0

@Gaucho No własnie a w takim petrodolarowym klubie będzie siedział latami.
Pep ma taką samą miłosc do Barcy jak każdy piłkarz.

1

@mateusz33 Za takie słabe mecze.
Wszystkie finały słabiutko a z Realem Madryt również nic nie pokazał

0

@Kapiczek Po co on im jak Mbappe będzie.

0

Pep pewnie w tym City będzie siedział jeszcze kilka lat.
Nie dziwię się skoro ma arabskie pienadze i układa sobie wszystko jak chce.

Do Barcelony nigdy nie wróci.

0

@VENOMStyle Przynajmniej zagrał by lepiej niż tylko żółta kartka.
Każde spotkanie to powyżej 3 kluczowych podań a to już dużo lepsze spotkanie.

0

Gundogan nie przyjdzie teraz jak ma LM to będzie chciał ją bronić.
Można pomarzyć

1

W takim City to Messi mógłby sobie grać na napadzie pewnie więcej by zrobił od Erlinga z Realem i w finale niż tylko żółta kartka.

1

@LM10GOAT Sytuację bramkowe Inter ma 2 x więcej.

13

@Conradxc Co Erling pokazał w półfinale i finale?

0

Dobrze,że Erling bez goli w półfinale i finale plus puchar FA.
Oby to zaważyło na ZP dla Pana Leo.

0

@talizmo Tylko,że słabiutko polfinał i finał.
Może zaważyć.

0

@Firestone Nawet nie żartuj Ferguson bardziej utytułowany póki co.

2

Haaland słabo połfinał,finał i w pucharze FA.
Oby Leo ZP w takim razie.

6

City z Realem w finale by przegrało.
Jacy oni przestraszeni są i to przed Interem a co dopiero Królewskimi.

0

@LionelM95 Nie pokazał nic w półfinale ani finale,więc Leo

0

@FcPortoFan1999 Myślę,że go poprawi dopiero co 22 jej wybiło.
Ale jest ogromnym kotem.

0

Iga dołoży celność w serwisie plus grę przy siatce i naprawdę będzie ciężko ją pokonać.
Jak to dzisiaj komentator powiedział Djokovic w spódnicy.

Liczę,że jeszcze polubi grać na trawie bo o US Open czy o Australię się nie martwię bo dobrze radzi sobie na tych nawierzchniach.

Tak wogole to Iga staje się mini Nadalem na mączce.

1

@adi7adi8 Spoko źle przeczytałam myślałam,że kolega pisze iż ma 19 szlemów.

0

@FCB_dimiC No właśnie to o co chodzi.
Karnych ARG też nie ogladałam.

0

@daniel32778 Ona ma 23 Williams

0

@FCB_dimiC Napisałam tak specjalnie żeby było odwrotnie.
Nie mogę być przesadna?

0

Brawo IGA!
Niestety ja nie dałam rady oglądać trzeciego seta ze względu na stresik i nerwy.
To samo zrobiłam w karnych z Argentyną.

Czasem mam wrażenie,że jak nie będę oglądać odwrócą się losy.

Uwielbiam Cię IGA!

0

Wylaczyłam TV bo już stresuj mam.
Iga obys wygrała.

0

@FcPortoFan1999 Ja wyłaczyłam,ale tylko ze względu na nerwy.

0

Trudno nie da zawsze się wygrywać.
I tak uważam,że będzie jedną z najlepszych w historii.
Ma dopiero 22 lata.

1

@Encore Ładna dziewczyna.

0

@Bartula Nie jest kibicem.
Stadion zwiedzała.

1

Ja pierniczę te Czeszki już mnie wkurzają jak nie Krejcikova to Muchova.

0

@MesQueUnClub96 Niestety Iga duży kryzys.

0

Muchova raz wygra szlema i pewnie zniknie jak większość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?