Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
Raphinia co by nie mówić ma 21 g/a ładny wynik jak na pierwszy sezon.
1
@Lionel_Messi10 Almada to diamencik, niech podbija Europę! :D
Statystyki w tym sezonie wyborne.
7
@Klejnot_Nilu ha ha ha
Mistrzostwa Świata to najważniejsza impreza LM się nie umywa do niej.
3
Buonanotte z bramką dla Bringhton.
@AFA90
5
@mekston Zobaczyła bym De Paula w ofensywnej drużynie.
Moim zdaniem Rodrigo ma preferencje,aby grać w Barcy,Arsenalu czy Włoskich gigantach.
7
@DonMatteo901 Umiejętności większe?
No póki co Vini jest klasę lepszy moim zdaniem.
0
Komentarz usunięty
1
@AmigoBlancos Jego wina,że Fulham nie potrafił stworzyć sobie sytuacji?
2
@AFA90 Zobaczymy chłopak w sumie młody jest 24 lata.
Niech mu się wiedzie jak najlepiej.
Ogólnie to ja bardzo chciałam Retegui-ego w reprezentacji,ale wybrał Włochów i już tam ładuje gole.
1
@DonCarletto kogo niby?
7
Dibu kolejne czyste konto
1
4 paka załadował 24letni Castellanos.
Prezentuje się całkiem dobrze w tym sezonie bo ma już 12 trafień w Gironie.
Może transfer do lepszego klubu a potem debiut w reprezentacji?
@AFA90 @Lionel_Messi10
1
@Lionel_Messi10 będzie wielki
1
@supraomnes1 żarty żartami i wiem,że to na bekę napisałeś.
Co do Argentyńczyków to kocham ich reprezentację i interesuje się ich futbolem tyle i aż tyle.
1
@supraomnes1 Nie a twoja pochodzi z Indii czy Burkina Faso?
1
@supraomnes1 Mój mąż.
3
Claudio Echeverri 5 goli na Copa U17
Ofensywny pomocnik.
Chyba największa perełka młodego pokolenia w Argentynie.
Moim zdaniem chłopak będzie wielkim zawodnikiem.
@AFA90 @Lionel_Messi10
1
@AmigoBlancos Ale ta trójka ma ładniejszą twarz.
Vini z twarzy staro wygląda, Ronaldinho nawet z końskimi zębami wygląda przy nim jak model.
2
@Lionel_Messi10 Argentyna ma młodych zdolnych ŚO,ale sentyment do Otamendiego pozostaje :-)
1
@Lionel_Messi10 Ciekawe jak będzie się prezentował tak za 3 lata.
Co by nie mówić to obecnie Otamendi jak dla mnie jest na bardzo wysokim poziomie.
Nie ma co ukrywać,że spokojnie mógłby grać w drużynach tych najlepszych.
3
@FcPortoFan1999 Jeżeli Pepe w takim wieku gra to mam nadzieję że Nicolas Otamendi tym bardziej zostanie w Europie bo jest znakomity w Benfice.
Skoro Pepe gra powyżej 40 to może i Nicolasa zobaczymy na Mundialu w wieku 38/39 lat
0
@BulaKG Jeżeli Barca chce rokować dobrze to do składu nie powinna brać wypalonych zawodników i odpadków.
1
@Emhyr Madryciak i finanse Barcy?
Wiadome było,że pisze fake.
2
Soule w pierwszym składzie na Napoli
@AFA90 @Lionel_Messi10
1
@Lionel_Messi10 W końcu Julek w pierwszym :D
Taki Alvarez byłby dla nas zbawieniem.
4
@Lionel_Messi10 Dibu kozak forma.
Oby najlepsze w piłce klubowej przed nim.
1
@VanBest Jeden wyjątek.
3
@KrwawiaceoczyVEB polecam obejrzeć młodego Echeverriego.
Duży talent.
1
@FCB_dimiC Nie będę nara
1
@FCB_dimiC myśl sobie co tam chcesz,co mnie obchodzi jakiś ziomek/nieznajomy ze strony anonimowej. Xd