4

@HighestInTheRoom Smuteczek bo chłopaki cieszą się po zwycięstwie.
Ale jak wy już ciągnięcie jakieś śmieciowe wątki o złomie to trzeba się śmiać.
Ha ha ha

1

@Lionel_Messi10 Pulsic się zna :D

6

@Firestone Ameryka Południowa to radość nie to co smutna Polska.

0

Komentarz usunięty

6

@Kapitan hawk Copa Farmerika mówili.
Hah
ARGENTYNA ZLAŁA mistrzów Copa,Mistrzów Europy i Mistrzów świata!
Niech dalej szczekają.

0

Włochy ME a taki zjazd zaliczyli.
Dawaj Retegui bramkę

1

Martinez? Następny chłop co nie ma jaj.
Zamiast ogrywać w podstawie Leao czy młodego z Benfici to dalej to samo.

1

@The Game 10 Retegui jeszcze ostatnio Argentyńczyk no ale cóż.
Wybrał Włochów ze względu na brak powoływań od Scaloniego.
Ładnie zaczyna w repce od podstawy.
Niech mu się wiedzie.

1

@MesQueUnClub96 Nic bo on jest niepełnosprawny umysłowo.

2

@AFA90 Najlepsza reprezentacja w historii!
Duma jest być kibicem Albicelestes! :D

2

@Lionel_Messi10 Będzie oglądane :D
Dzięki

1

@Cotutajsiedzieje Głowa do góry,tego światu jest pół kwiatu.
Czas leczy rany.

0

@Faro Na cholere nam? Gavi 2 lata młodszy a już gra pierwsze skrzypce plus Pedri w wieku tego z Celty.

0

@HighestInTheRoom Jak to mamy? Przecież Tupac ty za Realem jesteś.
Edit: pomyliłam Cię z tym MySelf.....
Sorry

0

@P33ck Cześć kolego z klasy, co tutaj robisz?
Jutro podobno masz poprawkę z matmy,więc się ucz.

0

@Objectivo Nie podoba mi się,ale oliwa sprawiedliwa.
Dość bycia tym dobrym czas to przestawić.

0

@takisobiektos Luje aleś ty nie kumaty,to sobie od tak napisałam.

Mam nadzieję,że Gavi nie da się usadowic tym Madrytczokom.
Chodziło mi o to,że Gavi ma pokazać temperament a Madrytczakow niech ma w D.

Jak by Cebula wyleciała było by pięknie,to kawał chama i prostaka piłkarskiego.

0

@FCB_dimiC Nie raz były konflikty w szatni.
Dlaczego Madryt z Reprezentacji Hiszpanii ma usadowić młodego?.

4

Gavi załatw Cebulce out z kadry.
Cebi jest słabiutki i w repce gra ogony a wiadoma sprawa,że Gavi to melodia przyszłości i trener postawi na Gaviego.

Tyle lat co Casemiro faulował bezkarnie.
Tak należy się nam parasol ochrony w postaci braku kartek Gaviego.
Sprawiedliwości niech stanie się za dość!

0

@require Faktycznie xd już przed nim byli znakomici.
Przecież w 2004 jak Ronaldo dopiero zaczynał to mieli wyśmienitych zawodników.

1

@PatrykBarca To nie lepiej w dwumeczu?

1

@MesQueUnClub_87 No rocznikowo Araujo 99 a De Jong 97 ten Kounde dodany od tak,ale racja i tak są młodzi wszyscy.

0

@MesQueUnClub_87 Andreas też,chodziło mi o tych najmłodszych :D

2

@VegetaPolska Nie zrobiły Ci jeszcze litania?
Ale sobie chłopaku narobiłeś...
Może jakoś wyjdziesz jeszcze z tego obronną ręką.

6

Gavi,Balde,Pedri,Araujo,Kounde pięknie rysuje się przyszłość Barcy! :D

6

@VegetaPolska Normalna dziewczyna,która chce związku nie ma takich patusowych zdjęć.
Gorzej trafić chyba nie mogłeś.
Wygląda jak jakaś imprezowiczka co wraca do domu na prysznic i tyle.

0

@Rastafarnianin Czy ja wiem, nie raz te Classico nudne było.
Derby w Anglii również generują ogromna oglądalność.

1

@Cotutajsiedzieje Messi ich pociagnał,ale ta.reprezentacja bez Leo ma znakomitych zawodników i nie ma co umniejszać.

0

Casemiro tyle lat faulował, mam nadzieję,że teraz Gavi przez 10 lat będzie miał parasol ochrony.
Jeszcze Xavi pakty i lecimy!

1

@DonCarletto Powiem tak szkoda mi chłopa,ja bym nie pisała bo napewno na psyche mu wjadą te dziewczyny,ale są różni ludzie.

Ogólnie chociaż wyszło,że to nie był bajkopisarz tyle dobrego,chociaż lepiej,żeby to były bajki bo szkoda jak komuś tak się nie powodzi w miłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?