Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DawidekFCB Kupujesz czy cyfrowe?
Mam kilka gierek tyle co sprawdziłam a tylko w Fifę pograłam,trylogię i na samym początku Horizona.
Podobno RdR jest fajne.
Jakoś nigdy nie mam czasu a jak mam to mi się nie chce grać.
Kupiłam sb Nintendo i Fifę męcze,ale grafika to niebo a ziemię ( wiadome,że dla PS5 ).
1
Co ciekawego jest do grania na PS5?
Chyba z pół roku nie grałam oprócz pojedynczych dni raz na x czasu.
1
Real powinien zmienić barwy na brązowe.
Idealna solidarność.
0
Komentarz usunięty
1
@BorzyKrzys ZP
Statystyki klubowe ma znakomite,ale na Mundialu słabo się pokazał.
1
Lautaro kocurze!
Siadł by w Barcy ładnie.
37g/a w piłce klubowej.
Gdyby siadł mu Mundial jak Julianowi to byłby obok LIO faworytem.
0
@FCB_dimiC Miło posłuchac eksperta rodem z Polskiej elity!
0
@FCB_dimiC Później płacze,że w LM pełne gacie.
Przyczepiłes się jak rzep psiego ogona.
0
No chyba śmiechne jak Roberto będzie kapitanem.
Ter Stegen albo Araujo.
2
Już wolę Albę na rezerwie niż Alonso.
Jeszcze Roberto niech odejdzie.
3
@Benz Większość tych sędziów w Hiszpanii to nie byli fani Madrytu?
Dla mnie bomba potrzeba ludzi takich jak Marciniak czyli praktycznie bezbłędnych i bezstronnych.
1
@AFA90 Noii super.
Młodemu na wakacje muszę kupić komplet Argentyny z adidasa.
Piękne są te stroje :-)
1
@FCB_dimiC To jest moje zdanie i tyle.
Jakiś problem?
1
@Rust_Cohle Nie uważam tak.
Dałam 5 procent,aby się nie czepiali.
Dla mnie Leo Messi jest dalej numer 1 nawet w tym wieku.
41 g/a w PSG,gdzie ma wywalone na tą drużynę to i tak dobry wynik.
Wystarczy spojrzeć jak Messi gra w Argentynie (nawet na towarzyskich) zasuwa,aż miło.
Jak będzie słabszy to wtedy przyznam,że jest od niego lepszy zawodnik i LIO schodzi z tronu,ale póki co bronią go liczby czy kluczowe podania i rozgrywanie plus najwyższe oceny na sofa.
To,że Messi wali ponad 50g/a w sezonie i uważa się,iż to mało to już kogoś problem. Argentyńczyk zawiesił sobie poprzeczkę 2x wyższa od pozostałych zawodników,więc te 50g/a czy tam ciut więcej jeżeli policzymy Mundial i mecze towarzyskie jest dla większości tylko wynikiem w miarę jak na Leo.
1
@Encore Di Maria 15g/a a rozegrał ponad 2000 min.
Jak najbardziej niech wpada w Juven dobrze sobie radzi.
2
@Klejnot_Nilu Ten emeryt Messi jest lepszy od 95% zawodników.
4
@ToWinaSedziego Vini to jest zawodowy piłkarz.
Ponadto on sam prowokuje np: te wczorejsze 2 palce.
Ja pisząc o Argentynie nikogo nie prowokuje bo oznaczam tylko osoby,które to interesuje.
Nie zaczepiam.
Chodzi mi o to,że jak by nie zaczepiał to nie było by takiej nagonki na niego.
3
@Rust_Cohle twoi koledzy zgłaszali.
Ty pierdniesz oni lecą.
3
@Medium chodzi mi o głupie zaczepki waszego kółka wzajemnej adoracji.
2
@Janas11224 Nie kija w dupie,tylko jak ktoś powtarza się po 100 razy to już to nudne i nie chce się tego słuchać.
Dopiero jak ty się "pultałeś" do gościa co pisał o twoim samochodzie dla beki.
14
@Medium Jak głupio zaczepiacie po raz n-ty to nie mój problem.
Ja jakoś nie zaczepiam i nie piszę żartów rodem z podstawówki, więc nie siedzę na banach.
Ciężko to zrozumieć,że część społeczności nie bedzie wam przyklaskiwało?
Mozecie sobie żartować w swoim kółku wzajemnej adoracji tam znajdziecie fame.
5
@Rust_Cohle Nie miał by problemów,gdyby od początku to zlewał jak Dani Alves. Sam sobie jest winny.
Przez Ciebie ile osób było na banie?
No własnie,więc nie na miejscu ten tekst.
6
Śmieszny jest ten Vini z rasizmem.
Niech odchodzi jak się mu nie podoba w Hiszpanii.
Neymar czy masa innych zawodników nie mieli takich problemów,albo to poprostu zalewali.
1
@AFA90 Rodrigo po mundialu świetna forma.
3
@P33ck Co w zwiazku z tym? Ile osób pisało źle "Malcom" jak grał w Barcy?
Masa i jakoś nikt nie miał większych pretensji.
3
@P33ck literówka się zrobiła i wielkie zamieszanie xd.
Chcesz wiedzieć ? Tak Brighton kibicuje odkąd Alexis gra u nich i co kogo to obchodzi.
3
@takisobiektos Odezwał się pan kierownik i trener w jednym xd
Kto nie umie trzymać nerwów na wodzy?
Zaczepiasz go i jeszcze masz pretensje.
Śmieszny jesteś!
Po co komentujesz jego post,jak Ci nie pasi?
Boli Argentyna bo na każdym kroku ich przywołujesz.
2
@Lionel_Messi10 Ale ich bolą Albicelestes.
Śmieszne jest to,że zarzucają Tobie kibicowanie kilku drużyną a sami mają po kilka.
Zresztą ja również wspieram Aston i Brighton.
Aston nie jestem kibicem,ale wspieram ich bo super jak nowa drużyna awansuje do pucharów a ponadto jest tam Dibu,którego bardzo lubię.
6
@takisobiektos Tak jak ty.
5
Ferrari w pierwszej rundzie miał skończyć Błońskiego.
Wątpię,że kiedyś będzie miał pas.