Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Poro6niec trzeba było wpuszczać imigrantów to i w Polsce były by małe Sane czy Gnabry.
1
@Deviler Możliwe,że będzie pierwszym wyborem,ale ten sezon Buendia miał słaby według mnie i życzę mu lepszego w przyszłym.
Zresztą dużo zależy jak się zaaklimatyzuje Marco i on chyba jest podatny na kontuzje.
To bardziej życzeniowe słowa były bo w Norwich miał 32g/a tylko to było Championschip i chciała bym,aby odpalił w PL.
0
@KlonaZepan Dopiero po kontuzji wrociła musi się rozegrać.
Ja czuję,że co najmniej będzie półfinał.
Ona uwielbia te korty i jest zmotywowana do zwycięstwa i niech tak się stanie.
1
@KlonaZepan Niech siedzi na ławie jako zmiennik Buendi.
Co on by miał szukać w PSG? Chyba rezerwą to nie zawodnik na pierwszy skład dla klubów z górnej półki.
To raczej zawodnik jak do Villareal,Aston itp.
1
@wasacz Zapewne z meczu na mecz będzie lepiej.
Dopiero co powrót po kontuzji i musi wejść na obroty.
1
@Encore Alexis ma potencjał na bycie jednym z najlepszych pomocników.
Ogólnie chciałam go u Pepa jak Gundo ma odejść ale w LFC powinien mieć spokojnie pierwszy skład z buta.
0
@KlonaZepan Nie no co ty mówisz są panie które trzymają formę jak Iga,Sabalenka czy Jabeur.
Dawniej Halep,Serena,Henin,Sharapova,Clijster.
U panów również zdarzają się przypadki jak Danił,ale masz rację co do tego,że jest przepaść w poziomach.
0
@takisobiektos Czy ty kiedykolwiek wypowiedziałes się dobrze o jakim Argentyńczyk.
Same flopy póki co
1
@Cotutajsiedzieje Dlaczego flopem?
Lautaro jest mobilny i umnie pograć technicznie.
Ogólnie to napastnicy z Argentyny zazwyczaj są bardzo mobilni
Alvarez,Aguero,Dybała czy Lauti.
Kogo kojarzę takiego ociężałego to Pratto jak go pamiętam z tych śmiesznych powołań.
0
@Encore Lautaro raczej zostanie w Interze.
Jeżeli machnał by LM to wtedy na 99 procent by został.
0
@Tabaluga37 Póki co tak,ale za jakieś 50 lat to może się okazać,że LL nic nie będzie znaczyła w porównaniu z PL jak dalej będzie taka różnica w pieniądzach.
0
@Luciano99 gdzie napisałam bogatszą? Dłuższą historię tak napisałam.
0
@Benz Musiala to cule,więc wybrał by Barcę chyba,że hajsem go urobicie
0
@MESSIah16 Co by miał szukać Wiking w Hiszpanii?
Gra w najlepszej lidze na świecie i drużynie.
8
@MESSIah16 Ogólnie śmieszne jest jeszcze jak mówią,że to klub bez historii.
A został założony w 1880 roku i ma dłuższą historię o 22 lata.
1
@MesQueUnClub_87 Dzięki już wyjasniłam z nimi
1
@J4no Już napisałam i zwrócili kasę (do 30 dni)
0
@KlonaZepan Nie bo od zawsze miałam na 4 osoby wykupione a brat i siostra tylko używali więc 3 nas wychodziła.
Zresztą po zmianie miało być 10 zł to by wychodziło 80 a skąd drugie 60 się wzieło?
0
@KlonaZepan Ale miało być 10 zł za osobę dodatkowa to skąd 60?
Czyli powinno być 80 a skąd im się wzieło 60 zł.
Wyszło mnie 120 to ja w takim razie wolę sobie Disney albo Prime'a kupić.
0
@Gwyn To z jakiego powodu?
Wiem,ze podobno wprowadzili jakaś zmianę,że się dopłaca i chce wiedzieć bo tak to to mi 120zł policzyli.
0
Wczoraj musiałam włączyć od nowa pakiet Netflixa za 60 zł a dzisiaj patrzę i znowu pobrało mi drugi raz 60zł.
Dodam,że mam konto z siostrą i bratem.
To przez to,że brat się zalogował w innym miejscu?
0
@VegetaPolska Balde ma chyba 7 asyst.
Na bokach powinno się mieć asysty.
1
@Danny Gaucho IO to bym zaliczyła do seniorskiej.
2
Dzisiaj prawdopodobnie pożegnanie Alexisa z Brighton.
No to Buonanotte wskakuj w buty starszego kolegi.
Co do Enzo to żałuję,że nie został z Otamendim do końca sezonu i teraz na spokojnie mógłby sobie wybrać klub.
@AFA90 @Lionel_Messi10
5
@MESSIah16 On hejtuje Messiego na każdym kroku.
Messi wykrecił ponad 40g/a w samym PSG bez repki,gdzie wyśmienite liczby ma.
Ale tak nie zasluzył na ZP bo MŚ to tylko 7 meczy,ale LM to 13 i już tak.
2
@MesQueUnClub96 Jak Lewandowski zakończy karierę dodaj.
1
@Messibestplayerintheworld Dlatego raczej tak nie będzie.
Ale postawa taka jak Alvareza dała by mu spokojnie Top3 w przypadku zwycięstwa w LM.
Jednak ja się cieszę,że Julek odpalił bo z pewnością jego występy przyczyniły się do tego,że Pep mu zaufał i zagwarantował trochę więcej minut niż tylko zmiennik Erlinga.
5
@MESSIah16 Oni są na niego wkurzeni,że zabrał im MŚ.
Niech wraca do Barcelony.
5
@FCB_dimiC Tak jak twoja "kompromitująca Barca"?
Jak wygrał by LM i MŚ (w takim stylu jak Alvarez) to jak najbardziej powinien być brany pod uwagę.
Ale Mundial słabiutki miał.
2
Lautaro 37g/a w Interze.
Gdyby zagrał Mundial na poziomie Juliana i wygrał LM miałby szansę na top3 ZP.
(Uważam,że i tak LIO zgarnie balona bo ma ponad 40g/a w PSG).