Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Taki Cule,że jak nie sypnie Barca to w Realu wyląduje.
1
@talizmo Dla obecnych dzieci to City jest najlepsze.
Jakoś o United dzieciaki dalej marzą bo czerwone diabełki mają pełno małolatow w gronie.
Dalej słyszę "Grają jak Barcelona"
Albo Brazylia jest najlepsza.
A kiedy była? Ponad 20 lat temu.
0
@MesQueUnClub96 To ten Yamal co jego tata Madrista?
Poczekaj do kontraktu.
0
Jeszcze jutro Roque w Realu plus Musiała,Pedri i w zestawie Balde.
1
@kulek22 reprezentaci* telefon mi zmienia słowa
0
@supraomnes1 Ja mg sobie grafikę z Neymarem,Pedrim i Roque zrobic
2
@bartas97 Ozil to Niemiec tak samo jak reprezentacja Francji
0
@BARCA1899Messi Oni też Roque chcieli?
Gdzie to wszystko się pomieści.
Ja już slyszałam o Musiali i Wirtzu.
0
@Janas11224 Tam sami młodzi to 4 pomocników Valverde,Cama,Tchoua plus Jude.
Jeden z nich będzie niezadowolony bo będzie uzupełnieniem a gdzie reszta.
4
To panie Guler oby losy potoczyły się tak jak ogromnego talentu z Brazylii,który grał w Borussi a teraz to nawet nie wiem.
Ewentualnie życzę dobrej kariery jak Odegaard w innym klubie.
0
@Emhyr Nie poszedł bo by ciężko mu o minuty były a w Barsie mniejsza konkurencja.
0
@Emhyr Przecież każdy by poszedł do klubu który da więcej kasy.
Od kiedy futbolem rządzi kasa to nie ma przywiązań do barw.
2
@BordowyPtak różnica taka,że obecnie Martin nie ma nic wspólnego z Realem a wybił się poza nim
0
@tbas No ale poza, Martin w Arsenalu wymiata również.
0
Nie ma za czym płakać wybrał Real.
Czy tam pogra? Wątpię sami młodzi to Cama,Tchouameni,Jude plus 25 letni Valverde.
W Barcelonie też by nie grał dużo bo Gundo,De Jong,Pedri i Gavi to pierwsi do wyboru będę.
0
@tbas Skończy jak Kubo
4
Taka saga z Gulerem jak byłby przynajmniej Gundoganem czy De Bruynem.
Moim zdaniem czy w Barcelonie czy w Realu to będzie miał ciężko.
Dla takiego zawodnika to klub jak ulał Dortmund.
0
La Masia niech wyda kolejnego Gaviego i po problemie.
0
@PaPo Pieniądze,albo perspektywa w grze pierwszej 11.
Umówmy się,że praktycznie 99% ludzi którzy kibicują Barsie przeszli by do Realu dostając milionowa ofertę ( gdyby Barca nie była zainteresowana usługami) i odwrotnie.
0
Złota Rybka w swojej ćwiartce ma Jabeur, Haddad Maie plus Andreescu czy Ostapenke.
Może być ciekawie.
0
@matirix20 Jak tańczy to można brać, czekam na LaMasie i kolejnego Balde tylko na prawą stronę.
0
Arda Guler to Turecki Endrick tylko tańszy? (Talent)
1
@MesQueUnClub96 Takie nad Nole zachwyty,że go cisną zazwyczaj.
Alcaraz jest Topem,ale Nole to GOAT i zobaczysz,że on wygra jeszcze kilka szlemów.
0
@karolszymek Endrick
Dziękuję płacić za 16 latka 70 milionów.
Wolę Balde,Gaviego za free plus kolejnych Pedrich za 5 mln.
3
34 w rankingu jest ta Zhu.
Iga ładnie zaczyna Wimbledon,oby tak do końca turnieju.
2
@ToWinaSedziego Żebyś się nie zdziwił jak Almada to będzie kawał gracza.
Takie pastwiska a multum graczy zrobiło światowe kariery.
Alvarez rok temu kopał po tych pastwiskach a teraz ma MŚ i LM.
Dla twojej świadomości liga Argentyńska jest dużo lepsza od Polskiej czy takiej Arabskiej.
Plus minus coś jak Brazylijska.
0
@takisobiektos Własnie mnie to dziwi bo gość w rok zjada i wypluwa tę ligę.
Moim zdaniem ten kto go kupi będzie miał z niego pociechę.
4
Thiago Almada kolejny gol i w kanadyjce ma już 15g/a na 17 spotkań.
Ciekawa jestem kto go zgarnie bo jest to ogromny talent.
0
@BorzyKrzys Tych co mają ciemniejsza karnację jak Lautaro,Romero
18
@JarekS Równie dobrze mogę porównać Pedriego do młodego Modrica.
Każdy idzie w swoim tempie