2

Messi odszedł z Barcy,aby wygrać 3 puchary z repka i wraca jako król świata

2

@AFA90 Dodajmy jeszcze,że broni w Aston.
Znacznie trudniej ma niż Taki Stegen,Courtois,Allison i reszta.

2

@Medium Ja wierzę i moja wiara mnie nigdy nie zgubi.

2

@Medium Dusza to jest świadomość i my nią jesteśmy.

1

@GdefnyMU Dlatego zabiegają o niego największe potęgi jak Moniachium.

1

@P33ck Normalne komentarze piszę.
Głównie o Argentynie,Messim i Barcelonie.
Nie piszę jakiś wymyślnych tekstów o złomach i inne bajeczki.

1

@P33ck Zwykle celnie pisze.
Pewnie bijesz do Argentyny.

1

@Herato Sorry mój błąd.
Niemcy też słabo obsadzeni, kiedyś Basti,Lahm,Lukas i reszta kozaków.

1

@Mroziu Myślałam,że o Hiszpanii pisze.

5

@AFA90 Francja nie istniała do 80min.Wystarczylo,aby Nicolas wybił w trybuny.
Najważniejsze było zwycięstwo co nie zmienia faktu,że Argentyna ogromnie przeważał w meczu z Francją.

1

@Herato Wtedy praktycznie większość zawodników była z Barcy.
Nie wiem czy ktokolwiek oprócz Gaviego i Pedriego zalapał by się do tamtej repki.
Może Balde

3

@Tom0VeB Co się pultacie o Argentynę.
Nie podoba się to nie komentować i po problemie.

3

@Lionel_Messi10 Masz gdzieś tłumaczenie na angielski ? :D
Oni tam kochają futbolu.
Argentyna na zawsze w sercu!

1

@maroon tak nie lubisz Messiego?

1

@takisobiektos Kolega niżej wytłumaczył.
Jak był Messi to poziom LL był dużo wyższy teraz LL to katastrofa

5

@Gaz Messi jak ma zgrany zespół (Argentyna) to daje to co najlepsze.
Tam ma pomoc i może skupić się na własnych atutach.

Widać gdzie jest Barca bez LIO.
Nawet z grupy wyjść nie potrafi.
Messi dla każdej drużyny byłby dodatnim pierwiastkiem.

2

@GodGaveMeStyle Araujo i reszta drużyny się nie zna w takim razie.
Trzeba słuchać La bambowych ekspertów.


1

Argentyna będzie pierwsza w rankingu FIFA, druga Francja to zrozumiałe,ale Włosi dosyć nisko jak na ME.

1

@agaFCB Nawet bym nie chciała takiego porównania do osoby co liże zadek bajkopisarzowi z larambli.
Co powie Rust tak ma być.
Słychać wycie?
Argentyna MŚ!
Znakomicie!

1

@Lionel_Messi10 Ładnie ich tam orasz :D
Słychać wycie?
Znakomicie! :D

3

@Rust_Cohle Flopinnho Nunezinho się odezwał.
Słychać wycie?
Znakomicie!

1

@cris2706 Były tańce,hulańce czy samba.
Śmiać się chce jaki jest ból o Puuuu Martineza.
Dalej Argentyna!
Naprzód!

1

@agaFCB Nieee,uwielbiam Argentynę!
Radość,Pasja i bycie kibicem Albicelestes jest piękne!

2

@Luciano99 Kupiłes sobie już ten mózg?
Czy dalej myślisz...

2

Rodrigo De Paul auuu
Mistrz Świata i chłopak Tini Stoessel.
Vamos Dibu!
Vamos De Paul!
Vamos Otamendi!
Vamos Paredes!

4

@HighestInTheRoom Smuteczek bo chłopaki cieszą się po zwycięstwie.
Ale jak wy już ciągnięcie jakieś śmieciowe wątki o złomie to trzeba się śmiać.
Ha ha ha

1

@Lionel_Messi10 Pulsic się zna :D

6

@Firestone Ameryka Południowa to radość nie to co smutna Polska.

0

Komentarz usunięty

6

@Kapitan hawk Copa Farmerika mówili.
Hah
ARGENTYNA ZLAŁA mistrzów Copa,Mistrzów Europy i Mistrzów świata!
Niech dalej szczekają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?