La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

33

"Dojrzewanie to zaakceptowanie,że Camavinga przewyższył Inieste"

Na FB dzisiaj już nic głupszego nie przeczytam.

Porównanie jednego z najlepszych w historii pomocników do chłopaka,który był rezerwą w zeszłym sezonie a obecnie jest LO.

konto usunięte

9

@Sysia11 Niech on będzie chociaż lepszy od Mendiego z Realu to będzie dobrze

konto usunięte

9

@Sysia11 Ale przyznasz, że De Paul już przewyższył Busquetsa

5

@Rust_Cohle Śmieszne są twoje zaczepki.
Nie przewyzszył i zapewne nigdy do tego nie dojdzie.

0

@Emhyr on już jest od niego lepszy

1

@Sysia11 ,,Camavinga przewyższył Inieste” czekaj co kurw xD? Ja wiem że FB i Real to stan umysłu, ale że aż tak?

4

@Sysia11 i ja sie z tym stwierdzeniem w 100% zgadzam, bo to fakt nie opinia.
Camavinga 1,82 m wzrostu.
Iniesta 1,71m wzrostu.
Jest wyzszy? Jest :D

konto usunięte

0

@VegetaPolska Nie jest. Mendy w formie zjada tego dzieciaczka

0

@Emhyr Mendy to totalne zero w ataku. A w defensywie Camavinga jest coraz lepszy i z powodzeniem wyłącza skrzydłowych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?