły sezon Anglia dawaj tam i walka z Erlingiem.
Ale by PL była napakowana!
1
@bartas97 Paryż mi zwisa,najważniejsze,że Messi happy po Mundialu i ZP jego.
0
@against_modern_football Ja myślę,że do Anglii w Hiszpanii brak prestiżu.
3
@Klejnot_Nilu haha spaceruje 2 miesiące temu spacerował tak,że leżąc MŚ wpadło mu do rąk.
2
Temat ZP dla Messiego upadł?
Myślę,że nie.
Mundialem to zaklepał.
Ten sezon klubowy 36 g/a a zakręci się spokojnie przy 50 g/a
LM nic nie zmienia bo to jest trofeum dużo mniej warte niż Mundial.
Realowcy napiszą pan Benzema. A gdzie jest Karim od 2 miesięcy?
0
@LS Na szczęście Chelsea ma już 2 LM
3
@_Niko_ Tylko Messi ma w tej chwili znakomite stary w PSG więc jakie 4 mecze.