- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2028 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2028 Culés
8
Do Barcy na dwa sezony
0
@Encore tak, więcej emerytów
18
@KlonaZepan Przeciez Barcelona ma jedna z najmłodszych kadr w la lidze.
0
@Encore Idealny będzie do klubu seniora, obok Lewandowskiego, Neymara, Alby i Messiego. Trzeba się jeszcze upewnić że Pikej zmieni zdanie, a Busquets jednak przedłuży.
2
@Klejnot_Nilu Ten emeryt Messi jest lepszy od 95% zawodników.
1
@Encore Di Maria 15g/a a rozegrał ponad 2000 min.
Jak najbardziej niech wpada w Juven dobrze sobie radzi.
0
@Sysia11, lubie kiedy eksperci się wypowiadają, dziękuje za te wypowiedz
0
@Sysia11 czyli uważasz, że aż 5% aktywnych zawodników jest lepszych od Messiego?
No pięknie
1
@Rust_Cohle Nie uważam tak.
Dałam 5 procent,aby się nie czepiali.
Dla mnie Leo Messi jest dalej numer 1 nawet w tym wieku.
41 g/a w PSG,gdzie ma wywalone na tą drużynę to i tak dobry wynik.
Wystarczy spojrzeć jak Messi gra w Argentynie (nawet na towarzyskich) zasuwa,aż miło.
Jak będzie słabszy to wtedy przyznam,że jest od niego lepszy zawodnik i LIO schodzi z tronu,ale póki co bronią go liczby czy kluczowe podania i rozgrywanie plus najwyższe oceny na sofa.
To,że Messi wali ponad 50g/a w sezonie i uważa się,iż to mało to już kogoś problem. Argentyńczyk zawiesił sobie poprzeczkę 2x wyższa od pozostałych zawodników,więc te 50g/a czy tam ciut więcej jeżeli policzymy Mundial i mecze towarzyskie jest dla większości tylko wynikiem w miarę jak na Leo.
1
@FCB_dimiC To jest moje zdanie i tyle.
Jakiś problem?
0
@Sysia11, oczywiście, że nie :)
0
@Encore przy obecnych naszych skrzydłowych to by był strzał w 10. Lewa strona u nas tak kuleje, że głowa boli.