0

@FcPortoFan1999 Ja to się zastanawiam czy on z 30 nie wygra hah no ale myślę,że pojawia się młodzi tenisiści,którzy również będę mieć taki talent jak to Djoko,Rafa i Roger.

0

@Medium No chyba,że pojawi się kolejny dzieciak z takim talentem.
Nigdy nie ma jednej osoby tak jak był Federer pojawił się Nadal a później Djoko.
Chyba,że ten młody Włoch wejdzie na wyższe obroty.

0

Carlitos 20 lat i taka gra.
Może być kimś jak Nole,Federer czy Nadal.
Ciekawe kiedy wyjdzie kolejny dzieciak bo wyjdzie prędzej czy później,który będzie również taki znakomity i nada rywalizacji.

Jak go kontuzje ominą to ma potencjał na 20 szlemów, no chyba,że się ktoś pojawi i nie zdominuje tenisa a pewnie ktoś się pojawi tak jak on.

0

@VegetaPolska Znajdź żonę z bogatego kraju i na start zostaniesz milionerem.

0

@bartas97 Izrael na ME jest a gdzie oni w Europie?
Wszystko jest możliwe.
Powiedziałbys,że Mundial będzie w Katarze i w grudniu w 2006r? Na pewno nie

0

Wcale mnie to nie zdziwi jak Arabskie kluby dołączał do LM i jeszcze będę je wygrywać.
Jak ma się kasę to można wszystko.
Ściągnął pół ligi w końcu.

1

@bartekvisca Jak będzie miał dobre liczby i będzie Leo Messim z Mundialu to nawet 2+1 sezon mógł by być.
On od niechcenia w PSG zrobił 41g/a

2

Mac Allister mój jeden z ulubionych zawodników na 99% w LFC.
Chociaż LFC jest mi obojętne to życzę Alexisowi sukcesów.

0

@FcPortoFan1999 To nie lepiej dla Igi?
Zresztą w sumie może i lepiej być w rytmie meczowym.

1

@FcPortoFan1999 oki dzięki,bo na sofie pisze,że za 7 min i myslałam,że nie będę miała na Eurosporcie.

0

@MESSIah16 Oni by musieli dać wolną rękę i budować tak jak Guardiola City.
Czasem im mniej gwiazdek tym zespół funkcjonuje lepiej.

0

@FcPortoFan1999 Iga o której wchodzi? Po Rune?

0

@partymaker Oby nie niech Djoko sobie wygra kalendarzowego na stare lata.

1

@FcPortoFan1999 Tak tak,chodziło mi o potencjał,że może być najlepszą na świecie i wygrać dużo WS.
Bo Iga tylko na trawiastych ma problem i musi je polubić a na twardych też jest znakomita.

Skromna dziewczyna z niej i pracowita,więc mam nadzieję,że nie będzie jak Osaka i nie skończy na laurach.

Zresztą widać,że jest spokojna i ułożona.


1

@DonCarletto Masa jest takich zawodników Ozil, Coutinho,Neymar czy Modric.
Jak się jest zawodowcem to raczej umiłowanie schodzi na drugi plan.
Pojawiają się pieniądze zresztą często tak bywa,że jeden klub chce a drugi nie więc wtedy to już tak się nie liczy.

0

@wasacz Bardziej bym powiedziała,że to Sabalenka będzie miała ciężej bo mączka to Igi ulubiona nawierzchnia i to z reguły Sabalenka prawie zawsze od Igi oklep dostaje na tej mączce.

0

@FcPortoFan1999 Ja mam taką nadzieję,szegolnie,że ta dziewczyna jest bardzo skromna i pracownia.
To może być materiał na giganta jak Williams czy Henin.

0

@Pewex Alphonso to nie był fan Barcy?
Teraz w sumie to i tak każdy idzie,gdzie kasę dają.
Chyba tylko w Hiszpanii się tak nienawidzą.
We Włoszech Pirlo,Ronaldo,Ibra i masa innych grała nawet w trzech gigantach

0

@FcPortoFan1999 Jak oglądasz zawodniczki to która ma największą szansę na Garossa?
Ja tylko Swiatek oglądam bo też czasu nie mam za bardzo.
Ostatnio Iga rowerek więc ciężko ocenić.
Jednak myślę,że ona na tej mączce to może być taki Nadal damski.

0

@FcPortoFan1999 Mi to obojętne niech wygra jeśli Djoko się nie uda,chociaż Tsitsipasa też lubię.

0

@Kidd Ale były MŚ gdzie był znakomity plus 41g/a dla PSG czyli ma podstawy do ZP.

0

@Kidd Tylko Messi ma 41g/a w sezonie klubowym,więc w jakim styczniu?
Póki co Erling zero goli w półfinałach i od kilku spotkań słabiej.
Ma znakomity liczby,ale Leo Messi również ma bardzo dobre liczby.

0

@FcPortoFan1999 Ruud póki co to same porażki w finałach WS.

5

Ładnie to LIO zrobił transfer do PSG miał mu dać MŚ jak Ronaldinho i Mbappe.

To kto chętny na transfer w 2025 przed Mundialem w 26.
CR7

1

dobrze,że LIO bazuje na technice i wizji to spokojnie może grać na najwyższym poziomie.
Ja coś czuję,że jeżeli LIO tutaj trafi to kanadyjkę będzie miał bardzo dobrą.

1

@LS Wolisz zawodników co mają statystyki 1/4 ?
Messi w PSG zrobił 41g/a od niechcenia.

1

@FcPortoFan1999 Ja mam nadzieję,że Iga wygra.
Na mączce nasza mistrzyni jest znakomita.

1

@AFA90 Dopóki nie będę zorganizowani to Mundialu nie powąchają.
Samba sambą,ale przychodzi lepszą drużyną i Brazylia odpada.

Zresztą oni nie mają tak ultramocnej kadry jak by się mogło wydawać.

Jest silna,ale to tyle.
Atak super obsadzony,ale pomoc to Casemiro i ten Z Newcastle,który również jest defensywnym.

Paqueta to zawodnik na miarę średniaka w Anglii
Środek obrony mocny,ale boki mnie nie przekonują.
Oczywiście bramkarze to Top.

0

@Jacu327 Plus 3 to wychodzi 33 mniej o 8.
Tak w lidze ma bardzo dobre statystyki.

0

@mindbender84 liczby na poziomie Messiego?
Od kiedy 30g/a to to samo co 41g/a?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?