2

@Rust_Cohle Dla mnie osobiście Liga Angielska jest tak prestiżowa jak LM.
Wiem,że to nie możliwe,ale Barcelona w PL to byłby hit i spełnienie.
Angielska powoli robi się jak NBA czyli najlepsze rozgrywki.
Dojdzie Newcastle,Bringhton.
Nottingham Forest ma więcej hajsu niż 18 drużyn LL.
Nie ma bata do ligi Angielskiej sportowo czy finansowo to żadna liga nie ma podjazdu.

2

@PatrychoO Tak będzie,Argentyna to jego największą piłkarska miłość.

1

@bartas97 Arsenal grał bez kilku kluczowych zawodników.
Ten puchar widocznie miał dla nich małe znaczenie skoro nie wystawił Arteta wyjściowego składu.
Liga Angielska ma dużo większy prestiż i wartos to na niej powinni się skupiać.

1

@capoN Jak Messi grał by w Realu to Barca nie zdobyła by tyle pucharów.
Strach pomyśleć ile Leosiek by im nawygrywał.

1

@Lionel_Messi10 Nie mogę się doczekać marszu mistrzów.
Najlepsza i najbardziej utytułowana reprezentacja w historii!
Vamos Albicelestes!

0

@Ptasior Tam to każdy strzał to był gol.

2

Bringhton niedawno zlało LFC 3:0
United to był dzień konia Liverpool.
Pomimo,że UTD przegrało 7 do zera to uważam,że Manchester obecnie jest.lepszym zespołem a ten mecz to była dyspozycja dnia i każdy strzał to był gol.

0

@Kamiloza91 Bringhton to zlało LFC 3:0

1

@okiemtypera_lucaxx95 Inesta to technicznie zjadał Modrica.
Modric moim zdaniem jest wymsienity,ale nie ma tego czegoś co Ci najlepsi.

3

@eXi Dzień konia popatrz jak oni grają w PL,słabo im idzie ostatnio przegrana z przeciętna drużyną, a Bringhton ich nie zezlomowało 4 do zera czasem.

Sama się dziwię jakim cudem United,które moim zdaniem jest obecnie lepsze od LFC dało sobie taki wpierdziel wpuścić. Tam każdy strzał konczył się golem.
Dzień konia każdy strzał to był gol.

1

Jakim cudem LFC przespało transfery do pomocy.
Przecież to taki ogromny tartak.
Lato to chyba będzie kupowanie pomocników.

1

@Bobert_Kubicki Niebo a ziemia tamten LFC.
To był prime Liverpoolu Kloppa.

4

Przecież LFC w tym sezonie jest mierne.
Ostatnio przegrali w PL z przeciętna drużyną.
Gwałt na United to był dzień konia bo każdy strzał konczył się golem.

Jurgen powinien odejść z LFC bo oni potrzebują nowego bodźca a i ta pomoc strasznie drewniana,więc LFC w lecie rusza na grube zakupy do pomocy jak chcą się liczyć w Anglii i w Europie.

3

@Vernon_Roche Erling jest znakomity,ale to prawda,że dużo jego goli pada z 3 metrów albo dobitek.

Suarez z LFC robił rzeczy niesamowite. Jakie on tam gole ładował. Sam wypracowywał sobie okazję.

1

@pyra92 Mówię ogólnie nie o LM,bo Suarez w LM akurat bardzo przeciętnie,ale w PL to był potwór i w Barcy.
Suarez w LM też nie grał mega dużo bo LFC nawet się nie łapało zazwyczaj.
Taki Suarez w prime strzelał by masę goli w City skoro robił takie liczby w LFC.

1

@pyra92 City to idealny zespół dla niego,nie musi się wysilać tylko wystarczy skupiać na strzelaniu.

Suarez jednak grał w Live,które było w kryzysie a i tak osiagnał znakomite liczby.
Luis w takim City w wieku 23/24 lat miał by masę goli co pokazał sezon 2016 kiedy Barca miała jeszcze pomoc.

