Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Nie pogra za długo w MLS jest za dobry na tą ligę.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dubiel zrobił progres,ale to i tak nie poziom Wiewióra,Alana,Ferrariego czy Malczynskiego.
0
@Khajio Ale banan Dominik mógł mieć pięknego gola.
0
Granulat goni Ryoyu w zwycięstwach,ale o MŚ,IO to nawet nie ma co ich porównywać bo Ryoyu to kot przy nim jeśli chodzi o imprezy medalowe.
4
@mekston zafundowałes niezłe oranko koledze! :D
12
@Dosq MA 35 G/A,więc jest obecnie w absolutnym Topie a dokręci do 50g/a w tym sezonie.
Czy ty porownujesz Raphe co ma 18g/a czyli przez poł mniej niż Leo? Aha
Nie widziałeś takiej gry,jasne a z kim miał grać w Barcelonie skoro byli słabi zawodnicy.
Wasz Benzema w Top formie nawet nie dał rady przebić Leo w golach i asystach jak grał niby lipne sezony w fcb,gdzie krecił ponad 30 goli w samej lidze. Xd
Messi was przyzwyczaił do wybitnych liczb i jak ma już mniej niż 50g/a to gadacie jaki słaby sezon rozgrywa a obecnie jest w samej czołówce licząc nawet tylko klub.
Jest w dużo lepszej formie niż ten Benzema a nawet Vini,który ma życiową formę ma gorsze statystyki.
6
@mekston Dokładnie,Messi i tak długo ciagnał Barcelonę bo od 2018 r,widać ,gdzie on jest a gdzie jest ona.
Leo MŚ, Mistrz Ameryki Południowej i Mistrz Superpucharu a Barca 2x z grupy nie wychodzi
0
@MESSIah16 Konkurs chyba będę transmitować mam nadzieję,chętnie pooglądam.
Tak mało kobiet zgłosiło się do konkursu?
Bo widzę tylko 15 a 3 próby były.
Może boją się latać.
2
@sendesara Dlatego Leo potrzebuje drużyny takiej jak Argentyna,która walczy biega a czuje się jak ryba w wodzie.
LIO do 38 będzie smigał w Europie.
0
@MESSIah16 Gdzie oglądacie te skoki pań?
Podobno Panie miały nie skakać na mamutach,ale fajnie,że jednak udało się to przełamać.
6
@Dosq Tyle,że Messi też biega tylko ekonomicznie.
Nie kazdy jest jak Ronaldo,który opiera grę na walorach szybkościowych i fizycznych. Messi ze swoją techniką spokojnie pogra na najwyższym poziomie do 38 r. życia.
Zryw na Mundialu niezłe sobie a kto ma statystyki 35g/a w sezonie.
Nawet przez pół żaden piłkarz Barcy takich nie ma.
Skoro tak mu się nie chce w PSG to dlaczego od niechcenia ma nawet te 34 g/a na tą chwilę a zrobi 50g/a.
Wolę takiego zawodnika co będzie dawał nawet zrywy,ale punktował niż kogoś kto bezsensownie biega a nie daje żadnych liczb.
Messi już na MŚ pokazał jak gra jak ma dobrą drużynę.
74
@kamilop Byliśmy poswiewiskiem bo Leo miał kolegów na słabym poziomie,taka różnica.
Bez Leo 2 x z grupy nie wyjść to jest dopiero pośmiewisko.
0
@Cotutajsiedzieje Całe szczęście,że to tylko w mokrych snach jego fanboyow.
3
Ciekawe jak Iga w tym roku na Garossie.
Jej ulubioną nawierzchnia,oby forma wystrzeliła.
2
@Lionel_Messi10 Rodrigo :D
Leo widziała bym w City razem z Alexisem.
Haaland miał by ciasteczka.
0
@AllBundy Ja na premierę dałam mniej.
0
@P33ck Tak,ale w Bayernie i Napoli czy PSG było przeciętnie.
On nie umie Viniego za mordę złapać.
Zobaczysz,że Brazylia nic nie wygra,ewentualnie Copa.
Jednak liczę,że ukochaną Argentyna ich zabiega i zleje.
2
@kuba1794 Tak jasne,jasne.
Nie sądzę.
LM to co innego.
