0

@DonCarletto Bo mnie nie rusza,ale kara za prowokacje się należy.
Przynajmniej dymów nie będzie na stronie.

0

@Rust_Cohle A zgłosiłam? Xd

1

@bartas97 Oby tak było.
Wolałam City,ale za to jak lekceważą niektórzy Inter niech sprawia niespodziankę.

0

@Rust_Cohle To podchodzi po prowokacje wiesz?
Nie,że to mnie rusza ale tak dla jasności.


Obraza - za to można dostać bana.

0

@DonCarletto Nie nie rusza,mam takie prawo

0

@MesQueUnClub96 No ale bana za to,że wolę Argentynę?
Usunięcie posta rozumiem,ale nie bana.
Nie wspomnę ilo osób drwiło z Argentyny ( w bardzo nieładny sposób) i nawet postów nie posuwali.

1

@Rust_Cohle Zgłaszam jak żartujecie z mojej osoby. Nie rusza mnie to,ale mam do tego prawo skoro podchodzi to pod "drwienie"
Proste

1

@MesQueUnClub96 Masowa prowokacja za to,że wolę aby Argentyna wygrała?
30 % tu na stronie woli,aby Real wygrał.

0

@Rust_Cohle Nie mogę?
Ty mnie zgłosiłeś,albo ktoś z twojego grona za napisanie.
"Mam nadzieję,że Argentyna będzie pierwsza w grupie" xd

1

@Rust_Cohle Twój kolega co ma bujną wyobraźnię dodaje zdjęcie i mnie oznacza za to dostał bana.

0

@Rust_Cohle Tak odpisałam twojemu koledze tylko.
Czy kiedykolwiek zglosiłam Cię jak mnie nie zaczepiałes? Nie


1

@Rust_Cohle Skoro jest zaczepka to zgłaszam.

0

@MesQueUnClub96 Ja za napisanie,że kibicuje Argentynie a nie Polsce dostałam bana.
To za zaczepianie tym bardziej powinno być.

1

@MesQueUnClub96 Skoro dodaje jakieś zdjęcie i pisze,że to ja to mam prawo zgłosić.
Dla żartów bo lubię.

1

@Luciano99 Dopiero jakie ty brednie wymyślasz.
Historię rodem z podstawówki.

0

@Rust_Cohle Nie dodaje do ignorowanych bo i tak się wyświetla jest tylko zwinięte.
Czego nie rozumiesz? Kiedyś to tłumaczyłam.

Będzie zaczepka czy żarty to będę zgłaszała. Tak to mój czarny humor haha

0

@Rust_Cohle Comentateiro ostatnio Ci oranko zafundował.
Juz się nie produkuj tak bo Ci żyłka pęknie. Żyj tam w tej swojej bańce i jak nie chcesz banów wyłapywać to mnie omijaj.

Odpisałam tylko pod tym postem ze względu na to,że mnie wczoraj zaczepiłes a tak to omijam Cię szerokim łukiem i oby było to obopólne.

3

@talizmo Ja świętuje MŚ dla Argentyny a Messi super,że wygrał.

0

@pioz123 Najlepszy ich pomocnik to Alexis,który jeszcze nawet nie zadebiutował.

0

@Rust_Cohle Ja na Ciebie mam wywalone,ale lubię jak ktoś zyga i ma bana. Mogę też pożartować w taki sposób.

Ja mówię,że Ciebie inni użytkownicy już dawno wyjaśnili.

0

@konrad1661 Ale ja nie bije do tej sprawy tylko o zaczepianie mi chodzi.

Jest akcja to i reakcja to do zupełnie innej sytuacji biję,więc czytaj ze zrozumieniem


0

@mekston Po części się zgodzę,ale w półfinale ładnie zrobili Milan.

0

@DaPidejpi City nie wygrało pewnie z United a uważam,że Inter jest lepszy.
Co mi tam niech sobie zdobędę kolejna LM.

0

@Saviola88 Później w wywiadzie też mowił,że już w całym ciele miał skurcze.
Więc też Djoko się do tego przyczynił.

1

@Comentateiro Skoro Real wygrał wtedy ze znakomitym LFC to Inter tym bardziej może.
Inter pewnie awansował do finału.
Real miał dużo szczęścia a Inter bez szczęścia doszedł.

1

@Comentateiro Byłam za City,ale to pierniczenie,że zmiotą ich z planszy...
Aaa niech Inter zrobi sobie niespodziankę przynajmniej Zanetti i Lautaro będę happy.

0

@Rust_Cohle Po co zaczepiał?
Jest akcja to i reakcja. Proste

0

@FCB_dimiC Nie,ale Tobie mogę kupić skoro masz jedną parę.

1

@Rust_Cohle Mi wytykasz,że raz napisałam,iż Vini powinien to olać a sam wklejasz takie rzeczy xd.
Napiszesz czarny humor,może i mój był czarny. Xd
Jasne ja się nie raz zaoram,ale nie gram takiej super jak ty nieskazitelnej osoby.

Już Cię wielu zaorało.

2

@Comentateiro Zresztą Inter wcale nie musi się otwierać i grać ofensywnie.
City może mieć ciężko szczególnie,że obrona Interu jest mocno.
Pomoc Interu to Barella i Brozovic,więc dwóch doskonałych zawodników.
Ja daję 50 na 50.
To jest jeden mecz i Inter zepnie majtki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?