5

Śmiali się z nas w 2019 a sami dostali wpierdziel.
Oliwa sprawiedliwa

1

Haaland zawiodł totalnie w dwumeczu.
Brawo City

1

@Lionel_Messi10 Lautaro to znakomity zawodnik.
Życzę mu w przyszłości ZP bo potencjał na to zdecydowanie ma a chłopak wciąż młody

1

BartuśJD przeszedł Gothica 2 w 24 min.
Gra dzieciństwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle United było lepsze od Barcy w dwumeczu i ja nie mam z tym problemu.
Jak na pierwszy sezon i kontuzje to znakomicie się odnalazł Erick.

Arteta 2 poprzednie w kratkę ten wyśmienity,ale Eric ustawił sobie wysoko poprzeczkę jak na pierwszy sezon.

1

@Encore United za 3/4 lata przy Ericku może podnieść LM.
Pierwszy sezon a ich gra wygląda dobrze.

2

@Encore Eric to będzie wybitny trener już pokazywał to w Ajaxie.

0

@Rust_Cohle Widzisz! Jedni siedzą w Buenos Aires na wakacjach a ty biedaczku w klawiaturę stukasz ze swoim przełożonym Lucjanem.

8

Szkoda,że Arsenal zaprzepascił przewagę jakiś czas temu.
Byłby duże szanse na mistrza.
Dzisiejsza porażka/remis to już będzie mistrzostwo City.
Tak czy siak znakomity sezon Kanonierów.

1

@Lionel_Messi10 Stary rap najlepszy.
Quebo i reszta to kojarzą mi się bardziej z małolatami (grono odbiorców).

5

@Rust_Cohle Śmieszne są twoje zaczepki.
Nie przewyzszył i zapewne nigdy do tego nie dojdzie.

33

"Dojrzewanie to zaakceptowanie,że Camavinga przewyższył Inieste"

Na FB dzisiaj już nic głupszego nie przeczytam.

Porównanie jednego z najlepszych w historii pomocników do chłopaka,który był rezerwą w zeszłym sezonie a obecnie jest LO.

4

@Comentateiro Barca miała problem w tamtym roku z Benfica,więc mnie nie boli,że to oni są w półfinale a na 70% w finale. Byliśmy z nimi w grupie i dostaliśmy.
Zresztą Inter z meczu na mecz lepiej wygląda.
Znając życie to Barca by dostała od Benfici.

8

Inter wygląda dużo lepiej niż wtedy co grał z Barcą.

1

@Patriskos Jako on pewnie pójdzie na ochronkę i bd sobie spokojnie w celi siedział.
Dożywocie to za mało dla takiego kąta a matka też na dożywocie powinna iść

2

@MesQueUnClub_87 Dokładnie.
Jest tyle opcji,dla mnie tej kobiety nie można nazwać matką.
Prawdziwa matka oddała by życie dla swojego dziecka.

1

@gumaz Jako kobieta nie rozumiem jego matki.
Jak ona mogła dopuścić aby ojczym tak znęcał się nad jej synkiem!
Szkoda,że opieki nad chłopczykiem nie miał biologiczny ojciec,to dziecko dzisiaj by było całe i zdrowe.

Niestety każda kobieta ma przewagę nad mężczyzną w sprawowaniu opieki nad dzieckiem a powinno być jednakowo.

3

Kolejna bramka Alejo Veliza dla Rosario.
To już 6 trafienie 19-latka.
Na MŚ U20 może być cennym punktem układanki.
@AFA90 @Lionel_Messi10

4

@Luciano99 Ale ty farmazony piszesz.
Chyba za mocno ten mefedron uderza Ci do głowy.

1

Lukaku ładny strzał.
Lauti ładna asysta.

1

@Lionel_Messi10 Jeżeli Alexis trafi do nich to życzę sukcesów :D
Uwielbiam Kevina ;)

2

@tristan87 busi to genetycznie taka drobinka,jak by pakował to pewnie góra barczysty a nóżki jak u bociana/patyczaka.

1

@P33ck Liverpool ma słaba pomoc to trzeba przyznać.
Sama się dziwiłam,że nie kupili nikogo nowego i wartościowego.

1

@Lionel_Messi10 Tylko ciekawe czy Niemiec zostanie bo LFC ostatnio słabiej.
Możliwe,iż potrzeba nowej krwi w zespole.
Chyba tylko Sir prowadził tak długo United i cały czas byli na Topie.

2

@Lionel_Messi10 Zobaczyła bym go tam w sumie... Tylko mam nadzieję,że LFC będzie już Topem cały czas bo Alexis to jeden z moich ulubionych zawodników.

2

@nuevojugador Dobrze,że przeprosił.
Po jakiego grzyba ma plamić swoje nazwisko.

2

Ciekawe gdzie Alexis Mac Allister zagra od przyszłego sezonu.
Ewentualnie mógłby zostać jak by Bringhton budowało potęgę jak Newcastle.

11

Leo Messi pełna kulturka.
Brawo Leosiu.

2

@Lionel_Messi10 Jak dalej będzie się rozwijał to być może lepszy klub a co za tym idzie debiut w Argentynie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?