Tam music być mocny co tydzień a nie raz w miesiącu.
0
Ciekawe czy ten Ancelotti w Brazyli to prawda. (Te pogłoski)
Ja go nie widzę w piłce reprezentacyjnej,szczególnie w Brazyli,gdzie tam powinien iść trener z charakterem.
Tam z dyscypliną jest problem.
0
@pt9 Nie wiem,ja petow wogole nie palę.
Smród okropny i odrzucający.
0
@Kidd Prestiż,dużo klubów z Topu i wygajaca liga.
0
@marcin62 Nie,dlaczego?
Ronaldo jest przystojny nie powiem.
Po to jest chirurgia plastyczna,aby upiększać ciało.
0
@marcin62 Operacje nosa mógłby sobie zrobić bo hajsu ma jak lodu a ten kinol psuje mu ładna twarzyczkę.
0
@Kidd Twierdzę tak dlatego, ponieważ PL z roku na rok jest coraz lepsza. (Widać coraz większą różnicę w jakości)
Tak mi się wydaje,że najlepsi zawodnicy będę się tam pchać bo jednak wygrać PL to jest coś a w LL jest 50/50 bo Real albo Barca.
Ewentualnie Atleti raz na 10 lat.
Mecze sa na niskim poziomie bo albo Murowanka,ewentualnie 1 do zera.
1
@Nomadd Jak bijesz do Arsenalu to oni LE mają w nosie.
Wystawili wczoraj rezerwowy skład w połowie.
Przykro mi Ale Nothingam Forest i Everton mają więcej pieniędzy niż 18 drużyn z LL.
Graj w takiej wymagającej PL tydzień w tydzień. LM zależy od dnia bo to kilka meczy i co miesiąc.
Barcelona i i Real to nw czy w Top4 by było w Anglii.
0
@Kidd Teraz była dekada Leo Messiego i CRa,więc ciężko było i LL tak nie odstawała.
Teraz od dwóch lat jest ogromna różnica w jakości i uważam,że taki Erling czy inny zawodnik może spokojnie wygrać w przyszłym sezonie.
Od 2 lat to Hiszpania nie ma podjazdu do Angielskiej. Szanujmy się,ale nw czy Barcelona i Real były by w Top 4 w Anglii z obecna formą.
Bringhton gra lepsza piłka od Barcelony,zresztą sezon w Anglii jest trudny bo tam jest 8 zespołów Topowych a w Hiszpanii Real i Barca.
Atletico nie liczę bo Atleti aktualnie to poziom Aston Villi czyli średni.
6
@DaPidejpi La Liga top?
Oprócz Realu i Barcelony plus może 4 zespołów to te mecze są tak nudne,że szkoda oglądać bo się zasypia.
Większy hit to już Brentford vs Nottingham .
Bundesliga w tym sezonie jest ciekawsza do oglądania od Hiszpańskiej,ale to tylko moje zdanie.
1
@Rust_Cohle *dla niego i jego żony.
Napisz do niej na FB to się dowiesz szegolow.
1
@ranger3120 Zalał formę.
1
@Rust_Cohle Napisałes prawdę i się z tym zgadzam.
Liga Angielska dla mnie stoi na równi z LM.
PL w przyszłości ma potencjał,aby stać się NBA w piłce nożnej.
Jest już kilku gigantów a dojdzie do tego Newcastle,Bringhton.
Wystarczy,że Nottingham ma wiecej kasy od 17/18 drużyn w LL.
Zawodnik,który gra w PL ma dużo większą szansę na ZP.
To jest nieporównywalny prestiż tej ligi.
Co do LFC nic nie mam nie kibicuje im,ale moją sympatię mają od czasów Gerarda.
Anglia to najbardziej Arsenal,City i doszło Bringhton.
Chelsea,City,United,LFC,Arsenal,Totki, Newcastle,Bringhton.
Do tego Lester,które akurat ma słabsza formę,ale za to jest Brentford.
Co tu dużo mówić najlepsza liga na świecie i najbardziej prestiżową.
Uważam,że najlepsi zawodnicy będę tam szli i z przyczyn sportowych jak i finansowych.
Co do LFC to oni dalej będę topowym zespołem.
Potrzebują przebudowy pomocy bo straszny tartak i powrót do formy TAA i Robertsona.