La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2698 Culés

19

Vamooos Brighton!!❤️



@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @MrPGG @mekston

konto usunięte

3

@Lionel_Messi10 Od kiedy kibicujesz Brighton?

konto usunięte

6

@MesQueUnClub96 Od minuty.

24

@MesQueUnClub96 Od kiedy gra tam jego rodak Mac Allister

5

@MesQueUnClub96 Od zawsze, jeden z moich ulubionych klubów z Anglii, to samo Arsenal, City czy Aston.

@Luciano99 Lubie ich styl gry, zawsze grają ofensywnie, jakbyś zauważył to nienawidze klubów które się bunkruja na własnej połowie i liczą na kontry.

4

@MesQueUnClub96 On kibicuje 30 klubom:D

6

@takisobiektos Tak jak ty.

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 Milanowi, ale ty znasz tylko slowo madryciak; i pomoc musiałeś wezwać w postaci @Sysia11 xD. Potrafisz okreslić? Chłopie kibicujesz 30 klubom i piszesz ze potrafisz określić xD

2

@Lionel_Messi10 Ale ich bolą Albicelestes.
Śmieszne jest to,że zarzucają Tobie kibicowanie kilku drużyną a sami mają po kilka.
Zresztą ja również wspieram Aston i Brighton.
Aston nie jestem kibicem,ale wspieram ich bo super jak nowa drużyna awansuje do pucharów a ponadto jest tam Dibu,którego bardzo lubię.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

6

@Lionel_Messi10 @takisobiektos
Byłem tu przed gorącą xD

5

@takisobiektos Napisałem to luźno bo jesteś ślepy i nie umiesz zobaczyć że oznaczyłem w swoim pierwszym poście Sysie, a jak jesteś ślepy to okulary sobie kup. Tyle.

@HighestInTheRoom Luz haha, widzę że się grzeją jak czajnik co niektórzy, ale luz niech się prują dalej. ;D

3

@takisobiektos Odezwał się pan kierownik i trener w jednym xd
Kto nie umie trzymać nerwów na wodzy?
Zaczepiasz go i jeszcze masz pretensje.
Śmieszny jesteś!
Po co komentujesz jego post,jak Ci nie pasi?
Boli Argentyna bo na każdym kroku ich przywołujesz.

4

@Sysia11 Proste że go boli że Argentyna jest Mistrzem Świata, co mój post to pisze o Argentyńczykach, ja nie ukrywam nic na tej stronie, wale z mostu i tak UWIELBIAM wszystkich Argentyńczyków i guzik to kogos interesuje komu kibicuje tyle w temacie.

Komentarz usunięty

konto usunięte

6

@Sysia11 Nie, żebym się wtrącał, ale Ty nawet poprawnie nazwy klubu nie umiesz napisać xD

3

@P33ck literówka się zrobiła i wielkie zamieszanie xd.
Chcesz wiedzieć ? Tak Brighton kibicuje odkąd Alexis gra u nich i co kogo to obchodzi.

4

@P33ck "Bringhton" wiesz o co chodzi mordo :P

@Sysia11 Kibicujesz drużynie tylko dlatego, że tam dwóch Argentyńczyków?
To znaczy, że jesteś ich kibicem a nie tego klubu xD

4

@P33ck @HighestInTheRoom literowke zrobiła a tu już spina haha.

konto usunięte

3

@Sysia11 Nie literówka, bo już kiedyś też tak pisałaś. Mnie nie obchodzi komu kibicujesz, zwróciłem uwagę tylko na złą pisownię, bo już nie pierwszy raz robisz ten błąd

2

@Lionel_Messi10 Gdzie tu widzisz spine w ich postach xD

3

@P33ck Co w zwiazku z tym? Ile osób pisało źle "Malcom" jak grał w Barcy?
Masa i jakoś nikt nie miał większych pretensji.

konto usunięte

2

@Sysia11 No to też jak mogę to zwracam uwagę na Malcolmów, Langletów czy Frankie de Jongów. Po prostu razi po oczach, tyle

2

@P33ck Literówke zrobiła, każdemu się może zdarzyć ale tutaj jak zwykle spina, żeby tylko się kogoś przyczepić.

@takisobiektos Mnie to ogólnie śmieszy że ktoś się czepia o literowke, każdemu to się może zdarzyć, ja nigdy nikogo nie poprawiam bo mam w to wbite i nie będę się ludzi czepiał za literówki, nie róbcie już jaj.

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 Przez 10 minut jej nie zauważyła?

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 Ale ja nie robię spiny, tylko poprawiłem i tyle :P

2

@MesQueUnClub96 Nie zauważyła, z czymś masz jeszcze problem? Takisobiektosiek też nie zauważył że w pierwszym poście oznaczyłem Sysie i nie robiłeś problemu z tym, więc o co Ci chłopie chodzi?

@P33ck Luzik, nie było tematu.

konto usunięte

3

@Lionel_Messi10
Z Ciekawosci jak Macalister przejdzie do LFC to bedziesz im kibicował?

3

@MarioVeB! Nie, będę oglądał ich mecze ale będę kibicował tylko Alexisowi. ;-)

konto usunięte

4

@Lionel_Messi10 troche to głupie nie uważasz? jak mozna kibicowac samemu zawodnikowi bez wpływu na drużyne?

2

@MarioVeB! Nie jest głupie, po prostu kibicuje danemu zawodnikowi wtedy a nie drużynie. ;-)

konto usunięte

0

Komentarz usunięty

1

@Tollusiek Dokladnie, ale nie psuj im zabawy. ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?