1

@Lionel_Messi10 Mac Allister jest znakomitym zawodnikiem i w takim City powinien mieć pierwszy skład.
Widzę,że dalej na siłę umniejszają Albicelestes.
Alexis to jest kot a Pep się zna nie jakieś randomy.

3

@Firestone Ale chodzi mi o to za ile on z Argentyńskiej ligi przeszedł. To były drobniaki.
Brazylijczycy z Brazylii idą za grube miliony a Argentyńczycy za kilka mln.

1

@Firestone Tylko,że Argentynczycy chodzą dużo mniej niż Brazole.
Julian Alvarez i Enzo Fernandez te dwa transfery wyszły mniej niż 20 mln.
Buonanotte i MacAlister mniej niż to dziecko Endrick.
Brazole są przereklamowani co do ceny.

1

@Rekker Póki co to Maroko jest lepsze od Hiszpanii,więc normalna decyzja.

6

@AmigoBlancos Gdzie Nacho porównywać do Mascherano.
Przecież to różnica klasy jest.
Navas też świetny.

2

@kuz Dokładnie daltego pomimo,że nie lubię Realu są nam potrzebni jak i na odwrót.
Chyba,że zmienimy ligę to można na nich wtedy lać.

Przecież to jasne jak słońce,że Betis i reszta tych klubów co wzięło CVC będę coraz słabsze i biedniejsze.
Na minę się wpakowali a do tego Hiszpania to biedny kraj i ciężko będzie to wszystko poukładać od nowa.

1

@Salchent Noo dokladnie a wtedy Tebas gwiazdy w Realu zobaczy jak świnia niebo bo nikt do takiej ligi nie przyjdzie,gdzie o ZP będzie ciężko i prestiż.
Everton to ma więcej hajsu niż Villareal,Sevilla i Betis razem wzięci.

1

@require Wiesz co tam benjaminek ma więcej hajsu od Villareal.
Ta LaLiga wnet będzie ogorem z 6 miejscem za Portugalską jak tak dalej pójdzie.

Chłop co wolał spadkowicza od Hiszpańskiego Top4 haha taka ta LL jest mocarna.
Ten syf po Tebasie będzie długo sprzątany,bo Hiszpania to biedny kraj jest co innego Francja,Niemcy czy Anglia (tam to hajsu jak lodu jest).

3

@malicinho Pewnie,jak tylko by była taka możliwość.
Wtedy niech se ora tą ligę,bo i tak Betis i reszta przez CVC będę coraz słabsze.
Więc akurat zajmie 6/7 miejsce za Portugalską albo i Holenderską.

7

Czasem to żałuję,że ta Katalonia nie odlaczyła się od tej Hiszpanii.
Może w Portugalskiej albo Francuskiej nie robili by tak pod górkę.
Wtedy to już całkowicie LL można było by zaorać. Zaraz Atletico,Betis będę bankrutami a Tebas się chwali jak ta liga się rozwija.
Chyba smiechne jak za 5 lat wyprzedzi Portugalia tę ligę co bardzo możliwe patrząc na zarządzanie i finanse.

1

@jeyx77x To dlaczego tak się użalają nad Endrickiem,dostanie grube miliony na konto to faktycznie ma o co płakać.
Różnica taka,że Endrick nic nie pokazał w dorosłej piłce a Ansu już w wieku 17 był nazywanym wielkim talentem i dawał liczby w dorosłej piłce.

8

@Emhyr 16 lat ma a w tym roku będzie miał 17.
Ansu czasem w wieku 17 nie był już kotem w Barcy?

1

@Gracjan1234 Gracjan Roztocki czy to ty?
Kiedy remix "kupy"?

1

@takisobiektos Mają młodych zawodników i wyszło im to na plus niż kupować dalej tartaki.
Wszystko możliwe w tym roku punktują aż miło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?