2

@Lionel_Messi10 Ten młody Echeverri świetnie się zapowiada.
Mam wrażenie i wydaje mi się,że będzie w przyszłości gwiazdą.
Ciekawi mnie też rozwój Gauto z Hurracanu.

1

@mateusz1989VeB Wczoraj była 4 miesięcznica wygranej najlepszej reprezentacji w historii.
Albicelestes idziemy dalej po sukcesy!
Kocham biało niebieskich od czasów dziecka 2005/06.

1

@Lionel_Messi10 Masa jest kotów w Argentynie!
Bardzo dobrze!
Najlepsza reprezentacja w historii!

2

@Encore Alexis jest znakomity,Argentyna linie pomocy ma uzbrojoną na kolejne lata.
Enzo-Allister plus Almada,który póki co znakomicie prezentuje się w USA i zapewne zawita wnet w Europie a do tego dochodzą młodzi jak Perrone (City), Buonanotte (Bringhton) czy Carboni z Interu.

0

@Rust_Cohle Dzień bez zaczepki dniem straconym.

1

@Cotutajsiedzieje LIO spokojnie do 39 na najwyższym poziomie pogra.
Opiera się na technice i wizji.

0

Fight for Glory- piękny film na yt o naszym LIO.
Lipiec/sierpień to mogą być piękne miesiące.
Wielkie powitanie i fiesta tego co uczynił Barcę wielką!
Wracaj Leosiu do domu i pomóż Barcy wygrać LM.

2

Komentarz usunięty

1

@HighestInTheRoom Martinez jest w świetnej formie póki co,nie tylko w karnych,ale ma masę parad w tym roku.
Vamos Dibu!

1

@HighestInTheRoom No a w Europie to kto w formie?
Zaczyna się umniejszanie Copa.
Dobrze,że Argentyna pokazała moc.

2

@HighestInTheRoom Ale boli Cię Wielki Emi!
Póki co fantastyczna forma a Argentyna na Copa będzie faworytem.

9

Dibu kolejny mecz na zero!
Rób mistrzu formę na Copa

4

@mekston będzie później oglądane :D

1

@Kamiloza91 Tak samo jak mieli zgwałcić cały Mundial?

2

City obok Arsenalu gra najlepsza piłke!
Dawaj Julian gola.

1

@barcelonaLM Skończony a chłop ma kanadyjkę prawie 40 a zakręci się koło 50 nieźle xd

1

@msmsms Niech sobie wygrają a co tam.
Czy pisze coś o pięknym?
Nie
Więc w czym problem.
Dla beki beki niech wygrają tego Francuskiego zawodnika.

1

@escarabajo Gdzieś się przewineło,ale od tak życzę im majstra.
Tak dla beki.

1

@escarabajo Ittihad
Al Ittihad lepiej?
3 punkty przewagi i życzę im majstra.

3

@Kapitan hawk Al Hilal niech wygra sobie mistrzostwo.
3 punkty przewagi będę po tej kolejce.

1

@bartas97 Po co wogole na socjalne takie info dają.
Valverde to idota bo uderzył a ten drugi również,jeżeli to prawda z tym wyśmiewaniem.

2

@bartas97 Mógł mu odwinąć ten z Villareal i po sprawie by było.

Valverde też bezmozg,ale czego spodziewać się po Ursusie.
Zresztą po co oni na socjalach o takich prywatach mówią.
Skoro coś jest powiedziane to zazwyczaj zawsze spotka się z hejtem.

1

Dziwne jest to,że czekał 2 miesiące,aby chłopu sprzedac strzała.
Pewnie podczas meczu się posprzeczali i poszły wyzwiska a to o rodzinie to tylko by hejtu nie było za bandyckie zachowanie.

Mógł mu ten z Villarealu odwinąć i by po sprawie było a pewnie hejt pójdzie w jego stronę.

1

@Pewex W LaLiga?
Mbappe w Anglii powinien grać i wszystko by się zgadzało.

8

Jak awansujemy pół rezerwowym składem to będzie miodzio.
Brak Pedriego,De Jonga,Christiansena czy Bombelka.
To będzie ciężki mecz.
Vamos Barca!

1

@Hadim No własnie w Barcy będzie miał motywację bo kocha ten klub.

2

@Hadim Topowymi drużynami nie istnieje? Xd
Rok 2019 i praktycznie do finału zaprowadził Barcę.
2020 z Napoli ciagnał wózek.
Daj mu zespół godny jego umiejętności a zmiecie z planszy tak jak Holandię,Chorwację czy Francję.

2

@Hadim Wielokrotnie nie robi?
Argentyna tam to zapierniczał,aż miło.
Te bajki o pressowaniu można sobie wsadzić.... Ostatnio była statystyki i Messi w PSG z zawodników ofensywnych najczęściej odzyskuje piłkę.

0

@takisobiektos No sorry,ale Messi jest lepszy od każdego z naszej drużyny.
Niech ruszy reszta pupę a Messi poczaruje wtedy jak na Mundialu.

0

@Klejnot_Nilu Tylko,że Messi nie idzie jeszcze na emeryturę.
Duża różnica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?