1

@Gracjan1234 Gracjan Roztocki czy to ty?
Kiedy remix "kupy"?

1

@takisobiektos Mają młodych zawodników i wyszło im to na plus niż kupować dalej tartaki.
Wszystko możliwe w tym roku punktują aż miło.

3

@Lionel_Messi10 Wiem własnie Soule to od dawna wiedziałam od Barranechea jakoś od miesiąca.
Może Soule by powołał zamiast Garnacho skoro kontuzja?

Wiesz coś o Carbonim? Scaloni go powołał a w Interze gra chyba w drugiej drużynie i jakieś małe liczby minut w Serie A i LM.
W tej drugiej drużynie podobno spisuje się świetnie.

2

Juventus powoli się odradza.
Pomimo odjęcia 15 punktów uważam,że na spokojnie zagrają w przyszłym sezonie w pucharach Europejskich.
Gdyby Juve nie odjęli 15 punktów w tej chwili byli by na 2 miejscu w lidze.

Postawili tak jak Barcelona na młodych ze szkołki Mirreti,Fagioli,Soule czy teraz od niedawna na Barranechea.
Czyli wychodzi na to,że jeżeli jakiś klub ma kryzys to jednak młodziaki dają radę.
Obstawiam,że jakby Juve miało hajsu jak lodu to może jeden z tych dzieciaków wogole by zadebiutował.

0

@Medium 2 lata temu się z niego śmiali,że wybrał niby słabszy Arsenal od Atletico.
Gdzie jest Atleti? Gdzie Arsenal?
Arsenal jest najlepsza drużyna na świecie obok Napoli i City a Atletico kopie się po czole.
Przyszły sezon? Może pierwsza LM w historii. Jeżeli nie Barca to życzę tego Arsenalowi.

1

@P33ck Nic nie mają.Chodziło mi o to,że nie kieruje się rankingiem.
LL jest drugą w rankingu a wiadome,że nie jest obecnie Top2 tylko Top4.
Takie porównanie.

0

@Aneurysm Jak nie prawda jak grafika była,lata temu.

0

@Mixtape Liga Hiszpańska to obecnie może jest czwartą pod względem mocy (obecnie) i nie kieruje się rankingiem.
Zapytacie dlaczego?
Brazylia jest pierwsza niby najlepsza w takim razie a Argentynie póki co w ostatnich 2 latach nie dorasta.

7

@Virusk3 Nawet do Franco nie trzeba wracać a te LM obronione?
Ta 2017 chyba bez zarzutu a 2016 i 18 ogromne błędy sędziowskie.

0

@Encore Matias Soule z Juventusu.
2003 rocznik wczoraj debiutancki gol

0

@Danqoo Real kiedyś dostał od Bayernu jakoś 7:2 chyba lata temu.
Więc Seven Madrid.

2

@J4no Czas się cieszyć,tyle lat pecha,oby jeszcze fart przyszedł w lidze mistrzów od przyszłego sezonu.

5

Takie wielkie G grać i wygrywać.
No cóż lata pięknej gry i porażek przeszły do lamusa.
Nie raz graliśmy dużo lepiej (lepszy styl) a były porażki.
Możemy się w końcu poczuć jak Madryt,kiedy grał gówniane a wygrywał.
Xavinieta leci dalej i oby z paktem! +Ośmiornica na bramce.

2

Brawooo! Tyła lat pecha teraz to my mamy tego fata!
Tak jest!
Gra mega ujowa ale wygrana!

3

Brawooo i tak fart jest nam winny jeszcze 7 lat!
Dawaj Xavi pakt na LM od przyszlego sezonu!

0

To może jednak odpalę Fifę, bo mnie wkur już brało.
Doszedł przelew! Jeee

4

Raphinia 18g/a w tym sezonie.
Brawo Rapha!

4

Gavi to kocha ta Barcelonę!
Dla mnie ten chłopak to młody Puyol.
Być może w przyszłości nasz kapitan!
Takich zawodników potrzeba w Barcelonie!

0

@Gall Ogólnie to ja dzisiaj starałam się bronić Garnacho jak o to chodzi.
Większość pisze,że kontuzja za śmiech z Pedriego.
To dzieciak i zapewne zrobił to na złość Barcelonie.

1

@takisobiektos Odbija się od City?
Jest lepszy od każdego Barcelońskiego napastnika prócz Lewego.
10g i 3a na 1500 min.
Kto na tyle ma u nas? Może Raphinia tylko i to pewnie ma więcej minut.

0

@Gall Garnacho to zrobił akurat na złosc,ale to dzieciak jest,więc można zrozumieć.

0

@Rust_Cohle aś ty dowciapny jest

0

@hayek Akurat o gwałtach to nie slyszałam o nikim poza Brazolami.

0

@tristan87 Mnie to akurat wkurzył wtedy a jak chce to niech wybierze sobie Hiszpanię.

0

@Kettger Kibice? Nie wiem co by było,jeżeli degradacja to by zostali a rozwiązanie to nie wiem.

Real wtedy na pewno wział by Pedriego,Gaviego,Araujo. Takie dziki za darmoszke.

0

@Emhyr Kontuzja jako karma?
Przecież on nie smiał się z kontuzji Pedriego.

Nie przepadam za nim po tej cieszynie,ale szkoda chłopaka bo prawdopodobnie debiut by miał za 2 tyg w repce.

0

Co to za kontuzję ma Garnacho?

Czyżby brak powołania do Argentyny?.

1

@Kettger Taka prawda.
Anglia,Włochy tam nie muszą się martwić bo mają potęgi Inter,Juventus,Milan,Napoli,Atalanta,Roma,Lazio
Angli nawet nie wymieniam bo tam do 10 miejsca to są czołowe drużyny.

Dlatego gwiazda nigdy Bundesligi nie wybierze bo tam nie ma za dużej rywalizacji a co za tym idzie trudno o ZP.
Jak by Barca tak upadła całkowicie to Real miał by problem o najlepszych zawodników bo od razu status ligi by spadł bo tak na dobrą sprawę to jest jeszcze Atleti z takich czołowych i Villareal (drużyna na LE).
Sevilla i Valencia rokują na spadkowiczy.

1

@Tom_Tom Tylko ja sam Real będzie mocny w LL to piłkarze nie będę chcieli przychodzić do Hiszpanii.
Myślisz,że dlaczego w Niemczech gwiazdy nie chcą grać?
Bo liga nie jest konkurencyjna i nie wiem co byś nie robił to i tak ZP nie dostaniesz.
Jak Sevilla i Valencia spadnie to również atrakcyjność ligi bo to jednak są marki.

0

@agaFCB Jaka karma? On nie smiał się z kontuzji Pedriego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?